Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

QUOTE(dontstop @ 2016 04 11, 08:23)
Dar neragavau  smile.gif  Paragausiu gal jau šiandien smile.gif
O pirkau gatavą Lenkijoje, ateity gal išdrįsiu pagaminti pati  ax.gif Avinžirnius tai labai mėgstu  rolleyes.gif


Aš buvau pirkusi iš assorti, tai fuu schmoll.gif irgi galvoju gal pačiai gamint, mažu skanesnis bus. O ką gamini iš avinžirnių? Aš tik orkaitėj kepinus esu kaip riešutukus, bet dar liko tai galvoju kur čia sunaudot ax.gif
Atsakyti
Na va paragavau humusą, na man labai skanus pasirodė, bet variantas su morkomis asmeniškai man - nevalgomas schmoll.gif Bet taip ir maniau, nes jei nevalgau tiesiog morkų, tai ir visi tokie populiarūs metodai su natūraliu jogurtu ir pan man netinka, aš tiesiog negaliu prisiversti tokio patiekalo suvalgyti unsure.gif Tai va dabar galvosiu, kur dėt tą humusą biggrin.gif , man taip atrodo, kad skanu būtų tiesiog tepti ant duonos g.gif

Trysduvienas, avinžirnius troškinu su kiauliena ir pomidorais savo sultyse. Su šonkauliais nepaprastai skanu. Taip pat tinka visur, kur tinka paprasti žirniai: su spirgučiais, sriuboje su rūkytais kokias gaminiais. Aišku, lieknėjant tai nežinau ar tinkami variantai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš vietoj morkų pasipjaustyčiau agurko, paprikos, kokio kalafioro gal. Aš seniau taip valgydavau daržoves su kažkokia varškės užtepėle, nes morkos irgi man nedraugės. Skanu jei sutarkuotos, su majonezu ir česnaku, arba jei smulkiai pjaustytos ar tarkuotos kokioj sriuboj/troškiny ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 11, 17:54)
Aš vietoj morkų pasipjaustyčiau agurko, paprikos, kokio kalafioro gal. Aš seniau taip valgydavau daržoves su kažkokia varškės užtepėle, nes morkos irgi man nedraugės. Skanu jei sutarkuotos, su majonezu ir česnaku, arba jei smulkiai pjaustytos ar tarkuotos kokioj sriuboj/troškiny ax.gif

Na man ar morka, ar agurkas... aš aplamai nemėgstu ir niekaip nepriverčiu savęs valgyti daržovių verysad.gif
Atsakyti
Aš tai labai mėgstu, turbūt visas, išskyrus morkas thumbup.gif su vaisiais tik sunkiau, uogos dar visai nieko, sezono metu daug suvalgau, žiemą šaldytas valgau. Vaisius mėgstu nebent suplaktus į "glotnutį", retai kada šiaip vaisių valgau. Ai tik arbūzą labai mėgstu ir slyvas biggrin.gif pavyzdžiui melionas, ananasas, mangas, kriaušė man visai neskanu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 11, 16:02)
Na man ar morka, ar agurkas... aš aplamai nemėgstu ir niekaip nepriverčiu savęs valgyti daržovių  verysad.gif



QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 11, 18:47)
Aš tai labai mėgstu, turbūt visas, išskyrus morkas thumbup.gif  su vaisiais tik sunkiau, uogos dar visai nieko, sezono metu daug suvalgau, žiemą šaldytas valgau. Vaisius mėgstu nebent suplaktus į "glotnutį", retai kada šiaip vaisių valgau. Ai tik arbūzą labai mėgstu ir slyvas biggrin.gif pavyzdžiui melionas, ananasas, mangas, kriaušė man visai neskanu schmoll.gif



Ėėė brokijat mano skaniausią maistą biggrin.gif
Laba vakara. Sėdžiu su vaikais pas mano tėvukus savaitę. Ī parduotuvę pirkti produktų,kad sau atskirai gamintis pagal mitybos programą nelakstau, bet nenuodėmiauju:jokių saldumynų, bandelių ir pan. nevalgau. Jau antrakart išeinu pabėgioti. O joptararai kaip aš nepaslenku, kvėpuoju taip,kad už kilometro turbūt girdėt karsta.gif . Va ką reiškia dešimt metų tingėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finksė: 11 balandžio 2016 - 22:28
Sveikos 4u.gif

