Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(Libelle88 @ 2016 03 13, 22:52)
Dabar žiūriu Six Flying Dragons. Nesu dar tokios ilgos dramos žiūrėjusi, bet šita...wow...net nesijaučia, kad tokia ilga. Labai įtraukianti drama. Muzika fantastinė, aktoriai puikūs. 10/10. Tikrai man TOP 5 ji.

vis nesiryžtu pradėt, bet jei jau rašot, kad garso takelis prie 'wow', tuomet reiks imtis bigsmile.gif

Ai, tarkim My Secret Hotel visiškai paprasta ir nieko ten ypatingo, tačiau vien dėl muzikos negalėjau nutraukt. Trap wub.gif

Prisiminiau, labai įtraukus buvo Come Back Mister su Rain'u. Descendants of the Sun - pradžia labai jau intriguojanti, vėliau iš inercijos jau, Madam Antoine - smagi drama, ale vis miegas nugalėdavo, teks vėl kažkaip bandyt.

Iš taivanietiškų šiuo metu žiūriu Refresh man su Aaron'u - linksma ir labai pozityvi.

The Lovers su Takuya - situacijų komedija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 26 balandžio 2016 - 14:56
As tai siandien pabaigiau Marriage Contract. Nepatinka man UEE, bet tikrai gerai suvaidino. Ir kiti gerai vaidino.
Dar ziuriu Goodbey Mr. Black.
Descendants of the Sun ziuriu po truputi, bet tik del to, kad visi ziurejo doh.gif
Ziurejau Monster kelias serijas, bet kazkaip veliau labai suprastejo, tai meciau.

Gal reiktu ta Six Flying Dragons pameginti g.gif
Atsakyti
Aha, Descendants of the Sun tikrai labai reklamuojama ir tikriausiai nemažai kainavusi drama, bet ji nėra man kažkas stebuklingo. Aišku, muzika visai ok, vaizdai gražūs, humoras superinis, bet vis tiek man kažko trūksta iki WOW. Net pati nežinau, ko..

Please Come Back, Mister irgi peržiūrėjau. Tikrai faina drama, daug juokingų scenų, bet man tas Rain taaaip nepatinka. Pati nežinau, ko biggrin.gif Mergos visos sako tik miršta dėl jo doh.gif

Gaudvile, tikrai rekomenduoju pažiūrėti Six Flying Dragons. Aš pati tą dramą tik iš antro karto pradėjau žiūrėti, pirmą kartą manęs neužkabino, pirmą seriją pažiūrėjus. Tikrai pamėginkite ilgiau pažiūrėti, nes taip užkabina, kad oho. biggrin.gif O dainų iš tos dramos aš iki šiol klausausi parsisiuntusi, labai gražios. wub.gif Taigi jeigu istorinės dramos patinka - tik pirmyn biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2016 04 26, 21:01)
Please Come Back, Mister irgi peržiūrėjau. Tikrai faina drama, daug juokingų scenų, bet man tas Rain taaaip nepatinka. Pati nežinau, ko biggrin.gif Mergos visos sako tik miršta dėl jo doh.gif

Gaudvile, tikrai rekomenduoju pažiūrėti Six Flying Dragons. Aš pati tą dramą tik iš antro karto pradėjau žiūrėti, pirmą kartą manęs neužkabino, pirmą seriją pažiūrėjus. Tikrai pamėginkite ilgiau pažiūrėti, nes taip užkabina, kad oho. biggrin.gif O dainų iš tos dramos aš iki šiol klausausi parsisiuntusi, labai gražios.  wub.gif Taigi jeigu istorinės dramos patinka - tik pirmyn  biggrin.gif

oi, Rain seriale ir man nepatinka. Bet patinka jo kelios dainos: I'm coming, Hip song ir La song, bei darbštumas labai labai imponuoja bigsmile.gif

Ok, bandysiu 4u.gif Kiek vėliau, kolkas anime ir japoniškos, taivanietiškos dramos užėmusios laiką. Reikia šiokios tokios pertraukos.
Atsakyti
Temoje tyluma... o as toliau sedziu "ant adatos".

tiek geru serialu rodo, kad as nespeju ziureti doh.gif

Absoliutus mano favoritas Another Miss Oh - lyg ziuretum gera amerikietiska seriala. Aktoriai man nera zinomi ir pan., bet siuzetas baisiai idomus. Pora seriju paziurejus isvis neaisku nei kas, nei apie ka. Labai idomu, kas bus toliau.

Lucky Romance toks tradicinis korejietiskas nesusipratimu pilnas, bet labai smagus kaip koks She Was Pretty ar Oh My Ghost.

Dar ziuriu, kada nuobodu, Entertainer, Beautiful Gong Shim.
Ziurejau taivanietiska Refresh Man. Is pradziu dar nieko, bet jau velaiu labai klisines frazes, lozungai kazkokie, bet jau bais tas aktorius grazus.

Stai tokios naujienos musu kaime prie juros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2016 06 07, 09:22)
Temoje tyluma... o as toliau sedziu "ant adatos".

tiek geru serialu rodo, kad as nespeju ziureti doh.gif

Absoliutus mano favoritas Another Miss Oh - lyg ziuretum gera amerikietiska seriala. Aktoriai man nera zinomi ir pan., bet siuzetas baisiai idomus. Pora seriju paziurejus isvis neaisku nei kas, nei apie ka. Labai idomu, kas bus toliau.

