Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse

As turiu dar pusantru metu iki vestuviu,bet jau pagalvojau,kad gerai butu vestuves suaaugusiu zmoniu kompanijoje...Deja, turiu krikstasuni,9meti, kuri TIKRAI labai noriu matyti savo sventeje...Vien giminiu vaiku butu 14(pirmos eiles pusbroliai,sunenai,dukterecios),su kuriais tikrai bendraujam,tevai 100% kvieciami.Draugu vaikai....na dar plius kokie 5 sad.gif Visi apsivaikave jau pas mus,reikejo zenytis anksciau. Zodziu, galvoju samdyti kazkokia "frekenbok" vaiku svenciu vedeja,isskirti jiems salyte gretima, ir tegul jie ten lipa sienom..Pagrindine problema,kad tevai ju negales atsipalaiduoti ir gerai laiko praleisti,jei reiks i wc vedzioti,kepsniuka supjaustyti,duoti mobiliaka ar pasakyti kazytei,kad dalintusi saldainiais....
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2016 02 29, 20:49)
As turiu dar pusantru metu iki vestuviu,bet jau pagalvojau,kad gerai butu vestuves suaaugusiu zmoniu kompanijoje...Deja, turiu krikstasuni,9meti, kuri TIKRAI labai noriu matyti savo sventeje...Vien giminiu vaiku butu 14(pirmos eiles pusbroliai,sunenai,dukterecios),su kuriais tikrai bendraujam,tevai 100% kvieciami.Draugu vaikai....na dar plius kokie 5 sad.gif Visi apsivaikave jau pas mus,reikejo zenytis anksciau. Zodziu, galvoju samdyti kazkokia "frekenbok" vaiku svenciu vedeja,isskirti jiems salyte gretima, ir tegul jie ten lipa sienom..Pagrindine problema,kad tevai ju negales atsipalaiduoti ir gerai laiko praleisti,jei reiks i wc vedzioti,kepsniuka supjaustyti,duoti mobiliaka ar pasakyti kazytei,kad dalintusi saldainiais....


Tai gal draugai mielai paliks vaikučius močiutėm? Kas čia tokio, ir patys atsipalaiduos. O savo artimus vaikučius galima ir pakviesti, juk 9 metai +1,4 metų jau ne toks ir mažas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2016 03 04, 09:39)
Tai gal draugai mielai paliks vaikučius močiutėm? Kas čia tokio, ir patys atsipalaiduos. O savo artimus vaikučius galima ir pakviesti, juk 9 metai +1,4 metų jau ne toks ir mažas  4u.gif

