Įkraunama...
Įkraunama...

Aistra ir valdžia (Pasion y poder)

Man ir Erikas antipatiskas... Atsimenu dar viena seriala su juo ,,Corona de lágrimas'', ten man jis jau buvo labai antipatiskas smile.gif
Papildyta:
Man dar ta Monserat (ar kokia ji ten) antipatiska lb:)
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2016 02 16, 02:17)

Man dar ta Monserat (ar kokia ji ten) antipatiska lb:)



Su ja gal kokių papildomų paslapčių bus, gal kas nors su Eriko žmona, kai ji buvusi prostitutė, ar pan.

Atsakyti
Nepaaiškės, kad kuris nors vaikas ne Artūro?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 02 17, 18:35)
Nepaaiškės, kad kuris nors vaikas ne Artūro?

Jeigu Julijos vaikas Artūro, tada Regina bus ne Artūro biggrin.gif
Kažkaio ir nepatinka tie serialai dėl to. Tavo, mano mūsų vaikai
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2016 02 18, 15:50)
Jeigu Julijos vaikas Artūro, tada Regina bus ne Artūro  biggrin.gif
Kažkaio ir nepatinka tie serialai dėl to. Tavo, mano mūsų vaikai


Aš galvoju, kad Julijos vaikas Eladijaus, labiau dėl Eriko ir Danielos dvejoju, ar Artūro.
Atsakyti
As manau, kad gal Davidas Eladijaus yra, nemanau, kad Chulija meluotu. O tas Frankas irgi Eladijaus sunus bus su ta kazkokia kur kalejime dabar...

Tas su akinukais Arturo sunus isimylejas Konsuela, tai speju kazkada ji su tuo Eriku isiskirs ir greiciausiai su juo susimes. O Daviduj romanas su Daniela manau dar pakis koja santykiuose su Rechina...
Atsakyti
Kazi Eladijus tikrai keiciasi ? net ta savo lovos drauge praspyre biggrin.gif
kaip minejau pradzioj, gal tikrai cia beprotiska meile. ir jam kraujas virdavo...
thumbup.gif
Atsakyti
Nemanau, kad jis is tiesu keiciasi, tik tokia taktika pasirinko, kad Chulija nepaliktu jo... Kazkaip norejau sakyt labai greitai ir naiviai Chulija juo tiketi eme:)
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2016 02 19, 00:24)
Nemanau, kad jis is tiesu keiciasi, tik tokia taktika pasirinko, kad Chulija nepaliktu jo... Kazkaip norejau sakyt labai greitai ir naiviai Chulija juo tiketi eme:)

bet vis geriau, nei kai stumde ja. o vistiek ji jo nenori palikti del turtu sunui. doh.gif
Atsakyti
Kaip jums šiandien serijos pabaiga? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2016 02 19, 16:43)
Kaip jums šiandien serijos pabaiga? biggrin.gif



aš dar vakarykjštę žiūriu smile.gif

kol kas Artūras man kažkoks nei šioks, nei toks - tipo, nemylėjo Migelio, nes kaltino dėl motinos mirties. bet kad ta Migelio motina Artūrui kaip šuniui penkta koja buvo, dėl jos paliko Julia. tai ko čia kaltinti tą vaiką (jau atmetant tai, kad apskritai absurdiškas kaltinimas)?
Atsakyti
As ir del Arturo norejau sakyt, kad nei sioks nei toks jis man... Lyg ir pagrindinis gerietis, bet man kazkaip Eladijus labiau ziurisi su Chulija, ypac dabar kai normaliai elgiasi... Arturas lyg pagal viska turetu buti irgi toks valdingas bent jau pagal taip kaip versle elgiasi, bet seimoje kazkaip vaikai nesuvaldyti, Migelio neuzstoja, Ninai leidzia saipytis, aisku gal del laiko stokos aceit nu bet vistiek...
Atsakyti