Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam 2016-aisiais

Labas rytas !

Vakarikstes likusios kcal:

Kava su pienu 150 ir 2ryziu trapuciai su uztepele 175

Obuolis 45kcal

Proteinas 140kcal

Darzoviu salotos 60kcal

Is viso per diena: 1461

Siandien vel vaziuoju i treniruote. Pastebejau, kad zmoniu padaugejo saleje nuo rugsejo pradzios, moksleiviai ir studentai prisidejo. Cia ligiai taip pat kaip po Naujuju dauguma pasizada sportuoti ir plusta i sporto klubus smile.gif
Oras jau toks rudeniskas, reikia stiprinti imuniteta. Nors as ka tik pasveikau, bet tokiu oru ryte visada atsibundu su sloga, veliau aisku ji stebuklingai dingsta biggrin.gif
Vakar pirma karta po atidarimo apsilankiau Lidl parduotuveje smile.gif Turejau sarasiuka, ne viska radau, bet kazka radau ko nebuvau uzsirasiusi biggrin.gif Pvz bananai 0,66 . Citrinoms akcija 2.49 1kg

Atsakyti
Laaabas 4u.gif senai bebuvau čia, eisiu skaityt jūsų plepesių 4u.gif
mūsų atostogos įpusėjo. Labai norėčiau pasisvert, bet draugai, pas kuriuos svečiuojamės, neturi svarstyklių. Kam jiems ir reikia, abu lieknučiai, vaikai irgi, o valgo kiekvienas kaip už du žmones biggrin.gif kad mums su vyru taip biggrin.gif ir deja gamina maista gan riebų, kaloringą (aišku labai skanu) bet kaaaaip jau pasiilgau savo "dietinio" maisto wub.gif vakar jau ir organizmas buco sustreikavęs, taip bloga visą vakarą buvo unsure.gif eisiu šiandien daržovių ir liesos mėsos pirkti, bandysiu kokį sveikesnį patiekalą pasiūlyti ax.gif
ai beje vyras sako, kad atrodau lieknesnė, tai iškart širdį paglostė ir nebaisu svertis bus biggrin.gif
mačiau apie žindymą šnekėjot - mano sūnus irgi ištisai kabo, bet ne kiek pieną valgo dėl alkio, o tiesiog žinda nusiraminimui. Jau norėčiau mažint po truputį (amžius 1m. 2 mėn) bet kadangi čia mūsų vienintelis nusiraminimo būdas, tai negaliu iš vaiko atimt schmoll.gif tai dabar užsibrėžiau kad maitinsiu kiek norės iki kol išdygs visi dantys, o tada jau imsimės priemonių biggrin.gif
Atsakyti
Man sverimosi diena, bet svarstykliu elementas numire, neturiu kuom pakeisti, tai liksiu be skaiciu.

Tema visai mirsta. Susiimam, merginos, nemetam kelio vidury takelio 4u.gif
Atsakyti
Laba diena ax.gif
Grįžtu ir aš padėt gaivint temą smile.gif Buvau šiek tiek atsipalaidavusi, pakilo svoris ir iki 63kg ir dar net pliuso buvo, bet pliusą jau nutirpdžiau ir pradedu nuo 63kg vėl.
Atsakyti
Aš tai niekur nedingus, paskaitau kasdien, tik kad nelabai turiu ką rašyt.. blush2.gif ryt prisidavimo diena, jaučiu gali būt pliuso, kažkokia sunki jaučiuosi, nors kaip ir nenuodėmiauju.. g.gif
Tiesa, su sportu niekaip nedraugauju blush2.gif nu nemyliu aš jo visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 25, 13:24)
Tiesa, su sportu niekaip nedraugauju blush2.gif nu nemyliu aš jo visai schmoll.gif

Labai gerai tave suprantu, man irgi sunkiai sekasi. Tokiom bangom ateina noras. Aš suprantu, kad sporte toks nepastovumas naudos visai neduoda, bet matyt tikiuosi, kad su kažkuriuo kartu jau kibsiu rimčiau. Rytoj kaip tik bandysiu rimčiau pradėt smile.gif
Atsakyti
Aš irgi sportuot nenoriu/nemėgstu/neturiu laiko biggrin.gif pas mus miestely sporto klubo ar šiaip kažkokių užsiėmimų nėra, ai kažkada prieš porą metų darė zumbos treniruotes, bet buvo gal du kartus tik nes nesusirinkdavo žmonių schmoll.gif šiaip tai tikrai eičiau jei būtų, o dabar pati "savarankiškai" namie sportuot neturiu valios schmoll.gif tik pasivaikščiot kasdien po porą km išeinu.
Atsakyti
QUOTE(trysduvienas @ 2016 09 25, 15:07)
namie sportuot neturiu valios schmoll.gif

