Įkraunama...
Įkraunama...

Varėnos mamytės

sveikutės smile.gif pasigedau Varėnos mamyčių susibūrimo vietos:) rinkimės ir plepėkim čia:)
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 05, 18:47)
sveikutės smile.gif pasigedau Varėnos mamyčių susibūrimo vietos:) rinkimės ir plepėkim čia:)



labas, jungiames mes i jusu rateli, mano vyras vareniskis, labai daznai bunam varenoje, nors gyvenam vilniuje. ar priimsit i rateli?
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 06, 11:19)
labas, jungiames mes i jusu rateli, mano vyras vareniskis, labai daznai bunam varenoje, nors gyvenam vilniuje. ar priimsit i rateli?

tai aisku 4u.gif
Papildyta:
kaip gyvenate, kaip mažiutukas auga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 06, 11:21)
tai aisku 4u.gif
Papildyta:
kaip gyvenate, kaip mažiutukas auga? smile.gif



gerai auga, vakar perkelem ji i lovyte miegot, tai kaip keista man kad nebereikia jo supti, pats uzmiega...taip faina....
o jus kaip augate, beja, kokioj gatvei jus bunat?
mes kai atvaziuojam bunam marcinkoniu g
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 06, 11:46)
gerai auga, vakar perkelem ji i lovyte miegot, tai kaip keista man kad nebereikia jo supti, pats uzmiega...taip faina....
o jus kaip augate, beja, kokioj gatvei jus bunat?
mes kai atvaziuojam bunam marcinkoniu g

maniškė tai nuo gimimo miega savo lovytėj,tiesa prieš ryta atkeliauja pas mus ,nes bemaitindama užmiegu blush2.gif smile.gif
oj mes kaip ant mielių biggrin.gif
tai netoli:)mes Dzūkų smile.gif šalia RYTO ir ŠALTINĖLIO smile.gif
Atsakyti
zinai, musu nedidukas berniukas, tai kol tilpo miegojo vezimuky, o dabar jau prireike lovytes, bet sakyciau lovytei geriau miega, tai senai reikejo gultyt joje....
oooo tai tikrai netoli esat
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 06, 12:38)
zinai, musu nedidukas berniukas, tai kol tilpo miegojo vezimuky, o dabar jau prireike lovytes, bet sakyciau lovytei geriau miega, tai senai  reikejo gultyt joje....
oooo tai tikrai netoli esat

kažkaip nei vieno vežimuky nemigdžiau smile.gif abu miegodavo iškart lovytej:)tiesa vyresnėlis ramiau biggrin.gif
o taip ėmei ir perkėlei ir pats užmiega?ar dedi jau miegantį?
jo netoli:)
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 01 06, 12:41)
kažkaip nei vieno vežimuky nemigdžiau smile.gif abu miegodavo iškart lovytej:)tiesa vyresnėlis ramiau biggrin.gif
o taip ėmei ir perkėlei ir pats užmiega?ar dedi jau miegantį?
jo netoli:)



idedu ir pats uzmiega
Atsakyti
QUOTE(GitanaDainius @ 2012 01 06, 12:49)
idedu ir pats uzmiega

fainiai smile.gif maniške miega, bet pati neužmiega, turiu užmigdyt tik tada dėt jau miegančią smile.gif supt nesupu tiesiog gulam į lovą ir ji bevalgydama užmiega,tiesa procesas vargina,nes trunka kokią val
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
g.gif tiek daug mieste mamyčių ,o čia tuštuma...nejau visos be interneto sėdi g.gif abejoju schmoll.gif



Gitana, o jūs pati maitinat ar mišinuku? smile.gif
Atsakyti