Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

Na, ir as pasigirsiu smile.gif
vienas kombinezonas dviejų dalių, skirtas "terlinai" veiklai, siutas su pasiltintu pamusalu:
user posted image
Kitas - vienos dalies, su uzlenkimais rankoms ir kojoms, kad nekysotu (bet dar per ilgos siaip ar taip rankoves). Isore - velvetas medvilne 95%+elastanas, vidus medvilnės trikotazas, siltintas sinteponu berods 100g/m.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2011 10 14, 13:17)
Aciu uz pastabas. Savamoksle as siuveja. Kombinezona pirma karta siuvau. Is viso siuvau pirma drabuzi su pasiltintu pamusalu


Oho, tai isvis super. Saunuole
Atsakyti
Na saunuoles tikrai kurios tokius kombinzoniukus pasiuvot!!! Grazus tas dryzuotas man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dollzz @ 2011 10 15, 12:56)
Na saunuoles tikrai kurios tokius kombinzoniukus pasiuvot!!! Grazus tas dryzuotas man smile.gif

Dekui smile.gif. Ai, kazkaip man labiausiai ir patinka siut vaikiskas striukes, kombinezonus ir kitokius rubus su pamusalu. Darbo beveik tiek pat, kiek su kitais rubais, o rezultatas bent jau kasdien nesiojamas rubas, be to nereikia siuliu apmetyt smile.gif (o ir pinigu sutaupau, palyginus, jei reiktu pirkti naujus).
Na, siuvimas ir man tik pries 3 metus atrastas hobi, bet dabar 2 vaikai lipa ant galvos, iskarpu ir siuvimo masinos, tai sunku net laiko rast mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nateja @ 2011 10 11, 12:23)
O as pasigirsiu kokia suknele pasiuvau savo 4 metu dukrai eiti i vestuves.
Nese ziedus.  ax.gif

Kokia grazi suknele wub.gif Saunuole mama 4u.gif

QUOTE(solnyszko @ 2011 10 13, 13:50)
Kombinezoniukas

wub.gif

QUOTE(orienturiste @ 2011 10 14, 12:27)
Na, ir as pasigirsiu smile.gif
vienas kombinezonas dviejų dalių, skirtas "terlinai" veiklai, siutas su pasiltintu pamusalu:

Kitas - vienos dalies, su uzlenkimais rankoms ir kojoms, kad nekysotu (bet dar per ilgos siaip ar taip rankoves). Isore - velvetas medvilne 95%+elastanas, vidus medvilnės trikotazas, siltintas sinteponu berods 100g/m.


thumbup.gif Man irgi tas dryzuotas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2011 10 16, 14:39)
Dekui smile.gif. Ai, kazkaip man labiausiai ir patinka siut vaikiskas striukes, kombinezonus ir kitokius rubus su pamusalu. Darbo beveik tiek pat, kiek su kitais rubais, o rezultatas bent jau kasdien nesiojamas rubas, be to nereikia siuliu apmetyt smile.gif (o ir pinigu sutaupau, palyginus, jei reiktu pirkti naujus).


Labai pritariu smile.gif man irgi striukytes siūti patinka. Bet va žiūriu jau vaikis išlepo, šaltesniam orui kaip tik turim pirktinę dovanų gautą, ale negaliu priprašyt kad apsivilktų - "noriu kur tu pasiuvai" ir viskas doh.gif bet ir malonu.. wub.gif
Atsakyti
Gerbera123, toks darbo įvertinimas dar labiau įkvepia ir motyvuoja. Šaunu.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif kokiu groziu prisiuvot wub.gif balta suknyte pasakiska thumbup.gif o kombinzonai - ner zodziu wub.gif
Nezinau ar cia pataikiau su klausimu, kaip sureguliuoti masina trikotazo siuvimui ( turiu bernina bernette E82e? jei ne cia gal prirodysit temute, kurioje renkates tokiais klausimeliais ? blush2.gif

aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukses_mamyte @ 2011 11 07, 10:35)
Labas mergaites 4u.gif  kokiu groziu prisiuvot  wub.gif  balta suknyte pasakiska thumbup.gif  o kombinzonai - ner zodziu  wub.gif
Nezinau ar cia pataikiau su klausimu, kaip sureguliuoti masina trikotazo siuvimui ( turiu bernina bernette E82e? jei ne cia gal prirodysit temute, kurioje renkates tokiais klausimeliais ?  blush2.gif

aciu  4u.gif  4u.gif

user posted image
tos apatines yra elastines siules, t.y. tos pacios virsutines,tik nustacius dygsnio ilgi S. Kaip nustatyt dygsnio ilgi turetumet zinot. trikotazui as naudoju 5 ir 6 (kitokia masina), paskaitykit instr., gal dar kurios tiks.
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2011 11 07, 10:19)
user posted image
tos apatines yra elastines siules, t.y. tos pacios virsutines,tik nustacius dygsnio ilgi S. Kaip nustatyt dygsnio ilgi turetumet zinot. trikotazui as naudoju 5 ir 6 (kitokia masina), paskaitykit instr., gal dar kurios tiks.

aciu 4u.gif
supratau, o siula irgi reikia rinktis kazkoki tai specialu ? nes pavyzdziui trikotazas tamposi, o paprastas siulas ne, tai kai bandau siuti paliava gaunasi blush2.gif g.gif dar skaiciau kad ir adatos reikia specialos, bukesniu galu

user posted image
va kaip man negraziai gaunasi , kita puse irgi susivelusi gaunasi unsure.gif siuvau su universalia adata 80, gal plonesne rinktis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukses_mamyte: 07 lapkričio 2011 - 10:40
[quote=Dollzz,2011 10 08, 20:34]
O pas mane dar ne tokios siltos rudenines kepuraites siuvamos smile.gif


stilinga , super , siusiu ir aš kažką tokio , JĖGA thumbup.gif
Atsakyti
Parodysiu ir aš ką pasiūnu smile.gif
Žieminės , su medine saga . Atrodo labai ilgos klešnytės, bet čia toks modelis, jos turi būti labai surauktos nuo kauliuko iki keliuko,atrodo pasakiškai smile.gif
user posted image
user posted image
Džinsiukai su kišene šone
user posted image
user posted image
user posted image
modeliukas
user posted image
Sarafaniukas mergutei su bantu kurį galima keisti ,į betkokia spalvą , pvz jei juodas sarafaniukas tai galima turėti visų spalvų bantų ir keisti juos priklausomai nuo nuotaikos thumbup.gif
user posted image
user posted image
Vilnoninės kelnytės žiemai ,labai plačiosa, pūstos , gražios tikrai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berry22: 08 lapkričio 2011 - 17:54