Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 07, 09:33)
Tema "Vaikyste. Paauglyste. Dabartis."


Labai idomi tema bigsmile.gif Galbut kada bus proga pasinaudoti mirksiukas.gif

Kas del mergvakario organizavimo, tai pilnai sutinku, kad tai turi buti draugiu staigmena. Bet kiek man teko dalyvauti ir organizuoti ju, tai vienas dalykas - man jau mazai kas staigmena butu laugh.gif Na, bet cia aisku, draugiu ismanumo klausimas mirksiukas.gif Taciau kitas dalykas - man asmeniskai dar ne vienas mergvakaris nera patikes 100% nera patikes... Na tiesiog, kai daug dalyviu, tai niekada nesusiderina visos vieningai. Tai pagalvojus, kad man padarytu mergvakari, kuris KAZKAM patiktu, bet klausimas, kaip man... tai gal as jau geriau pati susiorganizuosiu. Ir zinosiu, ko as noriu ir kas man patinka.
Aisku, nesamone organizuotis sau paciai, bet kaip sakoma - jeigu rinktis is 2 blogybiu (draugiu suorganizuoto lievo mergvakario, arba smagaus tuso, kuri as pasidariau pati), tai renkuosi antra varianta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 07, 10:33)
Kitam jaunoji buvo pagrobta is darbo ir isvezta nezinia kur (pagrobe jai nepazistamas vaikinas). Ir turejo persirengusi statybininko kostiumu su karuciu pereit visa ilga trasa, kuria paruosem ir atlikt visokius vyriskus darbus (kadangi jaunoji buvo sakiusi, kad be vyro issiverstu). Jai teko sodint medi, kasti duobe, nusauti serna (nupiesta serniuka nusove su vandens pistoletu), kalti vyni, dazyti tvora, statyti "nama" (palapine). Paskui gavo diploma. Dar vyko smagus pasisedejimas prie stalo su ivairiom tradicinem uzduotelem.
Daug prirasiau ir dar daugiau galima sugalvoti. Jei domintu kokios smulkmenos - rasyk 4u.gif Gal kokiu minciu dar turesiu, tai butinai pasidalinsiu


Man sita ideja labai patiko thumbup.gif tikrai smagiau nei iprasti mergvakariai. Noreciau is as kazko idomaus ax.gif Tiesa pasakius, nepatinka man tie visi striptizu sokejai, nenoreciau savo mergvakaryje tokio, o ir nenoreciau kad pas MB sokeja butu.. g.gif Dar nepatinka ta mintis, kad kartais panos atrodo nori pasijuokti ar pasisaipyti is busimos nuotakos, aprengia juokingai, isdazo kaip klauna.. doh.gif nu ne, nenoreciau kaip baidykle kokia gatvej rodytis lotuliukas.gif Juk mergvakaris mano, turiu ir as buti juo patenkinta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 01 07, 10:33)
Viskas priklauso nuo nuotakos, jos charakterio, pomegiu, nuo to, ko ji noretu. Ar pati esi nuotaka? Tada mergvakario rupesciai lieka buriui tavo draugiu...Tegul jos ruosia staigmena ir tave maloniai nustebina. Galima tiesiog issakyti nuomone ko tikrai nenoretum, kaip mazdaug isivaizduoji ta vakara.
Is nuotakos puses mergvakario dalyvem suruost staigmena butent per mergvakari, butu be galo sunku manau g.gif Jei zinosi data, nezinosi sventimo eigos, sventimo vietos...Gali paruost smulkias atminimo dovaneles ir paduot jas vienai is organizatoriu (aisku gerai jas supakavus biggrin.gif ), kad toji butinai prigriebtu jas su savim.
Galima suruost merginom staigmena jau po mergvakario. Tik finansai riboja tokiu atveju...Galima uzsakyti smagia fotosesija su draugem (arba pasiskolinti gera fotika ir paciom fotografuotis mieste, gamtoj, jum svarbiose vietose), galima suruosti piknika ant stogo, arba gamtoje (ir ten kiekvienai iteikt dovanele). Galima issinuomot jachta ir smagiai paplaukiot (Trakuose visa diena galima praleisti: ir kibinai, ir jachtos, ir gamta wub.gif )
Jei pati neesi nuotaka ir reikia suruosti draugei svente, tai galiu papasakot kokias teko ruosti. Vienai draugei, kuri nenorejo nei eityniu gatvemis, nei tam tikru formu torciuku, ruoseme gan paprasta, bet idomu vakara. Tema "Vaikyste. Paauglyste. Dabartis." Pirma, apsirengem kaip mergytes (su kasytem, spalvotom pedkelnem, ciulpinukais dideliais, zaislais), atvykom pas jaunaja, paruosem ja ir isvaziavom suptis karuselemis, dar atliko viena uzduoti. Tada persirengem paauglem ir isvezem jaunaja vazinet kartingais, grizusios valgem pica ir gerem coca-cola biggrin.gif O vakare, graziai pasipuosusios sedom i limuzina ir vazinejom po miesta, skaite priesaika, leidom dangaus zibinta ir vienoje kavineje suvalgem torciuka.
Kitam jaunoji buvo pagrobta is darbo ir isvezta nezinia kur (pagrobe jai nepazistamas vaikinas). Ir turejo persirengusi statybininko kostiumu su karuciu pereit visa ilga trasa, kuria paruosem ir atlikt visokius vyriskus darbus (kadangi jaunoji buvo sakiusi, kad be vyro issiverstu). Jai teko sodint medi, kasti duobe, nusauti serna (nupiesta serniuka nusove su vandens pistoletu), kalti vyni, dazyti tvora, statyti "nama" (palapine). Paskui gavo diploma. Dar vyko smagus pasisedejimas prie stalo su ivairiom tradicinem uzduotelem.
Daug prirasiau ir dar daugiau galima sugalvoti. Jei domintu kokios smulkmenos - rasyk 4u.gif Gal kokiu minciu dar turesiu, tai butinai pasidalinsiu

