Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

GREISI ar siemet turi kokiu seklyciu parduoti :ax nepasilikau jokiu seklu is savo siltnamio doh.gif mano seimynai labai patiko Blach cherry ir Gardens delight thumbup.gif ir vakavimui man jie super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akaisa: 13 sausio 2011 - 17:35
Sveikos,pomidorų profesorės ir doktorantės

rašo jums pradinukė ax.gif
nagi nusirašiau aš iš jūsų sarašų 10 rūšių,bet negi dabar pirkt visų po pokelį?
mano šiltnamis nelabai didelis,užtektų po 5 sėklutes
Gal kuri sutiktumėt pasidalinti derlingais ir ankstyvais?Išlaidas kompensuočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 13, 17:38)
Sveikos,pomidorų profesorės ir doktorantės

rašo jums pradinukė  ax.gif
nagi nusirašiau aš iš jūsų sarašų 10 rūšių,bet negi dabar pirkt visų po pokelį?
mano šiltnamis nelabai didelis,užtektų po 5 sėklutes
Gal kuri sutiktumėt pasidalinti derlingais ir ankstyvais?Išlaidas kompensuočiau  4u.gif

Pirk jei gali,keliems metams užteksi sėklų
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 13, 18:38)
Sveikos,pomidorų profesorės ir doktorantės

rašo jums pradinukė  ax.gif
nagi nusirašiau aš iš jūsų sarašų 10 rūšių,bet negi dabar pirkt visų po pokelį?
mano šiltnamis nelabai didelis,užtektų po 5 sėklutes
Gal kuri sutiktumėt pasidalinti derlingais ir ankstyvais?Išlaidas kompensuočiau  4u.gif

kokios tavo issirinktos rusys? jei turesiu galeciau pasidalint


kazkuri raset, kad lankinis siltnamis iluzo?o ar sutvirtinimus vamzdziams is vidaus buvot padare? manasis antra ziema dar stovi,kai matau jog daug sniego nukasu,kad pleveles nesuplesytu, o taip atrodo stabili jo bukle smile.gif vieniems is mano kaimo jau ziuriu antra ziema is eiles vamzdziai susileido per viduri i vidu,gaila ziuret g.gif
cia taip graziai visos suraset kokios rusys,savybes, reiks ir man pasidaryt vienakart issamus sarasa,juk skleroznike,nepamenu kiek as jau rusiu turiu,ar nebus tik gana jau g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 13 sausio 2011 - 18:57
POMIDORAI
1. SULTAN F1 - VID. VELYVUMO, ZEMAS, PANASUS I PARDUOTUVINIUS, KIETOKI
2. OLA POLKA- IV. ANKSTYVUMO,ZEMAS, AUGINSIU
3. RED CHERRY- AUKSTAS
4. CITRINA - VELYVA, AUKSTAS, VIENAS VAISIUS DAR KABO VIRTUVEJ smile.gif
5. BETALUX - ANKSTYVA, ZEMAS
6. TIGERELLA - VID. ANKSTYVUMO, AUKSTAS, NIEKO YPATINGO, BET AUGINSIU
7. AGATA - ANKSTYVI, ZEMAS, AUGINSIU
8. BALKONZAUBER - ANKSTYVI, ZEMAS, AUGINSIU
9. RED PEAR - AUKSTAS,PANASUS I JAUCIO SIRDI
10. MARMANDE - ANKSTYVI, AUGINSIU
11. OXHEART -VID. ANKSTYVUMO, AUKSTAS,KAIP JAUCIO SIRDIS, MESINGI, NERUGSTUS
12. GOLDENE KONIGIN- VID. ANKSTYVUMO, VID AUKSTUMO, GELTONI,SKONIS NEBLOGAS
13. PEDRO H - VELYVAS, ZEMAS, KIETOKI
14. BLACK CHERRY- AUKSTAS,SAVYBIU VARDINT NEBEREIKIA
15. BLACK RUSSIAN- AUKSTAS, SKIRTINGUOSE SILTNAMIUOSE SKIRTINGAI VAISIUS VEDE, VIENUR DAUGIAU KITUR MAZAI,SKONIS NEBLOGAS, BET JUODI CHERIAI VIRSU EME
16. CHADWICK CHERRY- AUKSTAS, KAZKAIP NEISIDEMEJAU
17. JAUCIO SIRDIS - AUKSTAS, MESINGI, KAM DIDELIS RUGSTINGUMAS SKRANDZIO TAI SITIE PATS TAS
18. BLACK ZEBRA- AUKSTAS,LETAI NOKO
19. SNIEZNO BELYJ- AUGINSIU
20. PROMYK- UZAUGINO VOS KELIS VAISIUS,TURI BUT ANKSTYVAS, BET ZLOTY PIRMIAU SUNOKO,SURIZIKUOSIU GAL VIENA DAIGA AUGINT
21. PENIS - AUGINSIU
22. MARVEL STYPE- AUKSTAS,UZAUGO VOS KELI VAISIAI,PRINOKUSIU TAIP IR NETEKO PARAGAUT,BET IS SMALSUMO VEL PABANDYSIU AUGINT
23. ZLOTY .... - ZEMI,GELTONI,SKONIS NEBLOGAS
24. GARDENS DELIHT- AUKSTI,SAVYBES NEUZSIFIKAVO, AUGINSIU
25. VILMA- VID. ANKSTYVUMO, AUGINSIU
26. RADANA- VID VELYVUMO, AUGINSIU
27. KRAKUS- VID.VELYVUMO, AUGINSIU
28. EVERGREEN HEIRLOOM- AUGINSIU
29. VOYAGE TOMATO- AUGINSIU
30. FLAME- AUGINSIU
31. ILDI - AUGINSIU
32. GELTONOS KRIAUSYTES- AUKSTAS,VAISIAI NEDIDELI,SKONIS KAIP RED CHERRY, MARINUOTI SKYSTI,TINKA TIK VALGYMUI
33.TOMMY TOE- NEPAMENU NEI KUR PASODINUS BUVAU, NEI KOKIE UZAUGO blush2.gif

