Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė pašalpa gimus vaikui

man reikėjo ir įrodymo, kad vaikas deklaruotas toje seniūnijoje, į kurią kreipiausi pašalpos
Atsakyti
QUOTE(sidabrinis ungurys @ 2015 01 12, 16:50)
man reikėjo ir įrodymo, kad vaikas deklaruotas toje seniūnijoje, į kurią kreipiausi pašalpos

Gal but.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 12 sausio 2015 - 16:17
QUOTE(Ručike @ 2014 09 17, 21:32)
Cia reikia kreipti i soc. rupybos skyriu ?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ručike @ 2014 09 17, 21:32)
Cia reikia kreipti i soc. rupybos skyriu ?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 01 14, 10:00)

Aciu
Atsakyti

merginos, priminkite, kaip skaiciuos pasalpa-ismoka ar kaip ten vadinasi tie sodros mokami pinigai biggrin.gif ima paskutiniu metu algos iki dekreto vidurki?
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 01 28, 12:34)
merginos, priminkite, kaip skaiciuos pasalpa-ismoka ar kaip ten vadinasi tie sodros mokami pinigai biggrin.gif ima paskutiniu metu algos iki dekreto vidurki?

Taip, ima paskutiniu 12 men. pajamu vidurki praleidziant viena menesi iki dekreto.
Atsakyti
Sveikos, norėčiau paklausti per kiek laiko nuo prašymo pateikimo pervedama į sąskaitą vienkartinė išmoka gimus vaikui ?
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2015 02 11, 16:44)
Sveikos, norėčiau paklausti per kiek laiko nuo prašymo pateikimo pervedama į sąskaitą vienkartinė išmoka gimus vaikui ?

Per 10 d.d, bet buna, kad ir veluoja.
Atsakyti
QUOTE(UgNeliuke @ 2012 07 25, 13:06)
ačiū, bandysim ieškot.
va radau dar puslapį, kur užsiregistruoti galima http://reg.spcentras...visos/index.php



Siuo metu persikeleme i naujus namucius, tai kaip suprantu reikia deklaruoti savo gyvenama vieta i nauja adresa. Ar tai galima padaryti internetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 27 vasario 2015 - 10:41
QUOTE(Amelita @ 2015 02 27, 10:31)
Siuo metu persikeleme i naujus namucius, tai kaip suprantu reikia deklaruoti savo gyvenama vieta i nauja adresa. Ar tai galima padaryti internetu?



Atsakau pati sau. Galima viska padaryti per valdzios vartus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 02 11, 17:43)
Per 10 d.d, bet buna, kad ir veluoja.

Sveikos, as irgi tikejausi kad per 10d. perves man vienkartine pasalpa, bet pasiskambinau y simno seniunija ir man ten pasake kad per menesy tik perves man tuos pinigelius...
Atsakyti