Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima mažinti žiedus po vestuvių?

sveikos
po vestuviu nesiojant kiekviena diena ziedeliuz, pastebejom jog jie truputuka didoki. jie klasikines formos ir spalvos. kaip manot ar man nekreipti demesio i prietarus ir mazinti ziedus ar nesioti ir mintyse bijoti kad nepamestume unsure.gif nes vieni sako kad negalima mazinti kiti sako netiketi, ar cia tik motereliu pramanai ar prietarai ar kaltes usvarymas ant ziedu del skyrybu ar neskalnadaus santuokinio gyvenimo ax.gif patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(belladonna @ 2007 03 17, 14:46)
sveikos
po vestuviu nesiojant kiekviena diena ziedeliuz, pastebejom jog jie truputuka didoki. jie klasikines formos ir spalvos. kaip manot ar man nekreipti demesio i prietarus ir mazinti ziedus ar nesioti ir mintyse bijoti kad nepamestume  unsure.gif nes vieni sako kad negalima mazinti kiti sako netiketi, ar cia tik motereliu pramanai ar prietarai ar kaltes usvarymas ant ziedu del skyrybu ar neskalnadaus santuokinio gyvenimo  ax.gif  patarkit  4u.gif


nu jei atvirai pirma karta girdziu,kad negalima mazinti(ar didinti).kam vargti?jeigu per didelis susimazinkit,tikrai bus geriau negu kankintis ar nepamesi,o jei netycia pamestum tai va tada jau tikrai butu blogiau negu mazinti.
Atsakyti
Išvis kuo mažiau prietarų, tuo ramiau gyveni. Aš pažįstu porą, kurioj atsitiko taip, kad vos susituokę pametė vestuvinius žiedus. Ta proga užsisakė pas juvelyrą originalius sidabrinukus, abu nešioja sau gražius žiedukus ir džiaugiasi tvirta ir laiminga santuoka. Vedę tikrai ne metus ir net ne penkerius. Ir, mano akimis žiūrint, viena iš nedaugelio pavyzdinių šeimų 4u.gif

Taip, kad mažinkit, didinkit, mėtykit - ne žieduose slypi šeimyninė laimė ir jos tvirtumas mirksiukas.gif
Atsakyti
ba logiskai mastant tai taip ne zieduose esme, bet kaip pasiduodi toms sapalionems nors keletai min kazkaip pradedi baimintis
Atsakyti
Kaip tikėsi, taip ir bus mirksiukas.gif
jei tikėsi, kad žiedų mažinimas, didinimas ir kitoki dalykai turi galios jūsų tarpusavio santykiams - tai taip ir įvyks (nes esmė ne daiktuose, o tikėjime tuo), bet jei netikėsi - tuomet tai visai neturės jokios įtakos mirksiukas.gif
mano vyras didino žiedą - nematau nieko blogo .

teisingai - kuo mažiau prietarų - tuo ramiau gyvent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siulau is viso nenesioti. Jei jau esi tokia prietaringa ir ziedus sumazinsi, o paskui nutiks kokie nesklandumai seimoj (pvz. vyrelis i kaire nusuks), tai tuos ziedus kaltinsi - tipo, va, jei nebuciau mazinus, tai vyras istikimas butu doh.gif . Nelogiska, bet toks jau tas prietaringuju gyvenimas.
Atsakyti
Prietarai padeda nusimesti atsakomybe ir palieka daug erdves kaltinti kitus (pvz. juodas kates wink.gif). Jei ir laikausi kokiu prietaru, daznai del linksmumo ir idomumo (pabeldziu medi tris kartus).
Mazinkit ziedus ramiai, nes kitaip pamesite, o tam yra dar 'ziauresnis' prietaras wink.gif
Atsakyti
Dieve, kokių tik prietarų žmonės neprisigalvoja, kad kažkaip laiminguosius prigąsdintų doh.gif lotuliukas.gif Žiedų nemažinti, nemėtyti, viens per kitą neperžengti, veidrožių priešais lovą nestatyti, vaiko per stalą neperduoti, ant pirštų nemyžti, ką nors pamiršus negrįžti.... doh.gif doh.gif doh.gif Žodžiu, nenorint užsitraukti nelaimės, gyventi tyliai, labai atsargiai, kiekvieną žingsnį apgalvoti, kad greičiau viens kitą užėstumėt (iš įtampos ką nors ne taip padaryti) , kad gyvenimas kuo greičiau apkarstų ir būtumėt, kaip visi - susiraukę ir pavydūs doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(belladonna @ 2007 03 17, 14:46)
sveikos
po vestuviu nesiojant kiekviena diena ziedeliuz, pastebejom jog jie truputuka didoki. jie klasikines formos ir spalvos. kaip manot ar man nekreipti demesio i prietarus ir mazinti ziedus ar nesioti ir mintyse bijoti kad nepamestume  unsure.gif nes vieni sako kad negalima mazinti kiti sako netiketi, ar cia tik motereliu pramanai ar prietarai ar kaltes usvarymas ant ziedu del skyrybu ar neskalnadaus santuokinio gyvenimo  ax.gif  patarkit  4u.gif


Nekreipk tu dėmesio į tuos prietarus. Susimažinkit ir viskas, jei nenorit pamest. mirksiukas.gif Viskas priklauso nuo jūsų santykių ir pagarbos vienas kitam, o ne nuo žiedų mažinimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu kas liecia del vestuviniu ziedu, tai laikaus tik vieno prietaro tongue.gif Neduodu niekada niekam matuotis. Musu ziedai yra daryti pagal uzsakyma, tai buna, kad paparaso parodyt, tai iskart pasakau, tik jokiu budu nesimauk ant pirsto. Ir aplamai, daugiausia tik taip ant rankos parodau ir tiek smile.gif O del mazinimo, tai net nesu giredejus tokio prietaro. Manau tikrai nieko cia nenutiktu. Butu blogiau, jei pamestumet, o tada man jau butu baisesnis dalykas, nei sumazinimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(belladonna @ 2007 03 17, 15:46)
sveikos
po vestuviu nesiojant kiekviena diena ziedeliuz, pastebejom jog jie truputuka didoki. jie klasikines formos ir spalvos. kaip manot ar man nekreipti demesio i prietarus ir mazinti ziedus ar nesioti ir mintyse bijoti kad nepamestume  unsure.gif nes vieni sako kad negalima mazinti kiti sako netiketi, ar cia tik motereliu pramanai ar prietarai ar kaltes usvarymas ant ziedu del skyrybu ar neskalnadaus santuokinio gyvenimo  ax.gif  patarkit  4u.gif


sveikute,nekreip demesio nieko del to nebus,juk ne del ziedu susituokei.o del mazinimo siuliciau luktert,vasara truputi pirstai pabrinks,o jei labi didoki tai nueik ir pamazins neuztruks ne penkiu minuciu....net virint nereiks jei klasikiniai ziedai.pati dyrbu toki darba.sekmes
Atsakyti
Aišku, susimažinkit, kad nepamestumėt, gaila paskui bus, o ir kainuoja. O dėl prietarų- mano tėvai su skolintais tuokėsi, nes pinigų saviems neturėjo. Tai tik viena bėda, kad taip ir nebenusipirko, nugyveno gražiausiai iš vis be žiedų. mirksiukas.gif
Atsakyti