Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka kalėjime

Tai kai jus susipazinot tau tebuvo 19-niolika rolleyes.gif Manau tavo pasaulis dar per daug spalvotas ir siulyciau palaukti ne tik metus kol jis iseis, be ir dar kelis kol pamatysi ar nereikes jo laukti pastoviai, tik veliau su vaikais ant peciu doh.gif
Dar tau viskas pries akis ir manau geriau ta energija susikaupusia isliek mokslams ar kitiems ateities planams.... O likimas sudelios ir pats viska i savas vietas.
Kol jie ten sedi visi geri, silkiniai ir laiskus raso graziuasius visam pakrasty... Bet ka jiems daugiau veikti, jei nesvajoti apie tas kurios ju laukia laisveij biggrin.gif

Jei mastant gliau, tai pagalvok kur jus gyvensit kai jis iseis ??? Is ko jus gyvensit ??? O jei tu pastosi kol jis dar ten ??? Ar kai iseis ir dar netures darbo ??? O jeivel gryz ten ??? O jei tu iseisi su piktumais is tevu ir vleiau pasaka baigsis tai kur grysi... ir t.t.....
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 07 14, 02:01)
Tai kai jus susipazinot tau tebuvo 19-niolika  rolleyes.gif  Manau tavo pasaulis dar per daug spalvotas ir siulyciau palaukti ne tik metus kol jis iseis, be ir dar kelis kol pamatysi ar nereikes jo laukti pastoviai, tik veliau su vaikais ant peciu  doh.gif 
  Dar tau viskas pries akis ir manau geriau ta energija susikaupusia isliek mokslams ar kitiems ateities planams.... O likimas sudelios ir pats viska i savas vietas.
  Kol jie ten sedi visi geri, silkiniai ir laiskus raso graziuasius visam pakrasty... Bet ka jiems daugiau veikti, jei nesvajoti apie tas kurios ju laukia laisveij  biggrin.gif 

  Jei mastant gliau, tai pagalvok kur jus gyvensit kai jis iseis ??? Is ko jus gyvensit ??? O jei tu pastosi kol jis dar ten ??? Ar kai iseis ir dar netures darbo ??? O jeivel gryz ten ??? O jei tu iseisi su piktumais is tevu ir vleiau pasaka baigsis tai kur grysi... ir t.t.....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Autore dar labai vaikiskai masto.... doh.gif santuoka ir gyvenimas nebus toks kokie buvo pirmi du menesiai iki kalejimo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Oj mergyt, matosi, kad gyveni savam pasaulėly..
Kaip jau sakė rykute, jie ten sėdėdami ne tokių piešinukų pripiešia ir eilių sukuria, o čia tikrai dar nereiškia jog myli schmoll.gif Įsiklausyk ką tau sako nuojauta, kad vėliau netektų gailėtis. Jau vien čia rašydama ir klausdama patarimo žinojai, kokie bus atsiliepimai rolleyes.gif
Atsakyti
Siūlyčiau nusiimti rožinius akinius - jis sėdi antrą kartą. Susituoksite, pagimdysite vaiką, o jis trečią ar ketvirtą kartą sėdės kalėjime? cool.gif
Atsakyti
Blogiausia, kad as itariu, jog autore vis tiek padarys taip, kaip masto pati, ir nepaklausys patarimu smile.gif manau, jog mazai kuri, budama isimylejusi, klausytume - atrodo, kad tik tu ta zmogu pazisti, supranti, pasitiki.. kad tik kitiems jo reputacija bloga, o va tu ji matai visai kitoki.. Nors neneigiu, kad jis is tiruju gal visai geras zmogus, taciau visa tai skamba taip naiviai...
As pritariu visoms panelems, ne tik reikia palaukti maziausiai iki tol, kol jis iseis, bet ir dar truputi luktelt. Apsieisi ir be tos kuniskos meiles, tikrai istversi metus, jeigu ji jau taip myli. (Pastaba kas nezino - jeigu nesusituokus pora, negali gauti ilgalaikiu pasimatymu, tik trumpalaikius, pasikalbejimas per uztvara, stebint kameroms ir sargybiniams. Per juos, aisku, sunkiai tiketinas fizinis artimas kontaktas smile.gif )
Demesio ir meiles prisipazinimu gauni, nes ju jam reikia lygiai taip pat. Priesingai, dar daugiau. Tu pati taigi laisvej, gali matytis su artimaisiais, iseit su draugais, uzsiimt kazkokia veikla.. o jam rysys su Tavim - vienintele pramoga. Naturalu, kad gauni daug daug demesio - paprasciausiai jis tam turi be galo daug laisvo laiko. Kazin, kaip bus laisveje g.gif