SURASIAU IR BAISU PASIDARE blink.gif JAUCIU REIKS PACIAI VAZIUOT GYDYTIS KOL NEISVEZE lotuliukas.gif KUR DAR CILIAI IR PAPRIKOS, IR VISOKIO VELNIO....KAZKAIP MANAU JOG MANO SILTNAMIAI MANO NORAMS PER MAZI DAROSI....
CIA SARASAS KURIUOS PERNAI AUGINAU IR TIK SIEMET DAR AUGINSIU...KAKZIAP GALVOJU,KAD REIKS KAZKO IR ATSISAKYT blush2.gif g.gif BET KO, TAIP VISKO NORIS....AS LIGONIS doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 13 sausio 2011 - 20:10
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 13, 20:02)
SURASIAU IR BAISU PASIDARE blink.gif JAUCIU REIKS PACIAI VAZIUOT GYDYTIS KOL NEISVEZE lotuliukas.gif KUR DAR CILIAI IR PAPRIKOS, IR VISOKIO VELNIO....KAZKAIP MANAU JOG MANO SILTNAMIAI MANO NORAMS PER MAZI DAROSI....
CIA SARASAS KURIUOS PERNAI AUGINAU IR TIK SIEMET DAR AUGINSIU...KAKZIAP GALVOJU,KAD REIKS KAZKO IR ATSISAKYT blush2.gif  g.gif BET KO, TAIP VISKO NORIS....AS LIGONIS doh.gif


blink.gif pagal sarasa,tai jau saintlina persokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 13, 18:48)
kokios tavo issirinktos rusys? jei turesiu galeciau pasidalint

Corazon,San Marzano,Tommy toe,Marisa,Marfa,Green zebra,Betalux,Malachitovaya skatulka,Babushka select,Juodoji kriaušė ax.gif

man svarbu:ankstyvumas,derlingumas,nelepumas(nes pati esu lepi mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 13, 19:48)
kazkuri raset, kad lankinis siltnamis iluzo?o ar sutvirtinimus vamzdziams is vidaus buvot padare? manasis antra ziema dar stovi,kai matau jog daug sniego nukasu,
Tai vat, kad mes to sniego nenukasėm, šiltnamis stovi pas uošvį blush2.gif
Saintlina, o šiti turi kokį tarptautinį pavadinimą? :25. Juodoji kriause. Tikra juoda kriause pagal forma. Neauksti. Skanus.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 13, 21:21)
Corazon,San Marzano,Tommy toe,Marisa,Marfa,Green zebra,Betalux,Malachitovaya skatulka,Babushka select,Juodoji kriaušė  ax.gif

man svarbu:ankstyvumas,derlingumas,nelepumas(nes pati esu lepi  mirksiukas.gif )

is tavo isvardintu turiu tik betalux, tommy toe neturiu...
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 13, 20:21)
Corazon,San Marzano,Tommy toe,Marisa,Marfa,Green zebra,Betalux,Malachitovaya skatulka,Babushka select,Juodoji kriaušė  ax.gif

man svarbu:ankstyvumas,derlingumas,nelepumas(nes pati esu lepi  mirksiukas.gif )


Corazon drasiai gali pirkti - ten pokelyje gal 10 seklyciu. Marfa, man rodos, hibridas, tai irgi kiekis bus panasus.
Papildyta:
QUOTE(vardė @ 2011 01 13, 20:23)
Saintlina, o šiti turi kokį tarptautinį pavadinimą? :25. Juodoji kriause. Tikra juoda kriause pagal forma. Neauksti. Skanus.


nezinau kitokio pavadinimo.. Man daigeli viena forumiete dave su tokiu pavadinimu.

Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 01 13, 20:35)
is tavo isvardintu turiu tik betalux, tommy toe neturiu...


tommy toe as dar kazkiek turiu. Tikrai nebesodinsiu, nes pernai labai nusivyliau jais. Is keturiu milzinisku augalu vos kelis pomidoriukus nuskyniau. Nors Greisi pries pora metu labai patenkinta buvo..
Atsakyti
Kad visos labai giriate Juodąją kriaušę, tai gal kuri nors keletą sėklyčių turėtumėte parduoti? 4u.gif
Atsakyti
o kur pirkt? g.gif
aš turiu juodmargių kelias sėklytes-maži krūmukai,pažastų beveik nebūna,man skanūs
ir dar kažkokių...
pernai kaimynės nemalonę užsitraukiau padovanojus-jai išjuodyjo nuo trešimo kas savaitę vis kitokiom chemijom,tai praretinus savo šiltnamį pasidalinau.Pasirodo,jai reikėjo didelių...............
Atsakyti