Būtų įdomu išgirsti dar įdėjų. O kaip ta priesaika turi skambeti? ka ten maždaug rašyti reikia?
Atsakyti
O as mergvakario neturejau... nei viena pana nepasistenge.... unsure.gif
Pernai dalyvavau mergvakaryje, prisidejau ji organizuojant.. Taigi is pat pradziu atvaziavom pas nuotaka su papuostu autobusiuku, signalais, muzika, sampanu.. po to ja aprengem chalatu, plaukus susukom "bigudukais", apavem slepetem ir issivezem i miesta. Pasakem, kad taip ji atrodys istekejus, todel neverta. Mieste turejo paklaust praeiviu, ar verta jai teketi, jeigu toks gyvenimas nusimato. Aisku didzioji dauguma sake, kad verta, verta smile.gif tarp visko ir uzduoteles smagias atlikinet teko... po to nuvezem ja i SPA, gavo masaza nerealu.. po to aprengem jau kaip nuotakele su uzrasu ant nugaros, nusivezem i Trakus, paplaukiojom jachta.. ten gavo daug mielu dovaneliu ir staigmeneliu, ir siaip filosofiniu pamastymu buvo.. pries tai dar pavalgem kibinu.. po jachtos dar i zirgyna uzsukom.. as aisku kone visa laika su fotiku pralaksciau ir ispudzius fiksavau. Na o jau visai po visko grizom i miesta, susitikom su vaikinais.. i kluba nuleke visi, ir ten uzsibaige ispudziu pilna diena smile.gif
jeigu idomu, va cia galima pamatyt to mergvakario atspindzius, bent dali ju http://editukas.blogspot.com/2009/08/solve...ergvakaris.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 22 kovo 2010 - 12:15
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 07, 15:27)
Mielai per savo mergvakari pabuciau su merginom kokiam spa centre arba pas fotografa pusdieni praleist, po visko nueiti kur nors pasisokt. bet tas bastymasis po miesta ir visokiu nesamoniu darymas... nzn bet to labai nenoreciau.