Vakar dienos kalorijos:

grikių košė su sojų padažu 170

litras pomidorų sulčių 170

kakava 10
2 trapučiai su bananu, riešutų sviestu, cinamonu 170

vištienos šlaunelė virta 400
stiklainis marinuotų burokėlių 100

šaukštas humuso 50
grūdėta varškė 200
kakava 10
obuolys 80

sriuba 90
duona 50

2 virti kiaušiniai su padažu 200

viso 1700

Vakar jaučiausi labai blogai, vėl kamavo kapučino abstinencija, vos ištvėriau, neturėjau jėgų, žiovavau, skaudėjo galvą... labai kamavo alkis ir troškulys, išgėriau virš 5 l blink.gif

Buvau dviguboje treniruotėje showoff.gif Na ką galiu pasakyti, daugiau tokios galimybės neturėsiu, bet jei turėčiau - neičiau blush2.gif , sunku, ir kažkaip neproduktyvu man pasirodė g.gif Kai kurie raumenys nukankinti iki negalėjimo liko, kai kurie nedirbo visai...

QUOTE(trysduvienas @ 2016 04 11, 20:47)
Aš tai labai mėgstu, turbūt visas, išskyrus morkas thumbup.gif  su vaisiais tik sunkiau, uogos dar visai nieko, sezono metu daug suvalgau, žiemą šaldytas valgau. Vaisius mėgstu nebent suplaktus į "glotnutį", retai kada šiaip vaisių valgau. Ai tik arbūzą labai mėgstu ir slyvas biggrin.gif pavyzdžiui melionas, ananasas, mangas, kriaušė man visai neskanu schmoll.gif

Aš nemėgstu nei daržovių, nei vaisių, nei uogų blush2.gif
Uogų visai nevalgau, nei šaldytų, nei šviežių.
Vaisių suvalgau vieną, jei pavyksta "apgauti" save - įdėti į košę tongue.gif
Daržovių turėčiau suvalgyti kasdien 400 g, bet kaip, kaip prisiversti?? Nebegaliu žiūrėti į šaldytas daržoves, šį savaitgalį jiems buvo nuolaida, na nepaėmiau, nors turėjau, nes žinau, kad nepriversiu savęs blush2.gif Čia kol kas didžiausia mano valgiaraščio spraga, kas liečia daržoves g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif gerai pradėjau rytą, košė, kavutė, pasivaikščiojimas, oras lauke pasaka wub.gif
dontstop pabandyk trintą daržovių sriubą, mano šeimyna labai mėgsta, o šiaip iš daržovių pripažįsta tik agurką ir pomidorą biggrin.gif o toj trintoj sriuboj gali "paslėpti" ir žiedinį kopūstą, ir brokolį, ir moliūgą - sutrini ir nematai, kad daržoves valgai biggrin.gif
aš naršau pinterest'ą, ieškau skanių-sveikų receptų nes jau išsisėmiau ką begamint g.gif
Atsakyti
Laba diena mielos manekenės tongue.gif
Aš su kava sėdžiu smile.gif
Vakar užmečiau akį į "Apie mus ir Kazlauskus" ir kažkaip galvoju ar čia man taip atrodo, ar Štukytė sukūdus, o šiandien atsiverčiu Delfi ir žiūriu gi straipsnis apie ją, atsikratė 20 kg thumbup.gif

Kas čia kalba apie 10 metų tingėjimo? biggrin.gif O ką, jei tingiu sportuot visą gyvenimą? blush2.gif

