Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

QUOTE(evaldaso @ 2010 09 16, 19:27)
pamirsau pamineti,jog kartais buna kad spaudzia akis is vidaus (dazniausiai akiduobiu apacios)...  Sirgau sinusitu daug kartu,taciau paakiai atsirado dar pries sia liga


Pas gydytoja priezasciu ieskokite o ne forumuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 10 08, 18:55)
ir man tenka visada maskuotis tamsius paakius doh.gif . ir mano seserei taipogi rolleyes.gif . pas mus paveldeta ir su sveikata nesusije doh.gif  nebent dar daugiau pajuostu tongue.gif


Mna si fraze ganetinai juokingai skamba. Cia juk ne akiu spalva-kad va zalios akys-cia ne lyga-paveldejom. Ligas juk irgi kurias sukelia blogi genai-paveldyte, tad jei tevo juodi ir jusu juodi-tai nereiskia, kad nei tevas, nei jus esat sveikos. paakiai-ne plaukai ir ne akys. Yra priezastis kodel jie tamsesni. Paveldejimas nieko nereiskia, paveldeti galima ir priklausomybe narkotikams, bet tai nereiskia, kad tai nera liga.

O juokais rasant-tai gerai tom, kurios gotem nori buti-maziau dazytis reiks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Cziokoladine @ 2010 09 16, 21:44)
Pas gydytoja priezasciu ieskokite o ne forumuose  mirksiukas.gif



Jo ieskokit, ten tokie fprofai, kad moka nugydyti. NE daktarais tiketi reikia, o savimi, pirmas zingsnis-VISADA paieskoti info internete susidaryti potencialiai nuomone kas galetu buti, kad zioplas bendros praktikos daktaras neprasautu. Jie bendros praktikos, vadinasi zino daug visko pavirsutiniskai ir ne visada gali diagnozuoti ir paskirti reikiamus tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(katia79 @ 2010 10 19, 16:26)
Mna si fraze ganetinai juokingai skamba. Cia juk ne akiu spalva-kad va zalios akys-cia ne lyga-paveldejom. Ligas juk irgi kurias sukelia blogi genai-paveldyte, tad jei tevo juodi ir jusu juodi-tai nereiskia, kad nei tevas, nei jus esat sveikos. paakiai-ne plaukai ir ne akys. Yra priezastis kodel jie tamsesni. Paveldejimas nieko nereiskia, paveldeti galima ir priklausomybe narkotikams, bet tai nereiskia, kad tai nera liga.

O juokais rasant-tai gerai tom, kurios gotem nori buti-maziau dazytis reiks biggrin.gif
Papildyta:
Jo ieskokit, ten tokie fprofai, kad moka nugydyti. NE daktarais tiketi reikia, o savimi, pirmas zingsnis-VISADA paieskoti info internete susidaryti potencialiai nuomone kas galetu buti, kad zioplas bendros praktikos daktaras neprasautu. Jie bendros praktikos, vadinasi zino daug visko pavirsutiniskai ir ne visada gali diagnozuoti ir paskirti reikiamus tyrimus.


