Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

Man tai visai įdomus , gerai, kad nėra kriminalo, norėjosi ramaus filmo. Vien dėl Kerimaniakės verta pažiūrėt biggrin.gif Tik vat su Giulseren tai įdomiai, kada ji mirs g.gif Nors nieko nuostabaus, kai taip Hazal elgias, kartais net sarmata ir žiūrėt rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, kur jus ziurit serijas i prieki?
Atsakyti
Tik rusiškai smile.gif

http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html

Bet aš tai nežiūriu biggrin.gif , man patinka lietuviškas vertimas smile.gif .
Atsakyti
o siandien nerode? ir neberodys? blink.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau programą - tai irgi tik šeštadienį šį bus, sekm. nerodo doh.gif .
Baigsis matyt kantrybė - teks rusiškai pražiūrėt biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2016 04 04, 08:42)
Pažiūrėjau programą - tai irgi tik šeštadienį šį bus, sekm. nerodo  doh.gif .
Baigsis matyt kantrybė - teks rusiškai pražiūrėt  biggrin.gif .

Jo, aš irgi pažiūrėjau. Šeštadieniais dabar berodys...
Atsakyti
Gal kas esat užmatę iš kur atsisiųst g.gif man per mažai viena serija per savaitę schmoll.gif nenustebčiau, jei nutrauktų išvis.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2016 04 26, 15:52)
Gal kas esat užmatę iš kur atsisiųst g.gif man per mažai viena serija per savaitę schmoll.gif nenustebčiau, jei nutrauktų išvis.

Tai kad jis dar Turkijoje yra kuriamas, dar nebaigtas ir pas juos teiseina po viena serija per savaite, taip kad nera ko stebetis, kad ir pas mus po viena terodo
Atsakyti
Tai čia visos sudėtos 62, na yra jau ir 63 su titrais, daugiau nėra mirksiukas.gif
Man nervai ir neatlaikė, kai LT pradėjo rodyt po 1 serija - peržiūrėjau netgi su titrais iki galo biggrin.gif
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 04 26, 20:46)
Tai kad jis dar Turkijoje yra kuriamas, dar nebaigtas ir pas juos teiseina po viena serija per savaite, taip kad nera ko stebetis, kad ir pas mus po viena terodo

tada aišku 4u.gif
Atsakyti
Ar dar kam įdomus šis serialas? Kažkaip nesižiūri, kai Giulseren nebeliko mirksiukas.png
Atsakyti
As ziuriu 4u.png Kol kas 24 serija. Gaila, bet perskaiciau del Giulseren. Kol kas serialas man labai labai patinka, ziuresim, kaip bus toliau smile30x30.png
Atsakyti