Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

As vartoju kompleksinius papildus akims su peptidais. Asmeniskai turiu nemaza toleriagyste, vartojant zymiai pagerejo regejimas.
Atsakyti
Na man labai padėjo įvairių daržovių valgymas kasdien, ypač tų, kurios yra itin tinkamos akims, akių mankštelės, ilgai dirbant prie kompiuterio ir turbūt didžiausią poveikį pajutau pavartojusi dvi pakuotes “Forever Vision”, tai vitaminai akims. Taip kad po jų dingo nusistatymas prieš įvairius vitaminus, nes iki tol, niekas nėra padėję.
Atsakyti
Geras straipsnis - KAIP SUSTIPRINTI REGĖJIMĄ?

Anksčiau susilpnėjęs regėjimas buvo daugiausiai pagyvenusių žmonių bėda. Dabar jau nieko nebestebina prastai matantys jaunuoliai. Šiuolaikinis ritmas – ilgos darbo valandos prie kompiuterio, vakarai prie televizoriaus, išvykos į gamtą tik išskirtinėmis progomis – sufleruoja, kad akims nori nenori kasdien daroma žala ir pats žmogus privalo kompensuoti. Sveikas.lt aiškinasi, kaip tai padaryti.

Yra dvi išeitys: pasinaudoti šventinėmis nuolaidomis ir dar keliomis dioptrijomis pastiprinti akinių lęšius, arba rauti problemą su šaknimis ir stiprinti savo akis. Jeigu pasirinkote antrąjį variantą, skaitykite toliau ir sužinokite, kokios medžiagos labiausiai reikalingos mūsų akims.


Siekiant, kad regėjimas nesilptų, pirmiausiai patariama pirmiausiai sureguliuoti savo gyvenimo būdą: sveikai maitintis, sportuoti ir būtinai kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Tačiau tai – toli gražu ne viskas, ką galite padaryti gero regėjimo vardan.


Jeigu prastai matote prieblandoje


Jau vaikystėje kalama į galvą, kad mėlynės – geriausias vaistas akims. Jos teigiamai veikia akių kraujotaką, lėtina kataraktos ir tinklainės degeneracijos vystymąsi. Šių uogų paslaptis – antocianozidai – skatina rodopsino sintezę. Rodopsinas – tai raudonasis pigmentas, būtinas normaliam akies tinklainėje esančių ląstelių funkcionavimui. Būtent ši medžiaga užtikrina gerą regėjimą prieblandoje.

Prastesnis regėjimas tamsoje išsivysto ir dėl vitamino A trūkumo (yra ir mėlynėse). Kiti vitamino A šaltiniai – morkos, juodieji serbentai, špinatai ir kitos žalios spalvos daržovės, sviestas, kepenėlės, žuvų taukai. Jeigu jo trūksta, akys taps jautrios, prieblandoje matysite prasčiau.

Liejasi vaizdas?
Matote neaiškiai, vaizdas lietas tarsi akvarelė? Gali būti, kad kaltas liuteino trūkumas. Liuteinas kaupiasi akies tinklainės geltonojoje dėmėje, saugo ją nuo degeneracijos ir žalingo UV spindulių poveikio, gerina akių kraujotaką, veikia kaip antioksidantas. Tai tarsi vidiniai akiniai nuo saulės, dar vadinami makulos pigmentais ir vartotini geltonosios dėmės degeneracijos profilaktikai. Su amžiumi liuteino atsargos organizme mažėja, todėl vaizdas tampa nebe toks aiškus. Pagrindiniai liuteino šaltiniai – taip pat lapinės žalios daržovės, tamsių spalvų vaisiai ir kiaušinių tryniai.

Kiek medžiagų reikia norint pamaitinti akis?

