Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

O aš šiandien atsipalaidavau ir vakarienei suvalgiau picą blush2.gif
Atsakyti
Aš šiandien pusiau gerai atsilaikiau, tik vieną pyrago gabalėlį suvalgiau priešpiet, liko pora savaičių iki atostogų, pasistengsiu prisilaikyti kiek gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 03 birželio 2016 - 21:46
Sveikos.

user posted image

Musu saunuoles.
first.gif Tedi
second.gif milda.25
third.gif Jerda

Ant gedos stulpo smagiai supasi Airise su Caramelia. lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 06 03, 22:55)
Sveikos.

user posted image

Musu saunuoles.
first.gif Tedi
second.gif milda.25
third.gif Jerda

Ant gedos stulpo smagiai supasi Airise su Caramelia. lotuliukas.gif
user posted imageuser posted image

Ačiū už lentukę, ale kokios mudvi abi grakščios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 03, 21:57)
Ačiū už lentukę, ale kokios mudvi abi grakščios  lotuliukas.gif
Nu nesakyk. Kaip gazeles. lotuliukas.gif

Kokia zirafa radau. lotuliukas.gif
user posted image
Labai tiktu i musu temute.
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 06 03, 23:01)
Nu nesakyk. Kaip gazeles. lotuliukas.gif

Kokia zirafa radau. lotuliukas.gif
user posted image
Labai tiktu i musu temute.

lotuliukas.gif tikrai, dauguma čia aukštos ir aptukę žirafos lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 03, 22:38)
lotuliukas.gif  tikrai, dauguma čia aukštos ir aptukę žirafos lotuliukas.gif  thumbup.gif
Taip perfrazavai, kad pagalvojau, jog izeidziau. blush2.gif As turejau omeny, kad ji tikrai virs 100 sveria. lotuliukas.gif

Zo, einu miegot, nes jau galva nebeverda. Siandien jau norejau teksti pareiskima del isejimo is darbo. Dabar tai planuoju padaryti pirmadieni. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 06 03, 23:44)
Taip perfrazavai, kad pagalvojau, jog izeidziau. blush2.gif As turejau omeny, kad ji tikrai virs 100 sveria. lotuliukas.gif

Zo, einu miegot, nes jau galva nebeverda. Siandien jau norejau teksti pareiskima del isejimo is darbo. Dabar tai planuoju padaryti pirmadieni. doh.gif

Nu aš sau tiesiogiai pritaikiau ir kitoms aukšatūgėms žirafoms biggrin.gif neįžeidei tai tikrai, tikiuosi aš taip išversdama neįžeidžiau kolegių blush2.gif o šiaip man žirafos vieni iš gražiausių gyvūnų wub.gif

oij už tą darbą 4u.gif doh.gif
Atsakyti
As savikritiska. Tikrai panasi i ta zirafa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kodel taip yra, kad penktadieni svoris buna mazesnis o sestadieni visada sokteli nors tikrai nevalgiau daugiau nei visada
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 06 04, 08:05)
Kodel taip yra, kad penktadieni svoris buna mazesnis o sestadieni visada sokteli nors tikrai nevalgiau daugiau nei visada

Gal pasyvesnė būni penktadieniais nei šiokiom dienom. Mažiau judėjimo atsiliepia unsure.gif užtai ir rekomenduojama svertis ne daugiau kaip kartą per savaitę tuo pačiu metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 04, 08:11)
Gal pasyvesnė būni penktadieniais nei šiokiom dienom. Mažiau judėjimo atsiliepia unsure.gif  užtai ir rekomenduojama svertis ne daugiau kaip kartą per savaitę tuo pačiu metu 4u.gif

O man reikia dazniau svertis kad pastebeciau kada svoris pradeda dideti kad laiku speciau sisiimti
Atsakyti