Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

Akutee, aciu, gyva, vampyrauju toliau.

Eglena
, labai prasau prisimnk ta vaistine kuri tau i UK vaistus atveze, nes jau 3 vaistine atrase, kad neveza i uzsieni sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Eglena @ 2010 02 20, 15:16)
Sveika Sidabra, as buvau Egles sanatorijoje ir praejau visa sia terapija-purvo tamponus, ginekologinius praplovimus su mineraliniu vandeniu, magneto terapija ir organizmo valymo proceduras.


Eglena, labai sudominai su Egles sanatorija 4u.gif
Turiu ir as tau keleta klausimeliu blush2.gif O kaip tu ten patekai, ar reikia siuntimo is savo ginekologo? Ziuriu, kad jie ten irgi turi ginekologo konsultacija, bet man kazkaip geriau, kai mano gydytoja mane apziuri blush2.gif
Galvoju, kaip vyksta visa procedura? Tau turbut kazkas rekomendavo Egles sanatorija? As irgi galvoju, gal reiketu savo ginekologes uzklausti apie tai g.gif
Mane per paskutine pusmeti, ar net metus kamuoja ivairios isskyros, atlikta daug tepineliu, paseliu, vis randa bakteriju, tai pienlige... doh.gif Kazkur buvau skaiciusi, kad tie praplovimai labai padeda. Nes svakuciu tai jau begale sunaudojau... unsure.gif
Beje, kas skyre visas tas proceduras? Ten esantis gydytojas?
Dekoju uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Eglena, kazkodel negaliu tau atsakyti i AZ, turbut tavo pasto dezute pilna, bet aciu, tavo AZ gavau 4u.gif
Atsakyti
papperdoll, nu jau nereik taip sneket, vampyrauju... kazkas pasake ir pamirsk, neimk i plaucis, ne vaiku darzelis, kad aiskintumemes, del nieko, del svetimo zmogaus pasakymo.. na laikykis... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 21, 18:17)
Eglena, labai sudominai su Egles sanatorija  4u.gif
Turiu ir as tau keleta klausimeliu  blush2.gif  O kaip tu ten patekai, ar reikia siuntimo is savo ginekologo? Ziuriu, kad jie ten irgi turi ginekologo konsultacija, bet man kazkaip geriau, kai mano gydytoja mane apziuri  blush2.gif
Galvoju, kaip vyksta visa procedura? Tau turbut kazkas rekomendavo Egles sanatorija? As irgi galvoju, gal reiketu savo ginekologes uzklausti apie tai  g.gif
Mane per paskutine pusmeti, ar net metus kamuoja ivairios isskyros, atlikta daug tepineliu, paseliu, vis randa bakteriju, tai pienlige...  doh.gif  Kazkur buvau skaiciusi, kad tie praplovimai labai padeda. Nes svakuciu tai jau begale sunaudojau...  unsure.gif
Beje, kas skyre visas tas proceduras? Ten esantis gydytojas?
Dekoju uz atsakyma  smile.gif


Sveika, kadangi as gyvenu UK, LT as nesigydau, tai pati save ''nusiunciau'' i sanatorija pasigyti lotuliukas.gif ir pastiprinti organizma. Pati daug domejausi apie ginekologines ligas ir ju gydyma naturaliais metodais, pati sau susistaciau ''gydymo'' plana ir uzsisakaiu sanatorijos kelialapi per interneta. As domiuosi alternatyvia medicina, todel tikiu ir zinau kad naturalus mineraliniai vandenys, purvai ir vaistazoles turi daug labai daug gydomuju savybiu biggrin.gif . Neveltui sanatorijos tokios populiarios ivairiose pasaulio salyse ir nemazai kainuoja.
Vaziuojant i sanatorija reikia tureti savo ligos istorija, pagal kuria vetinis gydytojas paskiria proceduras, nes kai nuvaziuoji, tai nelabai turi laiko pradeti tyrimus. Sanatorijoje yra ginekologe, su kuria gali pasikonsultuoti kokios proceduros tau labaiusiai tinka ir ko reikia. Kasdien priklauso po 5 proceduras, bet idejus gydytojai i kisene, gali gauti daug daugiau. Tuo paciu gali pasistiprinti organizma, issivalyti ji, palepinti save masaziais, baseinu, pirtelemis, balto purvo terapija ir t.t. Tik vienintele Egles sanatorija turi tiek daug iv. ginekologiniu proceduru. Sanatorija - tai puiki vieta atstayti sveikata naturaliais budais ir pasisemti energijos.
Jei tave vargina negeros isskyros, tai po praplovimu terapijos ir purvo tamponu jie pradings cool.gif , man po tu proceduru isskyros labai susitvarke, nes pries tai kazkokia zaraza, kurios negalejau atsikratyti kelis metus.
Jei kas domina daugiau, klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglena: 24 vasario 2010 - 12:24
QUOTE(Eglena @ 2010 02 24, 13:22)
Sveika, kadangi as gyvenu UK, LT as nesigydau, tai pati save ''nusiunciau'' i sanatorija pasigyti  lotuliukas.gif ir pastiprinti organizma.

