Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

nu Ramzis jau manes niekuo nestebina doh.gif
man irgi atrodo,kad gali but kazkas negerai su Snow, kad nebus toks pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 05 02, 19:43)
Man tai toks itarimas, kad kazkas negerai su Snow bus arba tai raganai kazkas pasidarys.


as ir taip manau


gal tas kur su Sansa pabego (pamirsau varda), dasigaus iki sesers.
nesupratau kas ta seni nuzude g.gif
Atsakyti
Tikrai nebus toks pats. Nes čia jau per banalu būtų ax.gif
Atsakyti
Per greit Snow prikėlė, galėjo dar kokį epizodą vieną, kitą ir pakankint ax.gif

Bus jau kaip bus, ale aš tikiu žmonėmis. Jei jau buvo ypatingai geros dūšios, tai ir prikeltas toks liks. Monstrų ten ir be jo užtenka, geriečių mažuma.

Nykštukas - kiškis-drąsuolis, jau buvau ir pasiilgus jo tokių akibrokštų biggrin.gif
Atsakyti
Braianas ir lyg prisikele is numirelius, bet isliko gerieciu, gal tas pats bus su Snow, isliks gerieciu ir igis kokiu tai galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 02, 09:22)
Na ka gi, viena teorija pasitvirtino  clap.gif  assa.gif


bet va būtų žymiai įspūdingiau, jei pagal anksčiau Jūsų rašytą spėlionę būtų prisikėlęs - nuo laužo nužengęs smile.gif Dabar jau ne tas įspūdis smile.gif

Įdomu, kad apie Bendžameną ir Lianą užsiminta. Jau nežinau nuo kurios knygos laukiu, kada apie tą dėdę Bendžameną nors kas nors bus parašyta/parodyta, nes kuriems galams nuo pat pradžių vis apie jį primena?
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2016 05 03, 09:43)

Nykštukas - kiškis-drąsuolis, jau buvau ir pasiilgus jo tokių akibrokštų  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kodel drakonai Tyriono nesuede? g.gif Nes jie gi ten buvo uzdaryti nemazai laiko, turetų būti isbadėję...

Kas skaitėt knygas, buvo ten kas nors užsimenama apie Tyriono motina ir jo gimimo aplinkybes? Vėl gi, as kai megstu paskaityti fanų teorijas, viena buvo tokia, kad Tyriono motina buvo isprievartavęs tas Mad King (tipo knygose apie tai buvo uzsiminta), senasis Lanisteris ta zinojo, taip pat suprato, kad jis ne jo sunus, dėl to Lanisteriai Tyriono nekentė, bet kad išsaugotų šeimos vardą, apie tai nekalbėjo. Dar gi, kadangi jo motina mire jį gimdydama, kaip ir Daenerys ir Jon Snow motinos, velgi cia buvo bandyta juos kildinti is Targarianu...

Ramzis jo, psichopatas kaip reta ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 03, 14:28)
O kodel drakonai Tyriono nesuede?  g.gif  Nes jie gi ten buvo uzdaryti nemazai laiko, turetų būti isbadėję...

Kas skaitėt knygas, buvo ten kas nors užsimenama apie Tyriono motina ir jo gimimo aplinkybes? Vėl gi, as kai megstu paskaityti fanų teorijas, viena buvo tokia, kad Tyriono motina buvo isprievartavęs tas Mad King (tipo knygose apie tai buvo uzsiminta), senasis Lanisteris ta zinojo, taip pat suprato, kad jis ne jo sunus, dėl to Lanisteriai Tyriono nekentė, bet kad išsaugotų šeimos vardą, apie tai nekalbėjo. Dar gi, kadangi jo motina mire jį gimdydama, kaip ir Daenerys ir Jon Snow motinos, velgi cia buvo bandyta juos kildinti is Targarianu...

Ramzis jo, psichopatas kaip reta  ohmy.gif


Taip supratau, kad juos bandė maitint, bet jie neėdė. Laisvėj atsigaus smile.gif

Buvo rašyta tiek, kad gimė jis toks, ir dėl tos fizinės negalios jo nemylėjo tėvas, o Sersėja tiesiog nekentė ir visaip kankino. Neatsimenu, kad būtų buvus kokia užuomina apie išprievartavimą g.gif

Dėl Ramzio tai aš negaliu suprast, kaip tėvas aplamai juo pasitikėjo. Juk puikiai viską matė ir žinojo. Juk čia bile kam aišku, kad brolis jam tik grėsmė bus. Ir jei Sansa buvo tokia svarbi - kaip galėjo leisti su ja taip elgtis? Pagal knygą tai ten išvis ne Sansa buvo..
ir dar man taip keistai atrodo - tie Boltonai lyg ir visai nedidelė valda, ir pasekėjų kaip ir nedaug turi - juk jiems pritraukti ir reikia Sansos. Tai kaip jie galvoja nugalėti Nakties sargybos pilį?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 05 03, 13:04)


Įdomu, kad apie Bendžameną ir Lianą užsiminta.

priminkint prašau kas čia tokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 03, 18:57)
priminkint prašau kas čia tokie  unsure.gif

Nedo Starko brolis (cia tas, kuris irgi buvo nakties sargyboje, pirmo sezono pirmose serijose rode, kaip jis pasieme Jon Snow ir isvyko prie Sienos ir dingo uz jos) ir sesuo... Daug kas speja, kad ji Jon Snow motina g.gif
Papildyta:
Man tai pvz. idomu, kaip Ramzio poelgis dabar atsilieps karalystems ir ju politinems sajungoms? Juk buvo Boltonai sudare sajungas su Lanisteriais, su Littlefingeriu, aplamai kiek konfliktu dabar turetu kilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 03, 19:32)
Man tai pvz. idomu, kaip Ramzio poelgis dabar atsilieps karalystems ir ju politinems sajungoms? Juk buvo Boltonai sudare sajungas su Lanisteriais, su Littlefingeriu, aplamai kiek konfliktu dabar turetu kilti  g.gif


Man tai įdomu, ar lordas Frėjus sužinos, ką Ramzis padarė su su jo dukra ir anūku (nors apie anūką jis greičiausiai, kad nebus dar sužinojęs), ir ar bus kokia nors reakcija iš jo pusės g.gif Aišku, jis labai norėjo atsikratyti dukterų jas apvesdindamas, bet juk ir čia buvo viena iš sąjungos su Boltonais sąlygų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristute97: 03 gegužės 2016 - 18:58
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 03, 19:32)
-Nedo Starko brolis (cia tas, kuris irgi buvo nakties sargyboje, pirmo sezono pirmose serijose rode, kaip jis pasieme Jon Snow ir isvyko prie Sienos ir dingo uz jos)

--ir sesuo... Daug kas speja, kad ji  Jon Snow motina  g.gif


- uoj, sito ir as seniai laukiu, negi taip ir neparodys nieko
-- tai kaip cia taip sesers ir brolio vaikas unsure.gif nors gal bus kas susukta g.gif
Atsakyti