Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 5-ta tema

Man patiko cia rekomenduojamas suits. Aciu
Atsakyti
Kas ziurejote seriala Empire? Pradejo rodyti 3 sezona, o isverstu seriju niekur nerandu sad.gif gal uzmatete kazkur?
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2016 04 25, 20:38)
Kas ziurejote seriala Empire? Pradejo rodyti 3 sezona, o isverstu seriju niekur nerandu sad.gif gal uzmatete kazkur?

As neziuriu, bet paguglinau biggrin.gif Dar 2 sezonas nepasibaiges. O 3 sezono data nepaskelbta, tik tiek, kad kazkada ji rodys.
Atsakyti
Labai geras, nors placiai nezinomas serialas American Crime (2015). Paliecia daznai nutylimas temas apie rasizma, patycias itt. Felicity Huffman puikiai vaidina abiejuose sezonuose, abiejuose istorijos skirtingos. Kokybiskas, kitoks nei daugelis.
Atsakyti
Man dažnai taip nutinka, kad pažiūrėjusi serialą užsikabinu už kurio nors aktoriaus vaidybos ir ieškau kitų filmų su juo. Taip nutiko ir su Gabriel Macht iš Suits. Radau serialą The others. Gal žiūrėjot? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2016 04 06, 09:02)

Bet tuos duobės ir aš likau nesupratus. Gal kažkuo su Elektros prikėlimu bus susiję? ax.gif


KAS NEMATE DRASIASIRDZIO NESKAITYKIT


as net neabejojau tuo, kai ja nuzude, kad iškas ir prikels
pamatysit kad ji bus treciam sezone
juodasis dangus
Atsakyti
Apmirusi tema g.gif Tai apie The others taip niekas ir neparašys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alyton @ 2016 04 28, 09:40)
Man dažnai taip nutinka, kad pažiūrėjusi  serialą užsikabinu už kurio nors aktoriaus vaidybos ir ieškau kitų filmų su juo. Taip nutiko ir su  Gabriel  Macht iš Suits. Radau serialą The others. Gal žiūrėjot? Kokie įspūdžiai?

As taip pat darau drinks_cheers.gif biggrin.gif
Tik vienas sezonas, 13 seriju. Koks jis ten jaunas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 04 30, 01:10)
As taip pat darau drinks_cheers.gif  biggrin.gif
Tik vienas sezonas, 13 seriju. Koks jis ten jaunas bigsmile.gif

Jaunas ir be galo gražus su nuostabiai šilta šypsena. O Siuitsuose tai tikras pižonas g.gif Nors ir ten kartais išlenda šiltos akys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyton: 30 balandžio 2016 - 13:50
Gal galite parekomenduoti ką nors lengvo ir moteriško, panašaus į Meilužes „"Mistresses"“?
Atsakyti
QUOTE(milgė @ 2016 05 01, 13:44)
Gal galite parekomenduoti ką nors lengvo ir moteriško, panašaus į Meilužes „"Mistresses"“?

Galbut kai ka esate aciusi, bet pateikiu savo sarasa:

Devious Maids (2013)

Girlfriends' Guide To Divorce (2014)

UnReal (2015)

The Royals (2015)

Younger (2015)

Jane the Virgin (2014)
Atsakyti
abiga, ačiū smile.gif bandysiu Devious Maids
Atsakyti