Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

Na ka tai Sypsenele24 startuoja si savaitgali. Sekmes drinks_cheers.gif , lauksim su ispudziais...

Geguze 28 d
Šypsenėlė 24

O kitam ruosiasi ir intensyviai sokiai.gif :

Birzelio 4
edikute
jovituxss

Man jau sirdis dreba, nors liepa dar toli, bet ka cia toli 6 sav beliko unsure.gif
juratele:) kur pirkai knyga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 26 gegužės 2011 - 17:01
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 26, 18:00)

Man jau sirdis dreba, nors liepa dar toli, bet ka cia toli 6 sav beliko  unsure.gif


Tą patį savaitgl imam jautį už ragų, bet aš jau skaitau, kad mėnuo liko hihihi.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 26, 18:00)
Na ka tai Sypsenele24 startuoja si savaitgali. Sekmes  drinks_cheers.gif , lauksim su ispudziais...

Geguze 28 d
Šypsenėlė 24

O kitam ruosiasi ir intensyviai sokiai.gif :

Birzelio 4
edikute
jovituxss

Man jau sirdis dreba, nors liepa dar toli, bet ka cia toli 6 sav beliko  unsure.gif
juratele:) kur pirkai knyga?

kaip kaiesta, ruosiausi ieskot kaune, o radau prie namu Vilkaviskyje, dar palikau kad uzrasytu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 18:13)
Tą patį savaitgl imam jautį už ragų, bet aš jau skaitau, kad mėnuo liko  hihihi.gif  smile.gif

na as viena savaite veliau, bet dienos tirpsta juodai, tad ir man baisu darosi. o kai paskaitau kad cia kazkam kitas savaitgalis, o dar ner scenarijaus tai plaukai siausiasi, uzjauciu:)
na o mes tai stropuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, skaitineju, bet negaliu reikstis viesai, bijau kad nuotaka skaitineja lotuliukas.gif
seip ar taip, imeciau i pastuka redagavus pazadu torto detale(ten specialiai vos matomas linijas kirpimui padariau), jei kuriai reiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mironenko @ 2011 05 26, 18:17)
sveikos, skaitineju, bet negaliu reikstis viesai, bijau kad nuotaka skaitineja  lotuliukas.gif
seip ar taip, imeciau i pastuka redagavus pazadu torto detale(ten specialiai vos matomas linijas kirpimui padariau), jei kuriai reiks 4u.gif


nu vau kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
jei kam reikia kokiu vaikisku rubeliu kraiteliui tai maksimoj kaip tik 40 proc nuolaida thumbup.gif as jau papirkau bodziuka ir kojnytes pridesiu prie vaikelio laisko kad zinotu kaip atrodo pirmieji rubeliai blush2.gif

pas mane jau 14 dezuciu prikrauta vyra klausia kur kraustomes blink.gif blush2.gif
viska susidejau kas liko sarasa pasidariau jau kaip ir galiu atostogaut clap.gif clap.gif clap.gif vacation4.gif arba pradeti grazintis nail.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 26 gegužės 2011 - 19:44
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 26, 20:40)
jei kam reikia kokiu vaikisku rubeliu kraiteliui tai maksimoj kaip tik 40 proc nuolaida thumbup.gif  as jau papirkau bodziuka ir kojnytes pridesiu prie vaikelio laisko kad zinotu kaip atrodo pirmieji rubeliai blush2.gif

pas mane jau 14 dezuciu prikrauta vyra klausia kur kraustomes blink.gif  blush2.gif
viska susidejau kas liko sarasa pasidariau jau kaip ir galiu atostogaut clap.gif  clap.gif  clap.gif  vacation4.gif  arba pradeti grazintis nail.gif  nail.gif


nu tokios svocios ir as noreciau lotuliukas.gif jin jau turi net 14 dezuciu jau prisiruosus thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 26, 20:40)
jei kam reikia kokiu vaikisku rubeliu kraiteliui tai maksimoj kaip tik 40 proc nuolaida thumbup.gif  as jau papirkau bodziuka ir kojnytes pridesiu prie vaikelio laisko kad zinotu kaip atrodo pirmieji rubeliai blush2.gif

pas mane jau 14 dezuciu prikrauta vyra klausia kur kraustomes blink.gif  blush2.gif
viska susidejau kas liko sarasa pasidariau jau kaip ir galiu atostogaut clap.gif  clap.gif  clap.gif  vacation4.gif  arba pradeti grazintis nail.gif  nail.gif


14 dėžučių? blink.gif smile.gif aš viską į maišiukus tuos popierinius kraunu hihihi.gif biggrin.gif
Į pinigus bandau MB veidą įklijuot lotuliukas.gif Daugiau juoko nei darbo biggrin.gif
Ech, mes tai nei laiško gandrui nesiųsim, nei rūbeliais rūpinsimės. smile.gif jau patys anksčiau pasirūpino hihihi.gif smile.gif
Atsakyti
Ankstesnėse temose buvau radusi tokį blaivybės testą, kur skirtingomis spalvomis surašytos spalvos pvz. juoda parašyta raudona spalva, mėlyna parašyta geltonai ir t.t. bet nesupratau iki galo kaip tas testas pateikiamas, gal kuri žinot?

Atsakyti
QUOTE(ievuze.t @ 2011 05 26, 22:40)
Ankstesnėse temose buvau radusi tokį blaivybės testą, kur skirtingomis spalvomis surašytos spalvos pvz. juoda parašyta raudona spalva, mėlyna parašyta geltonai ir t.t. bet nesupratau iki galo kaip tas testas pateikiamas, gal kuri žinot?

ten esme tokia, kad turi perskaityti tai kas parasyta o netai kokia spalva; as ir ruosiausi daryti, bet dabar nedarau.


o musu jaunieji patys ta palinkejimu knyga nupirko, tai as dabar galvoju kuriuo momentu ji pateikti ir ar irasyti ka nors i pirma psl.??patarkite??
ryt varau i mergvakari, busim tik kelios, nju ziuresim ar gausis kas, o savaitgali tai jau imsiu jauti uz ragu

beja siandien viena panicka, ryt svociausia, pasake toki ale zaidima gamtoje: lie[pi visiems vyriskiams atnesti savo damoms puokste, bet su salyga kad ji bus be geliu; paskui sake sukarpys jaunuju foto kaip puzle ir duos porom surinkti, kuri greiciausiai

Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 14:25)
visi sustoja ratu ir susikabina už parankių. Vedantysis kiekvienam į ausį pasako kokį nors žodį (pvz Kiškis) Tada garsiai pasako: kieno žodį ištarsiu garsiai, tas žmogus griuna, o kiti jį stipriai laiko, kad nekristų ant žemės. Esmė tame, kad visiems yra pasakomas tas pats žodis.

lotuliukas.gif juokiausi iki asaru, bet galvoju jei toki zaidima padarysiu per vestuves ar nesigaus taip kad tik man vienai bus juokinga, o visi zaidejai supyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitana* @ 2011 05 26, 23:11)
lotuliukas.gif juokiausi iki asaru, bet galvoju jei toki zaidima padarysiu per vestuves ar nesigaus taip kad tik man vienai bus juokinga, o visi zaidejai supyks  g.gif


tą aptį aš pagalvojau, dėl to nusprendžiau šio žaidimo nedaryti, juk pilna yra ir kitų smile.gif pamergės gi būna pasipuošusiuos, dar išsivels ir t.t. tikrai kitiems gali būti visai nelinksma. juolab jei nepažįsti tų žmonių. pabroliam dažniausiai tai ne taip svarbu biggrin.gif
Atsakyti