As irgi ne... As dabar einu 2x, negaliu sakyti, kad einu su dziaugsmu, bet po sporto jausmas labai mielas buna. O ir raumenis skauda kaip po gero masazo, malonus maudimas.
Siaip 2x svoriui numest tikrai neuztenka. Ir net derinant su valgymo rezimo ne daug tie 2 x ka keicia. Bet isprakaituoju visus toksinus ir stresa, tai cia labai didelis pliusas. Raumenys irgi tvirtesni darosi, nors vos kelios savaites lankau, bet jau jauciasi, kad rankos darosi tvirtesnes.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Praeitą savaitę susirgau, tai tik 1 kartą sportavau, o valgiau išvis belen kaip, kalorijų neskaičiavau blush2.gif Savaitė pasitaikė užimta, ir svečių turėjau, ir visai dienai į Lenkiją buvom išvažiavę, ir su vyru vestuvių metines šventėm, daug pagundų ir nuodėmių. Atsipalaidavau, nes baisiai perštėjo gerklę, valgiau tik tai, kas skanu, o apetitas dėl ligos visai nesumažėjo, priešingai, labai norėjosi skaniu maistu nuslopint visus nemalonius pojūčius gerklėje.

Ir rezultate -300 smile.gif

Šiom dienom vis svarsčiau, ką aš darau ne taip, akivaizdu, kad netikus mano mityba, na ne be reikalo valgiaraščius sudaro ne šiaip žmonės iš gatvės, o baigę rimtus mokslus ar bent jau kokius kursus. Taip kaip valgau "dietiškai", netinka mano organizmui, neatiduoda jis kg, arba atidavęs vieną kg, vos užviršinus kurią dieną kcal normą ar suvalgius ko neleistino, tuoj per naktį grįžta 3 kg doh.gif Savijauta tiek dvasinė, tiek fizinė nekokia: ir moralinės kančios matant kaip šeimynykščiai šlamščia viską, ką aš mėgstu, o man negalima, ir fiziškai sutrinka visas virškinimas, atsiprašau už intymias smulkmenas blush2.gif Per šias paskutines dienas, kuomet valgiau kiek ir ko norėjau, viskas vėl grįžo į normas, kas liečia virškinimą. Tai va taip ir dingsta motyvacija, darai darai, dedi pastangas, o rezultatas beveik nulinis, viena klaida, ir vėl grįžti į pradžios tašką, ir taip pasaka be galo ( o dar kai paskaitai, kai kažkam krinta kg bevalgant ledus ir pan, tai išvis susimąstai huh.gif).

Žodžiu, esu pasimetime ir nežinau, kur judėt toliau, čia būtent kas liečia mitybą. Su sportu jokios bėdos, aš jį mėgstu, jis mane irgi biggrin.gif , raumenukai maldauja duot jiems apkrovos, nes paskutinį kartą sportavau praeitą antradienį, tai šią savaitę sportuosiu tikrai daug, galvoju net kasdien smile.gif Sugalvojau, kad galėčiau ant tuščio skrandžio daryt 15-20 min kardio, gal dukra neprieštarautų, na ir vakariniai bėgimai arba ilgi (virš valandos) užsiėmimai su svareliais liktų, kaip buvo anksčiau smile.gif

Et, kad taip įmanoma būtų sulieknėt tik sporto pagalba, valgant viską blush2.gif Bet tam turbūt reikia būti fitneso trenere schmoll.gif




QUOTE(sima_1 @ 2016 09 25, 14:24)

Tiesa, su sportu niekaip nedraugauju blush2.gif nu nemyliu aš jo visai schmoll.gif

Tai nė nebandei tų programų, o gal būtų visai patikę? ax.gif
Atsakyti
Sveikos

As irgiar cia, vis dar begioju kasdien -4 km 6 val. ryto tik pakilus is lovos smile.gif ir dar jei istaikau momenta lauke vakarop, apie 5 km. (vakarinis begimas buna gal 2-3 kartus i savaite, nespeju, o ir orai nekokie jau, ir nuovargis jauciasi). Valgyti stengiuosi kiek imanoma tvarkingai, bent jau nepersiryju, skaiciuoti neskaiciuoju, bet stengiuosi neuzkandziaut: ryte zaliasis koktelis (spinatai, banakas, kivi, apelsinas, gaunasi 200 ml -beje jis pakele mano hmg nuo 88 iki 106-praejusia savaite kraujo tyrima dariau -kai jokios tabletes negelbedavo), tada pietus darbineje valgykloje, sriuba ir koks mesos gabalas, ir vakare kaip iseina smile.gif.. Stengiuosi neryt.