Aha pritariu tavo nuomonei. Man taip pat teko dalyvauti panašiose bastybėse tai nežinau, man nelimpa kažkaip. Sau niekada tokio mergvakario nenorėčiau. O tiksliau iš vis nenorėčiau. Nelabai suprantu šios šventės prasmę. Kokiam SPA centre, kaip tu sakai, mielai pabuvočiau, parelaksuočiau. Juk vestuvės vistiek nemažai rūpečiu, reikalu sukelia. Kam dar papildomas karnavalas....čia gal su metais toks požiūris atsiranda... rolleyes.gif
Atsakyti
o gal panos zinote kokiu striptizo sokejeliu siauliuose, kurie nebutu baisiai brangus? smile.gif viena draugyte zenijas uz poros menesiu, tai sakau jau reikia ieskoti bernuzeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prasidejo jau, prasidejo,.. biggrin.gif tai wat, prisiskaiciau as ce wisur wisko, kad net galwa sukasi ax.gif ir men teko tokia garbe organizuoti mergwakari, bet as jauniausia kaip ytariu busiu,..
ir nuotaka jau prisake, kad butu striptizas butinai,... blush2.gif ir kuo daugiau iwairiausiu linksmybiu ir izdiwalkiu, sake galit isidirbinet kiek norit biggrin.gif , kad nepamirstu wisa gywenima thumbup.gif
Atsakyti
atsiprasau ikisiu ir as savo nosi blush2.gif
mano mergvakaris buvo labai seniai ( nu pries 3 metus) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet labai labai fainas. siaip esu pries visokius prezervatyvu pardavinejimus gatveje,telefonu prasymus ir pan. labai jau vaikiska man.
zodziu viskas prasidejo nuo to kad man ( dirbau kitam darbe) viena bendradarbe pasiule atvaryti pas ja i svecius. O as taip laukiau kada galesiu pas ja nuvaryti,nu zodziu,bet ji sako ar nieko pries kad bus ir dar viena?? as sakau tai aisku kad nieko pries. nu tai va. susitarem viska,ir ta diena kai isejom is darbo,pasukom link jos masinos( ji gyvena ne kaune o jonavoje) vaziuoti pas ja isvecius,zodziu netiketai (prie masinos lauke kelios bendradarbes) man uzriso akis isodino i masina ir isvaziavom. o dieve galvoju sakau kur mane vezat? ir jauciu kad vaziuojam vaziuojam sukinejames visur..nu atrodo taip ilgai vaziavom,pameciau net laiko nuovoka. nu pagaliau atvaziavom,padejo islipti is masinos. nueme ta raisti nuo akiu apsidairau ir nesuprantu kur esu ( nuo KMUK atvaziavom prie sauletekio lotuliukas.gif ) dairausi ir sakau kokiame mes mieste?? lotuliukas.gif eina sau galva visai susisukus buvo smile.gif))
zodziu idave man 20 litu i rankas ir liepe visko nupirkti geram baliui( kad ir pavalgyti ir uzvalgyti ir desertui liktu lotuliukas.gif ) nu jo...o musu buvo atrodo7. jo galvoju cia tai geras ( nu nupirkau desreliu,kiausiniu,agurku,pomidoru,duonos ir tokia saldzia pyne) daugiau nieko neisiejo smile.gif tai va visos parejom i vienos buta ir ten labai ciotkai pabuvom.gavau visokiu uzduociu ( kaip pampersu pakeitimas,tipo girto vyro suvaldymas,maisto ruosimas,turejau atsakyti i testo klausimus apie gyvenima santuokoje,po to zaidimas atkalbinejimas nuo vestuviu)geriausiai tai pamperso keitimas. nu ka paimu as ta lele,visos atseit vaidina kad vaikas labai rekia biggrin.gif as atsegu pampersa pasiziuriu ir labai greit uzdarau. kaip visos pradejo zvengti!!!!! i pampersa prideta garstyciu!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif eina sau. koks paeme zvengas iki asaru vie nuo mano reakcijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