Vien vitamino A rekomenduojama dienos norma – 800 mikrogramų. Liuteino – 6 miligramai. Norėdami tinkamai pamaitinti akis, turėsite valgyti maistą, kuriame gausu ne tik šių medžiagų, bet ir kitų – karotinoidų, antioksidantų – jau neskaitant kitų produktų, kuriuose būtų gausu viso organizmo bendrą sveikatą užtikrinančių vitaminų ir mineralų. Tam reikėtų suvalgyti mažiausiai saują mėlynių, gaminti patiekalus iš špinatų, morkų, kasdien apsirūpinti vertingiausiais vaisiais. Tai ne tik brangu, bet ir atima daug laiko. Tiems, kurie šių produktų nemėgsta – dar sunkiau. Išeitis –ieškoti maisto papildo, kuriame yra visos reikalingos medžiagos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš geriu New Nordic "Blue Berry" vitaminus akims. Nepigūs, bet ištikrųjų jaučiasi poveikis smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, na aš nenoriu jūsų agituoti prieš vitaminų vartojimą akims, bet mano nuomone tie geriami į kurių sudėtį įeina n vitaminu ir mažomis dozėmis iš jų nieko gero nėr tik reklama. Todėl, kad žmogus išgeria tokią tablete kažkiek pasisavona pats organizmas vitaminų, o kiek lieka ar nelieka akims, tai didelis klausimas. Aš pati esu bandžiūsi vartoti geriamus vitaminus ir poveikio jokio absuliučiai, tai jau daug metų nebevartojų geriamų. Pvz kai paklausių akių daktarų, kokių vitaminų vartoti akims pastiprinti nei vienas niekada nėra rekomendavęs man pirkti geriamų vitaminų, visi rekomenduodavo lašinamus vitaminus į akis. Šiaip kiek žinau anksčiau būdavo daugiau į akis lašinamų vitaminų, bet vaistininkės sako. kad žmonės tokių vitaminų nežinoo matyt daktarai nepasako, o vaistininkės juk nori prakišti brangesnius pvz negi parduosi kokį vitamina už 8lt lašinamą į akis, kai gali prakiš už 40 lt geriamus, į kuriuos įeina daug ir taip žmones mlkinti. Todėl sakė vaistininkės daug lašinamų vitaminų yra išregistruota, nes jų nieks neperka. pvz aš pati esu lašinus tokius: Citralis 0.01 proc. (čia vitaminas C), Riblflavinas 0.02 arba 0.03 proc. (čia įeina vitaminas b, riboflavinas, gliukozė ir dar kažkas nepamenu), oftalmel (medaus lašiukai), cianokobalaminas (vitaminas cool.gif jis yra leidžiamas į akį, bet sakė galima ir lašinti, oftan katachrom-maitina lešiuką. Anksčiau buvo toks oftan-A-pant su vitaminu A, bet kadangi jo nepirko išregistravo. Vita-pos, čia dirbtinės ašaros su vitaminu A. Na daugiau lašinamų vitaminų galima susižinot KMU akių klinikose vaistinėje. Tarp kitko esu girdėjusi, kad KMU akių klinikose yra gydę ir trumparegystę su kažkokiais vaistais. O dėl lašinamų vitaminų akių pasisavinimo aš esu tikra 100 proc. nes jie ten iš kart ir pakliuva, aišku kažkiek patenka į kraujotaka, bet nedaug.
Citralį labai gerai vartoti sergantiems glaukoma, nes jis mažina akyspūdį. pvz riboflaviną lašina sergantis ir pigmentiniu retinitu ir daug kitų sunkių ligų.
O šiaip mano visi išvardinti vitaminai manau visiems norintiems profilaktiškai pavartoti yra labai tinkami, tiesa kai kurie yra gaminami.
Ir merginos ar esant bent girdėjusios bent vieną iš mano surašytų lašinamų vitamimų ar bent vieną yra daktaras ar vaistininkas rekomendavęs jums? Spėju, kad jūsų atsakymai bent 95 proc. bus neigiami ir visiems aišku kodėl ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stropi studente @ 2012 11 04, 02:36)
Sveikos merginos, na aš nenoriu jūsų agituoti prieš vitaminų vartojimą akims, bet mano nuomone tie geriami į kurių sudėtį įeina n vitaminu ir mažomis dozėmis iš jų nieko gero nėr tik reklama. Todėl, kad žmogus išgeria tokią tablete kažkiek pasisavona pats organizmas vitaminų, o kiek lieka ar nelieka akims, tai didelis klausimas. Aš pati esu bandžiūsi vartoti geriamus vitaminus ir poveikio jokio absuliučiai, tai jau daug metų nebevartojų geriamų. Pvz kai paklausių akių daktarų, kokių vitaminų vartoti akims pastiprinti nei vienas niekada nėra rekomendavęs man pirkti geriamų vitaminų, visi rekomenduodavo lašinamus vitaminus į akis. Šiaip kiek žinau anksčiau būdavo daugiau į akis lašinamų vitaminų, bet vaistininkės sako. kad žmonės tokių vitaminų nežinoo matyt daktarai nepasako, o vaistininkės juk nori prakišti brangesnius pvz negi parduosi kokį vitamina už 8lt lašinamą į akis, kai gali prakiš už 40 lt geriamus, į kuriuos įeina daug ir taip žmones mlkinti. Todėl sakė vaistininkės daug lašinamų vitaminų yra išregistruota, nes jų nieks neperka. pvz aš pati esu lašinus tokius: Citralis 0.01 proc. (čia vitaminas C), Riblflavinas 0.02  arba 0.03 proc. (čia įeina vitaminas b, riboflavinas, gliukozė ir dar kažkas nepamenu), oftalmel (medaus lašiukai), cianokobalaminas (vitaminas cool.gif jis yra leidžiamas į akį, bet sakė galima ir lašinti, oftan katachrom-maitina lešiuką. Anksčiau buvo toks oftan-A-pant su vitaminu A, bet kadangi jo nepirko išregistravo. Vita-pos, čia dirbtinės ašaros su vitaminu A. Na daugiau lašinamų vitaminų galima susižinot KMU akių klinikose vaistinėje. Tarp kitko esu girdėjusi, kad KMU akių klinikose yra gydę ir trumparegystę su kažkokiais vaistais. O dėl lašinamų vitaminų akių pasisavinimo aš esu tikra 100 proc. nes jie ten iš kart ir pakliuva, aišku kažkiek patenka į kraujotaka, bet nedaug.
Citralį labai gerai vartoti sergantiems glaukoma, nes jis mažina akyspūdį. pvz riboflaviną lašina sergantis ir pigmentiniu retinitu ir daug kitų sunkių ligų.
O šiaip mano visi išvardinti vitaminai manau visiems norintiems profilaktiškai pavartoti yra labai tinkami, tiesa kai kurie yra gaminami.
Ir merginos ar esant bent girdėjusios bent vieną iš mano surašytų lašinamų vitamimų ar bent vieną yra daktaras ar vaistininkas rekomendavęs jums?  Spėju, kad jūsų atsakymai bent 95 proc. bus neigiami ir visiems aišku kodėl  ax.gif


