Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXVII Tema)

Сегодняшняя премьера

"Напарницы" /2016/
Tрейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1429390

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 03 14, 14:32)
Sveikos
O man is tos trilogijos, ziauriai PALAČ patiko, liko dvi serijos. Aisku visa nakti sapnavau kara, kosmarus, bet vistiek  thumbup.gif  nuobodus buvo MOZgaz , o PAUK Goznak irgi nieko.

nesudomino manęs ši trilogija
Atsakyti
Priviet 4u.gif Su pavasariu, vis pasnyguruojančiu smile.gif
QUOTE(Sim@ @ 2016 03 13, 16:22)
:
---
pradėjau visoms patikusį - "Дневник свекрови" /2013/ - nelabai jis man blush2.gif perdaug banalus ax.gif


Turbūt neatidžiai žiūrėjai, nes kaip pati mėgsti sakyt "filmas privertė susimąstyt".

QUOTE(spoorga @ 2016 03 13, 22:59)



Дневник свекрови atsisiunciau. Reiks paziuret, kad taip giriat.

Pažiūrėjau. Man aktuali tema jau biggrin.gif Man asmeniškai Террор любовью apie tėvų-vaikų santykius gal stipresnį įspūdį paliko, bet ir šitas geras. Seubas, koks blogis yra marčios. doh.gif Tik kas trečia maždaug normali būna biggrin.gif

Sapniuk, rekomendoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodė Последний мент 2 sezonas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ziuriu rusai su realybes show draugauja senu sezonu neziurejau,
bet sitam mano mylimukas dalyvauja tai ziuresiu idomu,
kokios dramos bus lotuliukas.gif
Холостяк
http://kinozal.tv/de....php?id=1428814
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo instaliacijaaa: 14 kovo 2016 - 18:14
Tekse, kad sapniukass jau paziurejo viena pirmuju.
Aktuali ir man biggrin.gif
maciau anonsa ,,istina v vinie" II sezonas, lyg toks pavadinimas. Dabar mintiju ar macius pirmaji g.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

"Родственнички" 1 сезон /2016/
Tрейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1429562

user posted image
Atsakyti
Vakar baigiau ziureti Ради любви, я все смогу!. Labai retai prisiverciu ziureti seriala su 60 seriju smile.gif , kadangi daug kas rekomendavo - paziurejau ir nepasigailejau. Mano manymu pirmas 30 seriju galima buvo sutalpinti i max. 10 seriju, laaabai patiko pagrindinius herojus atliekanciu aktoriu vaidyba, gal del to kad abu minimaliai matyti kituose serialuose ar fimuose,manau jei gaus daugiau pigrindiniu vaidmenu i juos abu bus tikrai idomu ziureti. Visi aktoriai labai taikliai parinkti, beje perskaiciau,kad abu serialus si ir VML rezisavo tas pats reziserius. Man sis patiko labiau - tikroviskesnis pasirode,ziuri seriala ir uzmirsti kad visa tai tik vaidyba biggrin.gif Zodziu,kas turite laiko paziurekite - rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnulia: 15 kovo 2016 - 08:07
Sveiki.Kas zino kada Svati 7 bus rodoma?
Atsakyti
Sveikos naujoj temoj 4u.gif

Vakar pradėjau žiūrėt "Чужой". Kolkas neturiu apie jį nuomonės. Gal kas žiūrėjot? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2016 03 14, 17:24)
Turbūt neatidžiai žiūrėjai, nes kaip pati mėgsti sakyt "filmas privertė susimąstyt".
---------------------------------------------------------------------------
Pažiūrėjau. Man aktuali tema jau  biggrin.gif  Man asmeniškai Террор любовью apie tėvų-vaikų santykius gal stipresnį įspūdį paliko, bet ir šitas geras. Seubas, koks blogis yra marčios. doh.gif  Tik kas trečia maždaug normali būna  biggrin.gif


drinks_cheers.gif , nu jai dar neaktualu gal marčios, per anksti smile.gif mirksiukas.gif
----------------------------------------------------------------------------
Šiandien gal ir aš baigsiu, man jau seniai ta tema aktuali biggrin.gif Pasirašau po kiekvienu tavo žodžiu: marčios yra tikras blogis lotuliukas.gif , o va su žentuku man pasisekė bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2016 03 14, 17:24)
Turbūt neatidžiai žiūrėjai, nes kaip pati mėgsti sakyt "filmas privertė susimąstyt".

Visumoj man jis irgi toks dirbtinis atrodo g.gif Aš tai triguba anyta biggrin.gif Man filmas ištęstas, vietomis nuobodus ir lengvai nuspėjamas. drinks_cheers.gif
Atsakyti