Susirandi info internete (dazniausia forumuose paskaitai panasiu istoriju, nusprendi, kad tau matyt tas pats kaip ir vienai/ vienam rasaciam) nusistatai diagnoze, o tada keliauji pas gydytoja, kuris tau patvirtintu tavo nuogastavimus? Nes jeigu gydytojas turetu priesinga nuomone, tai jau nugyti nori? biggrin.gif Gydytoja reikia susirasti gera ir jo nuomones klausti o ne internete ligu ieskoti.
Atsakyti
Kazkodel noreciau papriestarauti besijuokianciom is patamsejusiu paakiu paveldimumo.Mano giminej is tevo puses visu tokia pati problema.Paakiai tamsus.Ratilai kaip dedes Pulinio smile.gif Neserga jokiom sunkiom ar lengvesnem ligom , na nebent gripas kada sugriebia, kosulys, ar radikulitas, man tulzyj akmenu siuo metu priauge , bet paakiai juodi nuo vaikystes:)Tiesiog plona oda, kraujagysles pavirsiuj ir persisviecia.Toks musu gimines paveldimumas.Va ir maskuojames kaip mokam.Tai piestukais, tai pudra, vasara kai paskrundi saulej maziau matyt, ziema - nelabai grazu ir svarbiausia kad visiems uzkliuva.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2010 10 20, 16:11)
Kazkodel noreciau papriestarauti besijuokianciom is patamsejusiu paakiu paveldimumo.Mano giminej is tevo puses visu tokia pati problema.Paakiai tamsus.Ratilai kaip dedes Pulinio smile.gif Neserga jokiom sunkiom ar lengvesnem ligom , na nebent gripas kada sugriebia, kosulys, ar  radikulitas, man tulzyj akmenu siuo metu priauge , bet paakiai juodi nuo vaikystes:)Tiesiog plona oda, kraujagysles pavirsiuj ir persisviecia.Toks musu gimines paveldimumas.Va ir maskuojames kaip mokam.Tai piestukais, tai pudra, vasara kai paskrundi saulej maziau matyt, ziema - nelabai grazu ir svarbiausia kad visiems uzkliuva.


Pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as pritariu, nes pati turiu tokia beda, ziema ypac pastebima
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 10 23, 21:53)
Ir as pritariu, nes pati turiu tokia beda, ziema ypac pastebima


Gerai idegus vasara netgi galiu nemaskuoti paakiu, bet ziema tai jau... doh.gif man rodos, kaimynai paklaustu ar kas nepadauze manes...
Atsakyti
seip dazniausiai zmones pamate zmones su pajuodaavusiais paakiais galvoja kad tam zmogui su sveikata blogai arba serga arba pervarges unsure.gif
Atsakyti
Sveiki nezinau ar cia pataikiau bet tikekimes kad cia smile.gif turiu tokia problemele seniau i ja nelabai kreipiau demesi o dabar net ir kompleksuoti pradejau.... jau kokie 2metai kaip mano vaidas perbales ir paakiai pajuode nuo ko man taip? gal tai kokiu vitaminu trukumas?
Atsakyti
QUOTE(Cidas @ 2010 10 27, 02:35)
Sveiki nezinau ar cia pataikiau bet tikekimes kad cia smile.gif turiu tokia problemele seniau i ja nelabai kreipiau demesi o dabar net ir kompleksuoti pradejau.... jau kokie 2metai kaip mano vaidas perbales ir paakiai pajuode nuo ko man taip? gal tai kokiu vitaminu trukumas?

Pirmiausiai pasidomėk ar giminėje nevaikšto tokių perbalusių ir pajuodusiais paakiais...
Mano atveju, pajuodę paakiai - paveldėtas kraujotaskos darinys.
Dėl pabalimo nežinau.
Klausk savo gydytojos, gal padarys kokius tyrimus.. 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrai pries menesi pajuodavo paakiai, jai dabar 4 metukai. Pas jios pussesere, pagal vyro linija irgi pajuode paakiai, kiek zinau nuo vaikystes.

Dukra labai retai slapinasi, per para 2-3 kartus nueina i tualeta, bet nakti nekada i lova neprisiusioja. Kartais uzketeja viduriai. Stipriai prakaitoja, kaip vaikas.

Taigi nezinau ka daryti, ar eiti pas gidytojus, jeskoti priezasties, ar cia paveldima g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2011 03 12, 21:56)
Mano dukrai pries menesi pajuodavo paakiai, jai dabar 4 metukai. Pas jios pussesere, pagal vyro linija irgi pajuode paakiai, kiek zinau nuo vaikystes.

Dukra labai retai slapinasi, per para 2-3 kartus nueina i tualeta, bet nakti nekada i lova neprisiusioja. Kartais uzketeja viduriai. Stipriai prakaitoja, kaip vaikas.

Taigi nezinau ka daryti, ar eiti pas gidytojus, jeskoti priezasties, ar cia paveldima  g.gif


Gal mazai geria ir del to retai slapinasi? Jusu atveju nueiciau pas gydytoja.
Atsakyti