Svoris kaip buvo, kai po pirmu keliu savaiciu nukrito 2 kg, taip ir nekrenta daugiau. Ne pro kur... Rubai kabeti ima kai kurie, taciau i kai kurias sukneles vis dar neilendu. Tai irgi galvoju kai be mokslo imi daryt bile ka....

Turiu valgiarasti sudaryta grynai man, bet ten daug reikalu su maisto gaminimu... bet gal reiktu uzsiimt, net nezinau...
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 09 26, 08:01)

Ir rezultate -300  smile.gif


Tai nė nebandei tų programų, o gal būtų visai patikę?  ax.gif

Nu va, prašau biggrin.gif

Aš tai neturiu daug žinių ar patirties su tom visom sveikom mitybom ir t.t. Bet pastebėjau save, kad man nė velnio nesiseka, jei bandau save įspraust į rėmus, t.y. griežta mityba, to negalima, ano negalima, amžinas galvojimas, ką dėt į burną, valgai neskaniai, bet tipo ale sveikai, baisiai svajoji apie kažkokius skanius patiekalus, jei juos suvalgai, vėliau graužiesi. Nu kančia, ne kitaip. Ir dar kaip tyčia niekas nekrenta, arba jei nukrenta, greit atauga. O va jei atsipalaiduoji, valgai mėgstamą maistą, skaniai, tik susiderini kada jį valgyt (pirmoj dienos pusėj), visai viskas kitaip. Ir net valgant ledus krenta svoris biggrin.gif gal tikrai teisingai Jagelavičiūtė sakė, kad norint sulieknėt būtina valgyt majonezą ir bandeles g.gif biggrin.gif 4u.gif
Ir dar aš galvoju į priekį, juk visą gyvenimą nesikankinsi su "dietom", skaičiavimas (nors tau gal patinka skaičiuot), vistiek kažkada nusibos, arba taip ir gyvensi pirmyn atgal stumdydama tuos kilogramus. Reikia pasirinkti taip, kad visą laiką galėtum laikytis savo principų.

Gal tikrai verta atsipalaiduot biški, nebesikankint, valgyt tai, kas patinka, tik žiūrėt porcijas, vakaro meniu ir gal bus kažkas kitaip? Anos savaitės pavyzdys rodo, kad sekėsi neblogai ax.gif
Na daug priprašiau, bet tikiuosi, kad supratai, ką norėjau pasakyt 4u.gif

Mano prisidavimas, 61,3kg (-200g), vakar turėjau svečių su tortu blush2.gif


Įsijungiau, bet neištvėriau nei 5 minučių.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif (slepiuosi po lapais).

Atsakyti
QUOTE(sima_1 @ 2016 09 26, 09:42)
amžinas galvojimas, ką dėt į burną, valgai neskaniai, bet tipo ale sveikai, baisiai svajoji apie kažkokius skanius patiekalus, jei juos suvalgai, vėliau graužiesi. Nu kančia, ne kitaip. Ir dar kaip tyčia niekas nekrenta, arba jei nukrenta, greit atauga.


Ir dar aš galvoju į priekį, juk visą gyvenimą nesikankinsi su "dietom", skaičiavimas

Anos savaitės pavyzdys rodo, kad sekėsi neblogai ax.gif

Įsijungiau, bet neištvėriau nei 5 minučių.. blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif (slepiuosi po lapais).

Va kaip taikliai ir trumpai aprašei, ką aš bandžiau visą rytą suformuluot drinks_cheers.gif Būtent taip ir jaučiuosi verysad.gif

O šitas man nebaisu, žinai, kiek aš daug metų jau skaičiuoju ir kovoju starwars.gif biggrin.gif


Bijau, kad tai tik sutapimas blush2.gif

Na va, bet gal nepatiko tiesiog toks sporto stilius? Gal tau zumbą kokią pabandyt? Minėjai kažkada, kad nori sporto, kad nesijaustų, kad sportuoji, tai jei patinka šokiai, zumba visai gali tikti smile.gif Bent žvilgtelk, čia gi grynas kaifas wub.gif
Atsakyti