Taigi kaip sakiau, nors ir mazai tikiu, kad paklausysi tu, kurios turi siek tiek patirties ir yra vyresnes uz Tave, vis tiek siulau palaukti bent tol, kol jis iseis. Ir net kai iseis, butinai saugotis, kad greitu laiku nepastotum. Turi pazint zmogu, kad galetum kurt su juo seima. Susizavejimas ir isimylejimas praeis, nors Tu dabar tuo ir netiki ir pyksti, jeigu kas pasako. Reikia, kad su greta esanciu zmogumi sietu pasitikejimas, kad zinotum, jog jis visada bus salia, kad apgins, kad pasirupins Tavimi, Tavo vaikais, bustu, maistu, kitkuo...
Ir bet kokiu atveju patyliukais labai tikiuos, kad jis Taves nenuskriaus ir nenubaus uz Tavo meile ir pasitikejima...
Atsakyti
sveikutes
mergyte prasei istorijos- stai istorija kuir buvo nutikusi mano mamai
ji draugavo su vyriskiu kuris jau buvo sedejas( jie isdraugavo ir gyveno kelis metus- nepamenu man buvo gal 14metu), ji pasodino uz vagystes eilini karta i kaleima- tada jie sumaste kad jiems reikia susituokti ,keleime aisku susituoke doh.gif . mano nuomones niekas neklause(buvau tik 16-17metu), bet jis ir toliau dare savo darbelius po kuriu toliau lanke istaiga. nei -jis mama normaliai rupinosi, nei savo tevuku.jie paskiau isiskyre. tas zmogelis mane mylejo kaip savo dukra, bet jis zinojo ka as maniau apie jo gyvenimo buda.
tokiems zmonems jau igimta i krauja buna . butu pirmas kartas- tai gal per kvaila galva , gal tu padetum. bet siuo atveju- tu dar jauna gerai pagalvok, geriau palauk kol grys ( juk yra motriski zaisliuka biggrin.gif ), tevai gal jo ir saunus ,bet juk ne uz ju teketi ketini.
Atsakyti
Suprantu,kad ką sakote yra tiesa,bet tikriausiai neišeina man nusiimti tų rožinių akinių.. Gyvenu užsienyje,todėl su gyvenamąja vieta problemų neturiu,beje jis taip pat dasideda finansiškai,negaliu skųstis. Galvojame,kad jam išėjus,išvažiuotume gyventi kartu,todėl gal būdamas toli nuo senųjų draugų jis ir pradės naują gyvenimą? O varge,aš jau nebeužmiegu naktim nuo tų minčių doh.gif
Atsakyti
jai jis pats nenores pakeisti savo gyvenimo tai ir issikraustymas nieko nepades
Atsakyti
QUOTE(_Brigita_ @ 2010 07 14, 19:07)
Suprantu,kad ką sakote yra tiesa,bet tikriausiai neišeina man nusiimti tų rožinių akinių.. Gyvenu užsienyje,todėl su gyvenamąja vieta problemų neturiu,beje jis taip pat dasideda finansiškai,negaliu skųstis. Galvojame,kad jam išėjus,išvažiuotume gyventi kartu,todėl gal būdamas toli nuo senųjų draugų jis ir pradės naują gyvenimą? O varge,aš jau nebeužmiegu naktim nuo tų minčių doh.gif


Labai įdomu, kaip sėdintis kalėjime žmogus gali užsidirbti pinigų ir padėti tau finansiškai? Vadinasi jis "suka biznį" sėdėdamas ten. Turėjo mano artimųjų rate viena mergina reikalų su kalėjime sėdinčiu žmogumi. Viską matė per rožinius akinius, nesiklausė, ką aplinkiniai šneka, labai jį gyrė, jis taip pat siuntė dovanas, rodė daug dėmesio, rašė laiškus, taip pat sėdėjo nebe pirmą kartą, taip pat svajojo kaip pasikeis išėjęs. Gerai, kad taip susiklostė gyvenimas, jog ji sutiko kitą.

