Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 4

QUOTE(Spokas1 @ 2014 11 09, 10:52)
Tipo HUROM Premium gaminys smile.gif

Aš pirkau iš Bauer, bet žiūri čia ji visai tokia pat, kaip ir jūsiškė g.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2014 11 09, 12:38)
Aš pirkau iš Bauer, bet žiūri čia ji visai tokia pat, kaip ir jūsiškė  g.gif

Bet tikriausiai brangiau ar bent jau labai brangiau nebuvo smile.gif
Šiais visuotinio kopijavimo ir apgaudinėjimo laikais sunku suprasti, kas originalas, o kas kopija, kas tikra inovacija, o kas tik pigus reklaminis triukas... be to, kopijos jau ne visada yra blogiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spokas1: 09 lapkričio 2014 - 13:09
QUOTE(Spokas1 @ 2014 11 09, 12:51)
Bet tikriausiai brangiau ar bent jau labai brangiau nebuvo smile.gif

o kiek jūs mokėjote?
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2014 11 09, 13:16)
o kiek jūs mokėjote?

Labai pasiderėjus pardavė už 2000Lt. O jūs už kiek?
Amazon ir ebay pažiūrėjau, tai tokia, kaip mano, galima atsisiųsti su visais mokesčiais už ~1800Lt.
Pažiūrėjau BAUER puslapyje, tai ten nuotraukoje atrodo visai kitaip, negu mano "Hurom HF-SBE11 Second Generation"... skiriasi tiek išorė, tiek pats sraigtas (pas mane 2 pjaunančios briaunos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spokas1: 09 lapkričio 2014 - 13:37
Sveiki,

Prieš kokius 1.5-2 metus pirkome Coway už ~450Lt. Pabandėme, patiko. Pirkome dar vieną mamai. Paskui dar vieną pirko brolis, vieną pirko draugas ir t.t. Spaudžia viską be problemų. Gedimų kol kas (tfu, tfu, tfu) neturi nė viena iš 5 ar 7 sulčiaspaudžių... Tieisog pasidalinu info, nes pastebiu, kad padarę pirkinį retai kada apie jį parašo po metų ar dviejų.

Dabar dar vienas žmogus nori tokios sulčiaspaudės, bet nerandu už panašią kainą. Na, ir norisi pažiūrėti kitokių technologijų, tai tikriausiai bandysime Sana (Omega) horizontalią už 990Lt... Gal kas turit ir galit kažką pasakyti blogo/gero apie ją...? Dėkui!
Papildyta:
QUOTE(dagli @ 2014 11 09, 13:38)
Aš pirkau iš Bauer, bet žiūri čia ji visai tokia pat, kaip ir jūsiškė  g.gif


Bauer, Amway ir panašūs nieko patys negamina, tik deda savo pavadinimą.

Dėl pačių prekybos principų galima būtų ir vengti tokio tipo pardavėjų ir jų produkcijos... pamąsčius galima suprasti kodėl... bet čia tik mano nuomonė ir nusistatymai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audriusv: 12 gruodžio 2014 - 10:10
QUOTE(audriusv @ 2014 12 12, 10:18)
Bauer, Amway ir panašūs nieko patys negamina, tik deda savo pavadinimą.

šitą dalyką aš suprantu, tik norėjau paklausti įdomu vis tik koks gamintojas, vardas slepiasi po Bauer vardu, kieno produkciją jie pardavinėja?
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2014 12 12, 11:06)
šitą dalyką aš suprantu, tik norėjau paklausti įdomu vis tik koks gamintojas, vardas slepiasi po Bauer vardu, kieno produkciją jie pardavinėja?

Jei neklystu tai Hurom
Atsakyti
Na va, Sana (by Omega) EUJ-707 horizontali sulčiaspaudė jau namuose. Nepatingėjau ir iš karto čiupau lyginti su turima Coway CJP-01.

Kaina:
Sana - 1000Lt.
Coway - 450Lt (pirkta prieš du metus).

Komplektacija:
Sana turi du sietelius, labai simpatišką stiklinį indą sultims ir metalinį atliekoms, bei metalinį sietelį dedamą ant sulčių indo tirščiams surinkti. Taip pat, yra krūva priedų daryti makaronams, desertams ir kavai malti...
Coway eina su venu sieteliu ir dviem paprastučiais plastmasiniais indais sultims ir atliekoms.

Vieta ant stalo:
Coway vertikali, tad ir vietos užima ženkliai mažiau.
Sana, aišku, šiek tiek žemesnė.

Veikimo garsas:
Sana veikia ženkliai tyliau. Garsas malonus ir silpnas.
Coway garsas ne iš malonių, bet pakenčiamas.

Greitis:
Coway, ko gero, dvigubai greitesnė. Greitesnė dėl to, kad pati ima, nieko grūsti nereikia.
Sana reikia pastoviai grūsti, todėl procesas užtrunka.

Smulkinimas:
Coway ima viską kas tik lenda per padavimo skylę. Dar nė karto nebuvo užstrigusi.
Sana tiesiog neima storesnės morkos. Tad viską reikia susmulkinti.

Plovimas:
Ir Sana, ir Coway plovimas lygiai toks pat. Nepajaučiau jokio skirtumo.


Toliau apie testą ir rezultatus. Į abi sulčiaspaudes buvo sudėta 1150g aplesinų, 560g obuolių ir 780g morkų, atitinkamai po ~1245g į kiekvieną aparatą.

Sana išmetė lauk 414g likučių ir 826g sulčių - viso 1240g, aparate liko tik 5g.

Coway išmetė lauk 340g likučių ir 844g sulčių - viso 1184g, aparate liko 61g.

Sana sultys aiškiai skystesnės.
Coway turi nemažai tirščių, tad kas mėgsta skystas sultis, geriau rinktis Sana...


Va tokia ataskaita smile.gif. Gal kam pravers...
Atsakyti
Gal padetumet issirinkti merginos?! Puslapis norvegiskas, bet manau modeliai tokie patys smile.gif buciau lb dekinga 4u.gif
http://www.sunnere.n...cere/index.html
Atsakyti
QUOTE(Simona1986 @ 2014 12 20, 22:29)
Gal padetumet issirinkti merginos?! Puslapis norvegiskas, bet manau modeliai tokie patys smile.gif buciau lb dekinga 4u.gif
http://www.sunnere.n...cere/index.html

Pas mane šita: http://www.sunnere.n...slowjuicer.html
Rekomenduoju smile.gif
Pasirodo Norvegijoje gerokai pigiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ieskau sulciaspaudes morkoms, gal patartumete, noriu isspausti nedideli kieki morku, bet kad butu sultys o ne tyrele, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2015 02 23, 17:41)
Sveikos, ieskau sulciaspaudes morkoms, gal patartumete, noriu isspausti nedideli kieki morku, bet kad butu sultys o ne tyrele, aciu  4u.gif

Iš morkų tyrelė nesigaus spaudžiant jokia sulčiaspaude. Nebent virtas tarkuosit.
Atsakyti