na butent mano atveju, 9metis mano krikstyasunis turi du brolius vienam 14,kitam 3.Mano suzadetinis turi du sunenus,vienam 9,kitam 10.Puskiu vaikai panasaus amziaus.Neiseina poasiimti tik krikstasuni,o broliu neimti,be to ir jam vienam butu labai nuobodu.Cia zodziu bus ilga diskusija.Priklausomai kokias vestuves planuosim,ar sodyba kazkokia,ar tiesiog sventine vakariene.o vaakriene vaiku galima ir neimti
Atsakyti
Mūsų su vyru vestuvėse taipogi nebuvo vaikų, nes nebuvo veiklos vaikams toje vietoje kur vyko šventė, be to mūsų bendrų draugų rate yra taisyklė jeigu baliavojam vaikus palikim namuose su kuo nors kas gali juos prižiūrėti, nėra reikalo vaikui važiuot ir žiūrėt į naktį šokančius įkaušusius dėdes. Ir patys vaikai neturės tiek kantrybės išbūt galiausiai pradės zirst ir bliaut. Mano pusseserės vestuvėse buvo sukviesti visi vaikai, kadangi buvo užsakytas ir poniukas ir vaišės ir vaikiškas staliukas ir žaidimai paruošti, vaikai buvo ankščiau suguldyti, užmigdyti ir tada prasidėjo suaugusiųjų šventė. Tik tokiu atveju būčiau už vaikus vestuvėse. Bet šiaip - kategoriškai ne. blink.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mus irgi iskilo tokia dilema. Gavom kvietima i vyro brolio vestuves, ir parasyta, kad vakariene ir ceremonija skirta tik suaugusiems. Dukrytei tuo metu bus 4 menesiai, sunui 3 metai. Maitinu pati. Kol nematem kvietimo, buvom suplanave tiesiog pabuti minimaliai visi sventej ir vaziuoti namo. O dabar nevaziuosim niekas. Aisku, dar jei butu tas pats miestas, tai paliktumem ar mamai, ar sesei tom keliom valandom. Bet nuo ju visu iki vestuviu skiria 300km ir mes tame mieste neturim NIEKO, apart uosviai, kurie patys dalyvauja. kadangi susikloste viskas sitaip, tai nusprende esam nevaziuoti visai.. Beje, vyro brolis dar yra sunaus krikstatevis.. Tai mes neturim vaiku , kur palikti, o salygu nepaisyti negalim. Pradzioj dar buvo mintis vyrui eiti vienam, bet vistik atmetem..
Atsakyti
Aš prieš vaikų dalyvavimą, nebent būtų sąlygos jiems kažkur kartu būti ir bendrauti tarpusavy, bet tam, reikia jau ir atsakingo žmogaus. Vyresni paaugliai, tai gali dalyvauti, bet kleckam, tai ne vieta ten.
Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2016 03 27, 18:21)
Sveikos, pas mus irgi iskilo tokia dilema. Gavom kvietima i vyro brolio vestuves, ir parasyta, kad vakariene ir ceremonija skirta tik suaugusiems. Dukrytei tuo metu bus 4 menesiai, sunui 3 metai. Maitinu pati. Kol nematem kvietimo, buvom suplanave tiesiog pabuti minimaliai visi sventej ir vaziuoti namo. O dabar nevaziuosim niekas. Aisku, dar jei butu tas pats miestas, tai paliktumem ar mamai, ar sesei tom keliom valandom. Bet nuo ju visu iki vestuviu skiria 300km ir mes tame mieste neturim NIEKO, apart uosviai, kurie patys dalyvauja. kadangi susikloste viskas sitaip, tai nusprende esam nevaziuoti visai.. Beje, vyro brolis dar yra sunaus krikstatevis..  Tai mes neturim vaiku , kur palikti, o salygu nepaisyti negalim. Pradzioj dar buvo mintis vyrui eiti vienam, bet vistik atmetem..

Aš manau, jei labai būtumėm norėję, tai ir būtumėt sugalvoję, kam vaikučius palikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taweli: 24 liepos 2016 - 11:06
Pas mus buvo mano seses vaikas ir vyro abiejų brolių vaikai 3-6m, jaudinausi, ar nemaišys jie ceremonijai ir vakare, bet ceremonijoje visiškai ramiai, net nepastebėjau jų, o vakare net nesitikėjau mūsų vedėjas buvo pasiruošęs tam. davė vaikams pieštukų, flomasterių, spalvinimo knygučiu, išlankstė iš balionų kiekvienam po gyvunėlį, per pertraukas prieidavo prie jų pakalbint.. tourist5.gif net kilimėlį turėjo tokį patiest tai žodžiu vaikai vienoj vietoj visi praktiškai ir prabuvo niekam nesimaišę užimti ploja.gif
Atsakyti

manau, kad teveliai tokiu atveju turetu priziureti savo atzalas :) 

Atsakyti

O aš nesuprantu, kodėl vaikai negali būti vestuvėse oficialioje dalyje ir vakarienėje? Vakare lai būna su tomis pačiomis močiutėmis. Na, jei vestuvių konceptas yra toks, kad jau vaikams nevieta išėjus iš bažnyčios - tada taip... Manau svarbiausia yra, kad būtų gerai abiem pusėm. Mes savo atveju samdėm animatorius, kad užsiimų su vaikučiais.

Atsakyti
QUOTE(gabby1 @ 2019 07 01, 13:52)
<p>O aš nesuprantu, kodėl vaikai negali būti vestuvėse oficialioje dalyje ir vakarienėje? Vakare lai būna su tomis pačiomis močiutėmis. Na, jei vestuvių konceptas yra toks, kad jau vaikams nevieta išėjus iš bažnyčios - tada taip... Manau svarbiausia yra, kad būtų gerai abiem pusėm. Mes savo atveju samdėm animatorius, kad užsiimų su vaikučiais.
</p>

nuo vaiku priklauso. Jei vaikai oziuosis ir bliaus per ceremonija, tai kazin ar patiks tiek jauniesiems, tiek sveciams. As manau, kad maziems tikrai ne vieta. O didesniems jau priklauso nuo charakterio.
Atsakyti