Tai merginai nuolat siųsdavo telefono sąskaitos papildymo kodus. Visi žinom būdus apie "laimėtus" čekius Topo centruose ir panašiai. Siųsdavo jai pinigus į banko sąskaitą visokie neaiškūs tipai. Ir kaip toks žmogus sakyti, kad išėjęs aš pasikeisiu, jei "suka" nešvarius reikalus. jei būtų noras keistis, keistusi tą pačią minutę.
Atsakyti
Pilnai pritariu "aridax",neskubek mergyt,tu dar labai jauna,o beje kiek jam metu?
Atsakyti
Iš pradžių mano palaikymas buvo tavo pusėje, juk ne sukneles grožyje yra laimė. O tavo ir kito žmogaus santykiuose. Beto ir pasimatymu ilgalaikiu gautumei. Aš pati neturėjau jokios baltos sukneles ir visu pribumbasu, na ir ka gyvenu sau visai gerai biggrin.gif
Bet toliau isigilinusi susimasčiau????? Juk tau dar TIK 21 metai, dar pati jaunystė ir grožis kuriuo reikia džiaugtis, o neparimus prie lango ašaras lieti.
Vienos mano draugės mama sakydavo, "mergaites, kad kas duotu man jusu jaunyste ir paliktu mano prota" biggrin.gif Gal dar tikrai tau reikia daugiau gyvenimo pamatyti ir patirti, o į ta bala dar spesi įbristi.
Kitavertus labai megstu posakį: Kiekvienas mes turime teise sau ir savo vaikams suš... gyvenima kaip tik norim.
Atsakyti
As prisidedu prie daugelio cia pasisakiusiuju ir jei mano nuomone idomi, tai sakau ta pati: NESKUBEK ir palauk kol jis iseis,pagyvensit metus kitus,o tada jau ir apie santuoka galima galvot. Dabar susituokimas mano akimis butu tikra nesamone, nes realiai tai Tu to zmogaus net nepazisti deramai,negyvenai su juo,nematei kaip jis elgiasi povz.isgeres,supykes ir pan. Aisku Tavo teise rinktis, bet as sitaip gyvenime nesielgciau, nes tikrai net vaikiskai (atsiprasau uz atviruma,bet cia ne is piktos valios) skamba Tavo motyvas tuoktis: del SEKSO doh.gif Jau geriau siulyciau paciai kaip nors pasitenkinti arba jau i kaire karta nueiti jei visai kentet negali, bet nemanau,kad del to reikia tuoktis nepazistant deramai zmogaus (nors aisku Tau atrodo,kad pazisti jau gerai).
Is savo patirtis galiu pasakyti,kad draugyste ir gyvenimas kartu yra du skirtingi dalykai, o ka jau kalbet apie bendravima per grotas ne kasdien doh.gif As pati draugavau su MB 4,5 metu (matemes beveik kasdien) ir net po tokio ilgo laiko pradejus gyventi kartu, as vistiek pamaciau daug dalyku, kuriu draugaujant nemaciau. Ir tik dabar, kai gyvenam kartu 1.5 metu, mes nusprendeme, jog norime susituokti. Nes pagyvenom, apsitrynem,kaip sakoma, pazinom geriau vienas kita, ir tik dabar pajauciau, kad su siuo zmogum galiu praleist visa gyvenima.
O Tavo atveju as, manau, tiesiog reikia laiko ir jokiu budu neskubeti 4u.gif
Atsakyti