Atsakyti
sveikos hi.gif

vakar buvau pirmam to savo 6sav projekto susitikime (skamba kaip kokie anoniminiai alkoholikai laugh.gif ). pasvėrė, išmatavo visas tas mases, viską. papasakojo apie mitybą.
kas man šiek tiek keista, kad čia nėra rekomendacijos atsisakyti kiaulienos. galima tik liesą, bet kaip ir bet kokią kitą mėsą. labiau rekomenduoja atsisakyti avienos / ėrienos mėsos. gal kad ji riebesnė mastau.gif

gavom meniu principą, kaip ir ką valgyt preliminariai pusryčiams, pietums, vakarienei, užkandžiams. pasakojo, kad norintiems numesti svorio galima tik viena cheat night , tačiau ji turėtų būti protinga. tai reiškia restorane galima sau leisti suvalgyti starterį, pagrindinį, desertą, pasidalinti vyno ir išgerti kelis mažus gėrimus po visko, bet nereikėtų pasiimt trijų butelių vyno, maisto išsineštinai iš kinų virtuvės ar chipper (kur pvz. mėsainiai visokie greitos gamybos, bulvytės, žuvis ir pan.), paskui dar pusryčių sumuštinį didžiausią nusipirkti (čia tokie būna populiarūs labai dalykai - roll vadinasi, kur į bagetę sukiša belekiek įdaro ir valio) ir pan. Žodžiu turi būti apgaulingai protingas nukrypimas nuo sveikos mitybos smile.gif

Patiko, kad treneris laikosi realistiško plano mitybai. Ir apskritai dažnai pabrėžė, jog tai - tik jo rekomendacijos. Visa kita - mūsų pačių asmeninis pasirinkimas smile.gif Tiek tie užkandžiai, tiek porcijų dydžiai, tiek visa kita. Kaip ir ko norim - taip to ir siekiam kiekvienas, nes jeigu nepasieki savo tikslų, tai matyt tiek ir tenorėjai..

Dar patiko labai pasakymas, kad svorį numest ar kūną dailint ne norėti žmogus turi, o suprasti, kad turi tai daryti. Kitu atveju norai norais ir dažnai jie lieka tiesiog norais. O kai žmogus pats suvokia, kad jau reikia, kad turi kažką daryti, tai automatiškai ir veiksmai kiti būna smile.gif

Grįžus namo prisirašiau į klases įvairias, šiandien lėksiu jau į pirmą po darbų. Labai patogu man, kad salė praktiškai už kampo, yra kur palikt motorolerį, klasės tik grupėms iki 5 žmonių, todėl nebus grūsties. Susitikimai projekto bus pirmadieniais ir trečiadieniais. Turim pildyti mitybos planą, žymėti cravings (kai užeina nenumaldomas noras cukrui įvairiais pavidalais) ir palei būtent juos žiūrėsim, ar reikia keisti kažką mityboje. Šiaip kas man nelabai patiko, tai kad projektas yra arba pradedantiems, arba jau pažengusiems - nuo to ir stiprumas sporto priklauso. Bet aš, sakyčiau, tokia per vidurį esu. Tai rašiaus į pradedančius, bet tai manęs nestabdo rašytis į daugiau papildomų klasių, kaip kad jau užsirašiau ir šiai, ir kitai savaitei bigsmile.gif


Be to, rugsėjį, jei viskas tvarkoj, kaip ir planuojam atostogos su draugais šiltoj pasaulio pusėj, tai turiu tikslą ir laiką, kad tikslą pasiekčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Almost, man visada patinka skaityt tavo ilgus postus 4u.gif
Ar tu pati jau pajutai, kad turi tobulint kūną, ar dar esi toj stadijoj, kai manai, kad nori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2016 04 12, 14:13)
Almost, man visada patinka skaityt tavo ilgus postus  4u.gif

Ar tu pati jau pajutai, kad turi tobulint kūną, ar dar esi toj stadijoj, kai manai, kad nori?  smile.gif


oj, ačiū - priimu kaip komplimentą blush2.gif 4u.gif

aš pajutau pagaliau, kad esu toj stadijoj, kai ne tik noriu, bet ir reikia, turiu. kai Valia pabėga ir užpuola Nataša, tada ryt pradedu viską iš eilės ir nėra galo. vienas guminukas virsta dviem sausainiais ir tie virsta pyrago gabalu ar kepsniu su sūriu. žodžiu, nėr tvarkos skrandy biggrin.gif tai tiesiog jaučiu, kad jau norisi pajudėt, jau turiu ir galiu turėt gražesnę save pačiai sau smile.gif
Atsakyti