Eglena, labai aciu tau uz pasakojima  4u.gif
Kai jau tikslaiu apsispresiu, turbut taves dar paklausinesiu  mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal yra gerianciu/gerusiu maca papilda ? g.gif
Atsakyti
[quote=Eglena,2010 02 24, 14:22]
Sveika, kadangi as gyvenu UK, LT as nesigydau, tai pati save ''nusiunciau'' i sanatorija pasigyti lotuliukas.gif ir pastiprinti organizma.


sveiki smile.gif ,

o kiek laiko buvai sanatorijoje? ar uztenka savaites? g.gif
Atsakyti
[quote=kristar,2010 03 08, 18:57]
[quote=Eglena,2010 02 24, 14:22]
Sveika, kadangi as gyvenu UK, LT as nesigydau, tai pati save ''nusiunciau'' i sanatorija pasigyti lotuliukas.gif ir pastiprinti organizma.
sveiki smile.gif ,

o kiek laiko buvai sanatorijoje? ar uztenka savaites? g.gif
[/quote]

as buvau 2 savaites, bet ir po savaites buvimo galima pasiekti neblogu rezultatu tongue.gif , daug proceduru nedaro kasdien, jas reikia darytis kas antra diena. Priklauso nuo sveikatos bukles ir sutrikimu kiek reikia sanatorijoje pasigydyti, kad butu geri rezultatai. Jei tik profilaktiskai, tai ir savaite daug mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglena @ 2010 02 20, 15:16)
Sveika Sidabra, as buvau Egles sanatorijoje ir praejau visa sia terapija-purvo tamponus, ginekologinius praplovimus su mineraliniu vandeniu, magneto terapija ir organizmo valymo proceduras. Po siu proceduru man atsikimso vienas kiausintakis, kuris buvo dalinai uzakes ir issigydziau galutinai uzdegima is kiausintakio (kai pries tai antibiotikai geriami kelis kartus nepadejo, tyrimai vis rode uzdegima ir vis mausdavo sona), kuris mane pastoviai kamavo. Jau nesnekant apie bendra organizmo busena, po sanatorijos galejau kalnus versti ir jauciausi 10 metu atjaunejusi  biggrin.gif . Nezinau kiek sanatorija man padejo, bet po keliu menesiu dariausi IVF ir jis buvo sekmingas  bigsmile.gif. Prie viso to as geriau puse metu iv. zoleliu, pakeiciau mityba i sveika ir dariau jogos pratimus skirtus pagerinti cirkuliacija dubens srityje. Sekmes  4u.gif


jau pasiziurejau kad Egles senatorija yra druskininkuose, o kazin gydytojai negali kelialapio israsyti nemokamo ( ar dalinai mokamo), nes poros t. laisvu nera sad.gif
beto panasias proceduras ir birstone radau jog daro - man siek tiek arciau (druskininkai baisiai toli) blush2.gif bet ko nepadarysi del sveikatos, kad tik padetu 4u.gif
Papildyta:
Beje, o kaip vyksta tie "praplovimai" ar nera skausminga procedura? g.gif nes dabar tai isivaizduoju kaip darant gimdos nuotrauka, kai pila kontrasta unsure.gif
Atsakyti
noriu pasidalinti, mano naturalus ciklas buvo 36-45 dienos, su stimuliacijom ir dufastonu jis trumpiausiai buvo 34 dienu.

si menesi geriau borovaja matka+krasnaja shetka+grushanka+podorozhnik ( sorry nezinau situ pavadinimu LT, nes visa literatura skaiciau RUS). Tai vat su tokia 'tinktura" planuoti negalima, ji yra tik gydanti ir kursais turi buti keleta ciklu, bet galiu pasidziaugti, kad mano ciklas si menesi su zolytem buvo..............29 dienos!!!!!! cia yra didziausiais progresas, o dar.. po laporoskopijos mano mm buvo ziauriai skausmingos, praeita menesi galvojau kvieisu greitaja, geriau nuskausminamuosius 3 dienas, o si karta man mm labai gausios bet pilva vos pamaudzia thumbup.gif thumbup.gif neuzismu tokiais dalykais kaip BT, bet man rodos, kad ir ovuliaicja buvo.. zodziu dar karta tai irodo, kad zoles gali buti veiksmingi, bet dar karta pabreziu, kad ta pacia "borovaja matka" nera geriama viena, ja reikia derinti su kitom zolytem..

sekmes wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 03 18, 14:55)
noriu pasidalinti, mano naturalus ciklas buvo 36-45 dienos, su stimuliacijom ir dufastonu jis trumpiausiai buvo 34 dienu.

si menesi geriau borovaja matka+krasnaja shetka+grushanka+podorozhnik ( sorry nezinau situ pavadinimu LT, nes visa literatura skaiciau RUS). Tai vat su tokia 'tinktura" planuoti negalima, ji yra tik gydanti ir kursais turi buti keleta ciklu, bet galiu pasidziaugti, kad mano ciklas si menesi su zolytem buvo..............29 dienos!!!!!! cia yra didziausiais progresas, o dar.. po laporoskopijos mano mm buvo ziauriai skausmingos, praeita menesi galvojau kvieisu greitaja, geriau nuskausminamuosius 3 dienas, o si karta man mm labai gausios bet pilva vos pamaudzia  thumbup.gif  thumbup.gif  neuzismu tokiais dalykais kaip BT, bet man rodos, kad ir ovuliaicja buvo.. zodziu dar karta tai irodo, kad zoles gali buti veiksmingi, bet dar karta pabreziu, kad ta pacia "borovaja matka" nera geriama viena, ja reikia derinti su kitom zolytem..

sekmes wink.gif  4u.gif

Labuka 4u.gif
O kodel borovaja matka ( lietuviskai vienasale uzgina ) nera geriama viena ax.gif ir gal zinai kazkoki aprasyma tu kitu zolyciu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 18 kovo 2010 - 19:20