Įkraunama...
Įkraunama...

K*a*v*i*n*u*k*ė

QUOTE(tingine121 @ 2016 05 31, 14:21)
Dar neteko man rimciau susidurt Amerikoj  su medicinos sistema, tai dabar ieskodama sau gydytojo truputi pasimeciau terminuos. Ar yra skirtumas tarp internal medicine ir family practice. Tiksliau sakant, ar galiu eit pas internal medicine gydytoja  bendram sveikatos patikrinimui, kaip eiciau pas family pratice gydytoja.

Vaikstau ir pas toki ir pas toki, didelio skirtumo nepajutau, gavau viska ko norejau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 07 21, 14:56)
Taigi stovyklauja jau mano vaikas, savaitgalį pasiimti važiuojam. Į priekį mb nuvežė, apžiūrėjo stovyklą, jam viskas normaliai pairodė. Gavau laišką nuo sūnaua, visas patenkintas, apie buitį nė žodžio- sprendžiu, kad ok viskas, nes nesiskundžia. O įspūdžių pilnas- šoka, dainuoja, vaidina, maudosi, sportuoja, žaidžia, vėl žaidžia  biggrin.gif

Paveluotai atrasau bigsmile.gif

Smagu, kad patiko. Mano panos jau abi galetu varyti ten, bet siemet nepakliuvo, pavelavom uzegistruoti. Kitamet bandysime smile.gif
Atsakyti

sveikos , gal čia yra mamyčiu iš Čikagos ? Norėčiau jungtis į jūsų pokalbius, nes vyras jau gyvena Čikagoje aš taip pat netrukus persikelsiu iš Niujorko į Čikaga

Atsakyti