Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

O man nuo penktadienio koją skauda, kulno šoną. Bet skauda, jei daugiau vaikštau. Vakar išėjau prasieit greituoju ėjimu, po 1 km skaudėt pradėjo, vos ne vos 5km įveikiau ir tai stojau į treniruoklių aikštelę pratimų rankom padaryt, kad koja pailsėtų. Žodžiu, piktas keksas. Reiks dviratį išbandyt, gal tas bus neskausmingas.
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2016 07 11, 16:05)
Coconut - sveika prisijungusi  4u.gif iš kokio miesto esi? kokios ten buvo mankštos? aš vis nesugalvoju, kas man - visiškai tinginei ir sedėtojai prie kompo - tiktų sportuoti  blush2.gif

Iš Druskininkų aš smile.gif
O mankštos Visuomenės sveikatos biuro organizuojamos buvo, labai smagios: valandą laiko su moterim degindavom riebalus, bet atėjo atostogos ir ....neprisiverčiu pajudėti biggrin.gif
Praėjusiais metais su MB bandėm bėgiot, bet užėjo karščiai ir metėm. Dabar būtų galima, bet jis dirba vakarais, o viena nenoriu bėgiot. Galėčiau bėgt stadione, bet ten nejauku rodyt riebalus, o miškais nejauku, nes viena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 11 liepos 2016 - 20:22
Labos visom 4u.gif

Aciu Desprit uz naujus namus... wub.gif

Ateinu i vakara...
Nieko suan nenuveikiau. Apart to, kad sedejau ir valgiau. Reikia kazkaip labiau judeti. Och kaip as svajoju apie elpisini treneruokli kai persikelsim gyvent ir as turesiu vietos... kaip kartais norisi pajudeti vakare bet tingi rengtis ir sukuotis... o as visai megstu ant to elipsinio. Pamenu treneruokliu salej man taip patikdavo. Sako dar, kad apluniems zmonems geriau nei begimas.
Kas ka mano? Ar kas turi namie ir sportuoja?
Ar cia tik man taip atrodo, kad sportuosiu o istikruju ne g.gif

Oras nekoks...skvalas beveik sian buvo. Tokiom dienom megstu dirbti ilgai ofise... o vakarais guleti ir ziureti tv...
Grynai namisedos dienos...

Vyras isvaziavo su dukra i reisa tai visai liudna man...
Atrodo, kad esu siam pasauly viena verysad.gif neuztenka tu ismetyti zaislu biggrin.gif

Treciadienis jau arteja reikia nepriduoti pliuso.
Laukiu neshlaukiusavo kilo.lt kokteiliu...

Papildyta:
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 07 11, 19:58)
Iš Druskininkų aš

thumbup.gif ateik ateik cia faina
Sveikinu pasirinkus musu namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 11, 22:45)
Labos visom 4u.gif

Nieko suan nenuveikiau. Apart to, kad sedejau ir valgiau. Reikia kazkaip labiau judeti. Och kaip as svajoju apie elpisini treneruokli kai persikelsim gyvent ir as turesiu vietos... kaip kartais norisi pajudeti vakare bet tingi rengtis ir sukuotis... o as visai megstu ant to elipsinio. Pamenu treneruokliu salej man taip patikdavo. Sako dar, kad apluniems zmonems geriau nei begimas.
Kas ka mano? Ar kas turi namie ir sportuoja?
Ar cia tik man taip atrodo, kad sportuosiu o istikruju ne g.gif

Oras nekoks...skvalas beveik sian buvo. Tokiom dienom megstu dirbti ilgai ofise... o vakarais guleti ir ziureti tv...
Grynai namisedos dienos...

Vyras isvaziavo su dukra i reisa tai visai liudna man...
Atrodo, kad esu siam pasauly viena verysad.gif neuztenka tu ismetyti zaislu biggrin.gif

Treciadienis jau arteja reikia nepriduoti pliuso.
Laukiu neshlaukiusavo kilo.lt kokteiliu...

Papildyta:




Aš irgi kartais galvoju, kad jei neprisiruošiu išbėgti į lauką, tai koks bėgtakis būtų gerai namie, bet kur jį dėt vieno kambario bute? biggrin.gif O ir taip, man rodos, jei nebus motyvacijos, tai ir dulkės kampe.
Kas čia per kokteiliai? 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 07 11, 23:45)
Och kaip as svajoju apie elpisini treneruokli kai persikelsim gyvent ir as turesiu vietos... kaip kartais norisi pajudeti vakare bet tingi rengtis ir sukuotis... o as visai megstu ant to elipsinio. Pamenu treneruokliu salej man taip patikdavo. Sako dar, kad apluniems zmonems geriau nei begimas.
Kas ka mano? Ar kas turi namie ir sportuoja?
Ar cia tik man taip atrodo, kad sportuosiu o istikruju ne g.gif



Aš turiu elipsinį, žiemos metu intensyviai buvo naudojamas, o dabar jam atostogos iki kitos žiemos, kai bus per šalta ar per tamsu sportuoti lauke ax.gif

O šiaip, jei norisi sportuoti, bet nesinori eiti iš namų, youtube.com yra begalybė video, pagal kuriuos galima lengvai pasimankštinti ar rimčiau pasportuoti mirksiukas.gif


Labas rytas ax.gif

Kažkaip greit laikas bėga, pusė vasaros jau praėjo g.gif
Atsakyti
[quote=Volsebnica,2016 07 11, 23:45]
Labos visom 4u.gif

Aciu Desprit uz naujus namus... wub.gif

Ateinu i vakara...

Kas ka mano? Ar kas turi namie ir sportuoja?
Ar cia tik man taip atrodo, kad sportuosiu o istikruju ne g.gif

Aš ir turiu, bet manau čia jau valios reikalas. Pas mane ilgą laiką dulkes rinko, tad jei tingisi sportuot, tai ir turėdama namie rasi pasiteisinimų nesportuot smile.gif
Na bent jau man, o desprit tai tikra šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Dekui uz patarimus, butinai seksiu pulsa kardio metu 4u.gif paskaiciavus gaunasi apie 120, palyginti nedaug atrodo. Idomu, kaip sportuojant tie 120 atrodys.

*CoCoNuT*, sveika prisijungusi ir sekmes lieknejant 4u.gif kad sisyk pavyktu drinks_cheers.gif

Del treniruoklio: as save zinau, jauciu po poros savaiciu naudojimo stovetu vietoj rubu kabyklos doh.gif
Atsakyti
Prisiduodu: 104,8.
Žalias/raudonas dienas žymėjausi, bet suskaičiuosiu vėliau, turiu bėgt.
Buvau visiškai paleidus viską ir sekmadienio rytą turėjau + 3 kg, ačiū Dievui, kad tiek beliko.
Atsakyti
Labas rytas, lietus merkia, tik miegot norisi biggrin.gif o dar beveik 8 valandų darbo diena.

Šiandien pasisvėriau: 74,4. Bet aš tam 74 kilograme esu nuo gegužės. Ir turiu nuojautą, kad mažėti skaičiai be rudens nepradės doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Pas mus siandien irgi apsiniauke, tikiuosi nelis.

Dabar tik pakeliui i darba prisiminiau, kad siandien prisiduodam doh.gif Jei dar spesiu, prisiduosiu ryt.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti