Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!


meniu


penktadienis

pusryciai 270kcal

kava su pienu 30kcal, braskinis jogurtas 240kcal

pietus 440kcal

dziuveseliai 300kcal, suris 110kcal, kava su pienu 30kcal

vakariene 360kcal

dziuveseliai 200kcal, suris 110kcal, ramuneliu arbata su medumi 50kcal

viso 1070kcal

skysciai
1,8l vandens su citrina, 1,5l kmynu arbatos


sestadienis

pusryciai 370kcal

kava su pienu 30kcal,kiausiniai 160kcal, majonezas 80kcal, duona 100kcal

pietus 460kcal

saltibarsciai 230kcal, didele bulve su lupena, kepta orkaiteje 200 kcal, kava su pienu 30kcal

vakariene 530kcal

saltibarsciai 230kcal, didele bulve su lupena, kepta orkaiteje 200 kcal, 2 dziuveseliai 100kcal

viso 1360kcal

skysciai
0,9l vandens su apelsinu, 1l zalios arbatos, 1l ramuneliu arbatos
Atsakyti
Laba ryta

Feja saltibarsciai valdo ane lotuliukas.gif

Man tk klausimas iskilo de tos tavo bulves blush2.gif 200 kcal, kazkaip susimeciau ar gerai skaiciuoju kazkur radau kad virtos 100g 90 kcal, nes mano bulve gavos 100 kcal... lotuliukas.gif

Verduos grikius pusryciam. Gal vel kur islysim.. Oras atrodo neblogas. Jau dabar 16 laipsniu thumbup.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif labai smagu vakar buvo, gaila tik oras ne ką, nė 10 šilumos nebuvo, tai lauke šalta, pusiau kambary pusiau lauke marširavom, skaniai prisivalgėm, be jokio sąžinės graužimo, vaikai prisižaidė, grįžom namo apie 11 vakaro doh.gif tai su tokio amžiaus vaikais žiauriai vėlai, su verksmais biggrin.gif šiandien kaip maišu trenkta vaikštau, vyras išvarė mašiną service'int, tai namie tvarkysiuos, kažkaip porą dienų nieko neskalbiau, tai kalnai, net skalbinių dėžė neužsidaro lotuliukas.gif

Aij, komplimentų sulaukiau kaip super atrodau, smagu, kad kažkas pastebi pastangas wub.gif
Atsakyti
- Aš kūdinuosi.
- Ar senai?
- Jau beveik pusvalandis.
- Matosi.
- Tikrai?
- Aha. Akys tokios alkanos, alkanos...

user posted image]
Atsakyti
Beveik apie mane ax.gif
Labai panašu tik laikas ilgesnis blush2.gif
Žiūriu į veidrodį ir grožiuosi, žandukai sumažėjo, skruostikaulius jau gali pradėti įtarti kur jie yra bigsmile.gif
Oi kada gi tas matymas žemiau juosmens pradės matytis blush2.gif Kai mažiau svėriau tai buvau kriaušės figuros, o dabar tai kažkoks hibridas gavausi obulkriaušė vadinasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 04 17, 07:09)
1. Feja saltibarsciai valdo ane lotuliukas.gif

2. Man tk klausimas iskilo de tos tavo bulves. 200 kcal, kazkaip susimeciau ar gerai skaiciuoju kazkur radau kad virtos 100g 90 kcal, nes mano bulve gavos 100 kcal...


1. ir nesakyk doh.gif neturiu jiems saiko schmoll.gif issitampiau skrandi ir alkana jauciaus blink.gif atsikeliau uztinus doh.gif
2. mano bulve zalia svere 256g ir 242g mirksiukas.gif cia tos dideles bulves skirtos griliui, kepimui folijoj mirksiukas.gif zaliu kaloringumas 78kcal mirksiukas.gif viska tu skaiciuoji gerai 4u.gif


QUOTE(Jerda @ 2016 04 17, 09:07)
- Aha. Akys tokios alkanos, alkanos...


lotuliukas.gif thumbup.gif

caramelia tu nusipelnai komplimentu, esi labai grazi, liekna, jauna moteris thumbup.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
Ieskau spyrio i minkstaja ir motyvacijos bigsmile.gif apsileidusi iki ausu doh.gif
Priimat naujoke? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 04 17, 17:10)
Hi  4u.gif
Ieskau spyrio i minkstaja ir motyvacijos  bigsmile.gif apsileidusi iki ausu  doh.gif
Priimat naujoke?  blush2.gif

sveika 4u.gif 4u.gif 4u.gif
svoris g.gif ugis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 17, 20:25)
sveika 4u.gif  4u.gif  4u.gif
svoris g.gif ugis g.gif

179 ir 96 doh.gif
Esu buvusi cia pries kokius 3 metus rolleyes.gif tik kitu niku... fb grupej dar esu uzsilikusi kaip admin
Isejau su +-80 (numetusi ~22kg) ir va griztu visu grazumu doh.gif
Po nestumo liko keletas kilogramu ir dar sugebejau keleta nauju uzsikrauti(!!!), nes kazkoks amzinas pms ir besaikis rijimas velkasi is paskos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 04 17, 17:38)
Isejau su +-80 (numetusi ~22kg) ir va griztu visu grazumu  doh.gif


amzinas karas su tais kg doh.gif linkiu, kad sitas kartas butu paskutinis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Eteryje tiesiogiai iš lovos rašo-Piroska biggrin.gif doh.gif
Tiek pavargus jau esu,kad sugebėjau plaukus su dušo žele išsiplauti.. Dar trys dienos liko doh.gif

QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 16, 18:52)
reiskias ir as karve biggrin.gif nes prisiatostogavau iki 119.6kg doh.gif  verysad.gif na bet svarbiausia susiimti ir pradeti kelia link stirnos rolleyes.gif  wub.gif

ilsekis, vargsiuk, blogis tas darbas, man irgi nuo pirmadienio reiks traukti 2 savaitem cool.gif o jei lis... unsure.gif


Ne,karve čia tik aš verysad.gif
Apsileidau per daug.. Nu bet kaip nors suimsiu save rankas. Privalau! unsure.gif

Sėkmės darbely tau 4u.gif

Naujokei sėkmės siekiant tikslo 4u.gif
Atsakyti
Šaltibarščiai yra ir gėris ir blogis du viename. Saikingai kaip ir gerai, bet nagi nevisada taip išeina. Va ir aš sėdžiu tokia kliuksinti ax.gif
Atsakyti