na, mano mama kaip tik prieš gerą mėn nusipirko vitaminus akims (lašiukus), tik nepamenu kokius.. reik priek progai paklaust ar pradejo naudot ir ar padeda ax.gif
Atsakyti
Superiniai vitaminai akims OCUTEIN FORTE mazina akiu nuovargi, saugo akiu tinklaines lasteles, gerina regejimo astruma, as jau antras menuo juos geriu ir tikrai akyse sviesiau smile.gif, plius ieina omega 3, liuteino turi 15 mg, zeakstanino 3 mg. visa tai ko reikia akims, as papildomai nebegeriu kitu vitaminu nes uztenka ka gaunu is Ocuteino, tikrai rekomenduociau siuos vitaminus, kaina nemaza apie 45 lt man atrodo kazkur kainuoja bet uz tai geri thumbup.gif
Atsakyti
Man reikia kazka akims pavartoti, nes daug dirbu prie kompo g.gif tai gal nieko sie Ocutein
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikke: 19 sausio 2013 - 11:27
Pats geriausias vaistas akims yra Bilberin. Taip jis nepigus, bet geras dalykas ir negali buti pigus.
Atsakyti
OCUTEIN FORTE nusipirkau siuos vitaminus smile.gif, vaistininke irgi juos rekomendavo, na siandien pradejau gerti smile.gif
Atsakyti
Man teko dirbti vaistineje konsultante, todel galejau gerai pastudijuoti ir palyginti ivairius maisto papildus. Mano asmenine nuomone geriausias melyninis preparatas yra Bilberin, pati ji vartoju nes siuo metu tenka daug dirbti kompiuteriu. thumbup.gif Tai nera maisto papildas kaip dauguma vaistineje parduodamu akims skirtu preparatu o vaistinis preparatas
Dar vienas maistinis papildas neskirtas akims bet po kurio 2 men pavartojimo buvau pajutus poveiki akims yra Lecitone.
Atsakyti
Sveikos, o kas tas Lecitone kam jis iš tikro yra skirtas?
Dar akių kraujagyslių elastingumui didinti ir jų sienelių pralaidumui mažinti galima vartot rutin forte arba askurutiną, lešiukas mėgsta vitaminą e, o tinklainė ir ragena mėtsta vitaminą A nu aišku ne po vieną lašiuką reiktų gert. Man vaistinėje rekomendavo gert kursais kas 3-4 mėn kokias porą savaičių vit. A po 8 lašiukus kasdien, nu poveikis tikrai pastebimas akivaizdžiai ir oftalmologai pripažino pagerėjimą, nors nežino, kad gėriau tą vit. A, nes gaučiau per snapą už tokių doziu vartojimą biggrin.gif. Dar gal galėtų prie sausų akių sidromo pavartot corneregal tai yra vit. b5, nors jis šiaip skirtas ragenai regeneruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stropi studente: 05 spalio 2013 - 21:02