po to buvo priesaika,dovaneliu teikimas ( gavau ACE buteli,pirstines,kilimu ta dauzykle,lenteles pjaustymui,nagu laka ir daug visokiu kitokiu )
ale daug prirasiau bet mano mergvakaris buvo proto ribose bet ziauriai linksmas smile.gif ir pinigu isleido panos labai mazai bet uztat kokia nuotaika apturejom ir kokius PRISIMINIMUS!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
niekas neidejo edward striptizo sokejo nr. tai va as idesiu 868505087
Atsakyti
praeitą savaitę ir aš buvau draugės mergvakaryje smile.gif vakaro pradžioj susirinkome visos nuotakos draugės, susėdome i limuziną, nuvarėm, pasiėmėme nuotaką,ją padabinome,buvo havaju tema, mes užsidėjome gėlių girliandas ant kaklų, o nuotaka gavo sijonėlį, ant galvos vainiką gėlių ant rankų ir ant kaklo, tada grižom į Kauną, ten ėjome laisvės alėja, ji gavo užduoti parduot apelsinus ir obuolius taip susirinkti ant kelionės namo lotuliukas.gif ji prie soboro paskaitė mergystės priesaika,dar nuejom į kavinę,pasėdėjom,pakalbėjom ir išsiskirstėm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma_M: 26 balandžio 2010 - 13:14
o ka paneles galima sugalvoti mazdaug uz 300-400lituku? musu su jaunaja butume 7 4u.gif veiksmas vyktu Siauliuose smile.gif tiek daug visko prisiskaiciau bet nieko blatno ir popigiam nerandu... gal turite kokiu patarimu? smile.gif su panelem nusprendem apsirengti velniukem, na kad dominuotu juoda-raudona, is vieno euro nupirksim tokius mirksincius ragiukus kad butume panasios visos. Pacia jaunaja norim aprengti kaip angel.gif , bet kazi is ko sparnus butu galima padaryti? Transporta ziurejau iseitu apie 150lt, tai mums realiai nieko ir nelieka.... lieka apie 200lituku doh.gif torta is pradziu zadejom uzsisakyti, bet dabar planuojam kepti pyraga ir jame itaisyti banana su kiviais ir apipurksti grietinele birthday.gif daugiau sakem pasidarysim sumustinuku, nusipirksim buteliuka
alc.gif ir varysim i gamcike ax.gif ten kokiu uzduoteliu zaidimuku, paskui gal i miesta jaunosios pagainiot devil.gif o paskui mesimes i kluba arba kur nors namolio pratesima daryti... ai del dovaneliu sakem pirksim keliaraisti, dovanosim lempute kad gyvenimas sviesesnis butu, cukraus kad saldesnis, plyta kad butu nama nuo ko pradet statyti ir panasiai, stringiukus su sexy naktinukais kad butu kuom apsirengti einant kur nors ir panasiai... smile.gif toks musu planas, bet kaip minejau nieko blatno schmoll.gif sokejelio atsisakem nes pigiai nerandam o daug moketi nesinori vis tik krize doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waidutti: 29 balandžio 2010 - 20:13
QUOTE(waidutti @ 2010 04 29, 21:12)
o ka paneles galima sugalvoti mazdaug uz 300-400lituku? musu su jaunaja butume 7  4u.gif  veiksmas vyktu Siauliuose  smile.gif  tiek daug visko prisiskaiciau bet nieko blatno ir popigiam nerandu... gal turite kokiu patarimu?  smile.gif su panelem nusprendem  apsirengti velniukem, na kad dominuotu juoda-raudona, is vieno euro nupirksim tokius mirksincius ragiukus kad butume panasios visos. Pacia jaunaja norim aprengti kaip angel.gif  , bet kazi is ko sparnus butu galima padaryti? Transporta ziurejau iseitu apie 150lt, tai mums realiai nieko ir nelieka.... lieka apie 200lituku  doh.gif  torta is pradziu zadejom uzsisakyti, bet dabar planuojam kepti pyraga ir  jame itaisyti banana su kiviais ir apipurksti grietinele birthday.gif  daugiau sakem pasidarysim sumustinuku, nusipirksim buteliuka
  alc.gif  ir varysim i gamcike  ax.gif  ten kokiu uzduoteliu zaidimuku, paskui gal i miesta jaunosios pagainiot  devil.gif  o paskui mesimes i kluba arba kur nors namolio pratesima daryti... ai del dovaneliu sakem pirksim keliaraisti, dovanosim lempute kad gyvenimas sviesesnis butu, cukraus kad saldesnis, plyta kad butu nama nuo ko pradet statyti ir panasiai, stringiukus su sexy naktinukais kad butu kuom apsirengti einant kur nors ir panasiai...  smile.gif  toks musu planas, bet kaip minejau nieko blatno  schmoll.gif  sokejelio atsisakem nes pigiai nerandam o daug moketi nesinori vis tik krize  doh.gif  biggrin.gif




Viskas labai fainiai sugalvota thumbup.gif saunuoles 4u.gif

Sparnus galima is storo popieriaus iskirpti ir iskarpyti, kaip snaiges, tusciavidurius......
Arba dar galima islankstyti is vielos ir apvilkti ta norima forma sparnu plevele paprasta arba "agro"-skirta darzeliams g.gif

kada jusu mergvakaris planuojamas? nes ir mano pusseseres veseles vyks siauliuose Liepos menesiuka, tai jos drauges irgi organizuoja mergvakari.... g.gif
Atsakyti