Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisias

Man tai neskanūs tie Užkalnio koldūnai, su rozmarinais man atsiduoda kapinių vainikais, bet gal čia tiesiog asmeninė antipatija rozmarinui biggrin.gif dar ragavau tų paprastų virimui ir kepimui, valgiau keptus tai irgi nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 26, 11:16)
Top secret, kaip tu valgai tas sėklas prie kavos? Šaukštu kabini sausas? g.gif
Pas mane pusė pakelio jų virtuvėj stovi, reik po truputį gal vėl pradėt naudoti.

Aš jų šaukštą užsimerkiu vandeny iš anksto, o tada tiesiog išgeriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 26, 08:45)
Koldūnai kaip koldūnai, aš kai nelabai juos valgau, tai net palyginti negaliu, čia buvo duoklė MB, kuris blogai jautėsi. O pirkau irgi todėl, kad akcija su maximos kortele, tai galvoju reik pabandyt gal biggrin.gif

Aš neragavau, irgi įdomu, kaip skonis. Bet aš mėgstu tradicinius, be jokių ten navarotų biggrin.gif
Man patys skaniausi Viči koldūnai su vištiena, grybais ir sūriu (kepti), arba tradiciniai su mėsa virti ax.gif
Anksčiau ir patys gamindavomės naminių, bet baisiai daug darbo
Papildyta:
QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 26, 13:45)
Aš jų šaukštą užsimerkiu vandeny iš anksto, o tada tiesiog išgeriu  smile.gif

Bet ar užtenka tokių pusryčių tau? Nesijauti alkana?
Atsakyti
Aš pirkau paprastus, be priedų, kepėm. Kokį trečią kartą gyvenime valgiau koldūnus biggrin.gif
Bet sakiau reik užsipirkt dar vieną pakelį, pasidėt kameroj, kokiam ekstra alkanam atvejui.
Atsakyti
Rozmarino ir aš nemėgstu, o skaniausi koldūnai man aišku naminiai, bet pritariu, daug darbo, seniai jau begaminau... Iš pirktinių patys pačiausi man Norfoj parduodami Ivan ir Riazanskie, viena bėda, jie pakuojami po du kg, dažnai būna nuolaidos, ranka pati griebia, o paskui susivalgo tie du kg labai greit, per kokius du kartus blush2.gif biggrin.gif

Chia sėklų vis nepradarau, mėtosi du pakeliai nuo praeito mėn pradžios, vis nerandu, kur juos pritaikyt (bijau, kad gali sugadinti košės ar salotų skonį blush2.gif Ar tik nebus kaip su madingosiom bolivinėm balandom doh.gif )
QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 26, 14:45)
Aš jų šaukštą užsimerkiu vandeny iš anksto, o tada tiesiog išgeriu  smile.gif

Labai silpnai, kaip pusryčiam ax.gif Ypač jei po to eina treniruotė? Iš kur bus jėgų sportuot schmoll.gif
Atsakyti
Tikrai chia skonio nesugadins, bent man jos beskonės praktiškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 05 26, 15:11)
Tikrai chia skonio nesugadins, bent man jos beskonės praktiškai smile.gif

Tada išbandysiu dar šiandien - varškėje smile.gif
Atsakyti
Apie tas bolivines balandas. Kaip jas skaniai paruošti? Besitvarkydama radau spintelėj pakelį užkritusį, visai užmiršau, kad turiu blush2.gif

Aš tai šiandien namie valandą pazumbinau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 05 26, 13:47)
Bet ar užtenka tokių pusryčių tau? Nesijauti alkana?



QUOTE(dontstop @ 2016 05 26, 13:55)
Chia sėklų vis nepradarau, mėtosi du pakeliai nuo praeito mėn pradžios, vis nerandu, kur juos pritaikyt (bijau, kad gali sugadinti košės ar salotų skonį  blush2.gif Ar tik nebus kaip su madingosiom bolivinėm balandom  doh.gif )

Labai silpnai, kaip pusryčiam  ax.gif Ypač jei po to eina treniruotė? Iš kur bus jėgų sportuot  schmoll.gif


Nesakykit, kad silpnai, pradžiai tik iš lovos pats tas su kavos puodeliu man, tada iškart sportuot, visada jaučiuos energingai, bet čia turbūt nuo kavos, o iškart po sporto tai jau taip, tada normalūs pusryčiai thumbup.gif

Aš jeigu privalgysiu stipriai, tai tikrai jau apie sportą kalbos nebebus laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top_Secret: 26 gegužės 2016 - 16:31
Sveikos 4u.gif

Vakar bandžiau grįžt į doros kelią:

pusryčiai - kartonas su obuoliu biggrin.gif
priešpiečiai - sasyska, finn crisp duoniukas, suteptas lydyta varške, cikorija
pietūs - kotletas, salotos iš 2 agurkų, 2 pomidorų, grietinės
pavakariai - liesa grūdėta varškė su chia (oi kaip patiko bigsmile.gif dabar visad taip valgysiu grūdėtą varškę thumbup.gif ), cikorija
vakarienė - namie nevalgiau, ėjau į mokyklinę šventę, tai ten suvalgiau vaisių iešmelį, zefyrinę lazdelę ir išgėriau stiklinę sulčių
Pliuso teberiu apie 1.4 kg verysad.gif




QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 26, 18:30)
Nesakykit, kad silpnai, pradžiai tik iš lovos pats tas su kavos puodeliu man, tada iškart sportuot, visada jaučiuos energingai, bet čia turbūt nuo kavos, o iškart po sporto tai jau taip, tada normalūs pusryčiai  thumbup.gif

Aš jeigu privalgysiu stipriai, tai tikrai jau apie sportą kalbos nebebus  laugh.gif

Jei po to seka normalūs pusryčiai, tada be abejo viskas ok smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš vakar valgiau nelabai sveikai:
Pusryčiams 2 virti kiaušai ir indelis pasukų varškės,
pietums - kebabas lėkštėje
vakarienei - vištienos kepsnelis su daržovėm.
Bet viskas iki 19 val. Bent tai guodžia.

Šiandien mano kaime šventė - atidarom vasaros sezoną. Ta proga užsidėjau suknelę, kuri gerai gula ir be liekninančiųjų apatinių lotuliukas.gif Rimtai, nebepūpso taip pilvas. Tai tokia motyvuota jaučiuosi. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas! Registruojuos naujoj temoj! 4u.gif
Seniai buvau uzsukusi.. per dvi savaites viskas savo vietoje, nei pliuso nei minuso - skaiciukas i skaiciuka biggrin.gif Labai patenkinta - nes praeita savaitgali vestuvese dvi dienas dalyvavom, o dar plius be sporto, nes abonimentas pasbaige ir labai tingejau imt nauja lotuliukas.gif Bet tai nereiskia kad as sustojau biggrin.gif
Atsakyti