Lucky Romance toks tradicinis korejietiskas nesusipratimu pilnas, bet labai smagus kaip koks She Was Pretty ar Oh My Ghost.

Dar ziuriu, kada nuobodu, Entertainer, Beautiful Gong Shim.
Ziurejau taivanietiska Refresh Man. Is pradziu dar nieko, bet jau velaiu labai klisines frazes, lozungai kazkokie, bet jau bais tas aktorius grazus.

Stai tokios naujienos musu kaime prie juros biggrin.gif


As irgi ziuriu pora serialu smile.gif pries tai taivanietiskus irgi ziurejau, kol korejietisku padave nauju biggrin.gif Man atrodo as visa gyvenima "sedesiu ant Kdoramu" biggrin.gif
Atsakyti
O aš kažkaip iš viso neberandu ką žiūrėti, viskas taip nuobodžiai atrodo.

Reikės gal nuo jūsų rekomenduotų ir pradėti man, Seeme.

Pradėjau prieš kokias dvi savaites Entertainer žiūrėti, tai pažiūrėjau vieną seriją ir STOP. Kažko neužveda, nors pagrindinis aktorius man labai patinka. Jis iš to serialo kaip ten..ach, Kill Me, Heal Me. Patiko man anas serialas labai.

Pritariu, Refresh Man irgi nuobodus. Žiūrėjau ir aš, bet jau taipppp..na tokia tipiška drama. Nieko naujo. Vyrukas tai gražus visai, aha. Tik smulkus kaip visi taivaniečiai.. Man vyras turi būti didelis ar bent už mane didesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2016 06 07, 17:27)
O aš kažkaip iš viso neberandu ką žiūrėti, viskas taip nuobodžiai atrodo.

Reikės gal nuo jūsų rekomenduotų ir pradėti man, Seeme.

Pradėjau prieš kokias dvi savaites Entertainer žiūrėti, tai pažiūrėjau vieną seriją ir STOP. Kažko neužveda, nors pagrindinis aktorius man labai patinka. Jis iš to serialo kaip ten..ach, Kill Me, Heal Me. Patiko man anas serialas labai.

Pritariu, Refresh Man irgi nuobodus. Žiūrėjau ir aš, bet jau taipppp..na tokia tipiška drama. Nieko naujo. Vyrukas tai gražus visai, aha. Tik smulkus kaip visi taivaniečiai.. Man vyras turi būti didelis ar bent už mane didesnis  biggrin.gif


Pritariu, kad siuo metu nera nieko WOW. Bet negaliu neziureti, tad is blogiausiu ieskau geriausius biggrin.gif
Atsakyti
Man jau linksmiau, smagu, kad atsiliepet.

Pameginkit Another Miss Oh, rekomenduoju 4u.gif
As prisiskaiciau jau forume ivairiausiu nuomoniu, kaip ten galetu buti viskas is tikro, prailgs man savaite. Jei butu jau visas serialas parodytas, tikrai paziureciau iskart iki galo doh.gif

Buvau isvis uzmirsus about Six Flying Dragons, reikes prisesti, nelabai man patinka "period", bet paziuresiu, nes jus labai isgyret.
Atsakyti
Pradėjau žiūrėti Another Miss Oh, kol kas visai nieko. Žiūrėsiu, kaip čia vystysis veiksmas. Kartais būna, kad vidury ir sugenda serialai, rašytojai pradeda bet ką rašyti, kad tik vietą užpildyti.
Atsakyti
Sveiki,kaip seniai cia buvau uzsukusi biggrin.gif

Kazko as apsiraminau su doramu ziurejimais jau gera pora menesiu. Gal kad vasara atejo,o gal kad nieko idomaus kol kas nerandu paziureti. O ir nebaigtu dar savo eiles laukia... tongue.gif
Tiesa,neskaiciau ka prirasinejote,bet galiu parekomenduoti viena nebloga,mano dar pavasario pradzioje perziureta ,dorama. Detektyvo,mistikos irpan. megejams. Nu man labai patiko ir labai tikiuosi,kad bus sukurtas 2 sezonas,nes pabaiga tokia... Vienu zodziu, kas nemate ir megsta mineta zanra,siulau SIGNAL.
p.s ost,as asmeniskai, isimylejau wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

O as kazkaip atrandu ka ziureti, tik kad laiko nera.
Toliau ziuriu Lucky Romance. Another Miss Oh baigesi ir man tikrai patiko, be kancios paziurejau iki galo. Entertainer ir Beautiful Gong Shim pameciau. Nors Entertainer man graziu dainu buvo, o as absoliuciai kpop neklausau.
Dabar pradejau Doctors ir Beautiful Mind. Kodel cia jie pradejo rodyti 2 serialus apie neurochirurgus? Kazkaip ziurisi po truputi.
Ziuresim ka ten parodys Uncontrolably Fond, kazkaip as daug nesitikiu... gal jau titrai yra. Man isvis nepatiko paskutinis Kim Woo Bin filmas Twenty, nors ir aktoriai grazus doh.gif
Gal dar pameginsiu su Taecyeon seriala apie vaiduokliu gaudytojus, kur kita savaite prasides, bet irgi daug vilciu nededu.
Uztat pradejau ziureti Six Flying Dragons, 10 seriju jau paziurejau. Tai man ramu, nes tikrai turesiu ka ziureti lietingomis dienomis.

bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seeme: 07 liepos 2016 - 06:53