Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaurės Amerikos nėštukės

QUOTE(conve®se @ 2013 01 14, 00:33)
Na ten profesionalus, pas mus labai brangu. Aisku, dekui tada, vaistai taip pat ne receptiniai pas mane bus. Tikiuosi pasieks mane smile.gif aciu labai

As kazkaip del nagu valymo skyscio abejoju... g.gif bet gal ir galima... Tik kuo esu tikra, kad vitaminai ir vaistai visad nueina.
Ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
cia, aishku ne i tema biggrin.gif bet, va, ko negalima siusti bent pashtu 4u.gif Many household items can’t go in the mail.
Hazardous materials come in a wide variety of forms and can be chemical, biological, radioactive, or a combination.

The Postal Service's™ definition of a hazardous material includes many common household and consumer products. They may not be dangerous on your shelf at home, but they can become a hazard when shaken or when the temperature or pressure changes.

Some common hazardous materials include…

Perfumes
Nail polish
Flea collars or flea sprays
Aerosols
Bleach
Pool chemicals
Paints
Matches
Batteries
Fuels or gasoline
Airbags
Dry ice
Mercury thermometers
Cleaning supplies
Items previously containing fuel
Glues
Fireworks
4u.gif
Atsakyti
Na ka mergaites, esu labai dekinga uz pagalba ir tuo paciu dabar nezinau ka daryt sad.gif nes ko norejau, negalesiu atsisiust doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Prisiduodu, kad siandien 11:54 am gime musu mazylis Lukas. Svere 9 lbs 8 oz, 22.4 inches. Abu jauciames gerai, parasysiu daugiau kai grisim namo.
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 20, 01:50)
Sveikos mergaites! Prisiduodu, kad siandien 11:54 am gime musu mazylis Lukas. Svere 9 lbs 8 oz, 22.4 inches. Abu jauciames gerai, parasysiu daugiau kai grisim namo.


Didziausi sveikinimai mamytei wub.gif Aukit, stiprekit. Daug daug saldaus pienelio
ir ramiu nakteliu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai nuoširdžiausi !!! Smagu, kad gerai jaučiatė, taip ir toliau. Lauksim pasakojimo. Aš kaip žinodama įlindau patikrint ar nėra naujienų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 19, 15:51)
Sveikos mergaites! Prisiduodu, kad siandien 11:54 am gime musu mazylis Lukas. Svere 9 lbs 8 oz, 22.4 inches. Abu jauciames gerai, parasysiu daugiau kai grisim namo.


Sveikinimai,

bet tai koks didckis lelius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Doviliushka, sveikinimai sulaukus sunelio!!! 4u.gif Ramiu nakteliu ir daug pienelio jums! Ka brolis su sese galvoja apie mazyli?

As vis dar puskuoju... Norisi dar panesioti, gal sveikesnis bus, o ir orai atsils. Susalsiu as toj ligoninej dabar tongue.gif Bet is kitos puses tai jau labai nugaros skausmai kankina, ir i darba sunku nuvaziuot/grizt. Bandziau gydytojos isklausti kada jau cia viskas galetu but, bet nieko ji nesako ir nedaro... atseit sako ir su atsidarymu gali savaites isvaikscioti, o gali jokiu pozymiu nebuti, o kita diena leliukas ant ranku bus. Ryt mano baby shower, laukiu ax.gif
Atsakyti
Mrs.,

Aciu 4u.gif
O fydytoja teisybe sako- as su pirmu su 1 cm atsidarymu pravaiksciojau keleta savaiciu. Su siuo nestumu absoliuciai nebuvo jokios veiklos iki pat galo. Sestadieni jau turejo mane skatint 5 pm, bet vat prasidejo saremiai 5 am, o pries 12 pm jau mazius buvo ant ranku. Taip kad niekada negali zinoti kada ta veikla prasides 4u.gif
O vaikai tai normaliai. biggrin.gif tik reikia ziuret kad kada uzsizaide neperspaustu maziaus is tos dideles meiles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 20, 01:50)
Sveikos mergaites! Prisiduodu, kad siandien 11:54 am gime musu mazylis Lukas. Svere 9 lbs 8 oz, 22.4 inches. Abu jauciames gerai, parasysiu daugiau kai grisim namo.

Sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif

oho, koks dickis biggrin.gif pati pagimdei?
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2013 01 27, 15:12)
Sveikinimai  bigsmile.gif  4u.gif

oho, koks dickis  biggrin.gif  pati pagimdei?


Aciu 4u.gif
Aga, pati biggrin.gif ir epiduro nespejo suleisti doh.gif kai paprasiau, kol atejo anesteziologas, jau buvo pilnas atsidarymas ( per 40 min atsidare nuo 6 iki 10), tai teko be vaistuku apsieiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2013 01 28, 00:34)
Aciu  4u.gif
Aga, pati  biggrin.gif  ir epiduro nespejo suleisti  doh.gif  kai paprasiau, kol atejo anesteziologas, jau buvo pilnas atsidarymas ( per 40 min atsidare nuo 6 iki 10), tai teko be vaistuku apsieiti  biggrin.gif

tai gimdymas nebuvo sunkus, ar ne? Greitai susisukai, speju smile.gif
Atsakyti