Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Junkites junkites,mes visas priimam:)tik,kad greit issilaksto,matyt blogos esam ax.gif
O lenta ne taip lengva daryti,ypac,jei pastoviai nesportuoji:)
Pas mane nuo nakties lyja..Mano mergos ziuri pro langa,ir galvom kraipo..nesinori per lietu eit,bet ir namie liudna,ypac kai buvo ipratusios per gerus orus istisasi marsiruot po lauka:)gerai,kad langas ir durys stiklas iki pat zemes,tai gali parymot:))ka jos ten mato,tai nezinau:)))
o as vakar griesinau pas drauge...kugelio prikepus su vistiena..nu,sakau,gal pabludai doh.gif bet valgiau lotuliukas.gif siandiena reiks 2 val mint treniruokli ax.gif nieko nepadarysi:))
O tu Verseckiukai,dar stebiesi,ko svoris nekrenta? 4 bananai per diena ir 3 spurgos??? doh.gif
ka kitos veikia?
Atsakyti
Aš šiandien cepelinų baliui buvau doh.gif bet taaaip seeniiai valgius jau buvau rolleyes.gif tris, bet mažiukus tokius įvariau, tai vakarienei ką nors lengvai, labai sushio noriu, tai gal darysiu smile.gif
Atsakyti
Ačiū, kad priimat. 4u.gif Šiandien tikras sekmadienis - poilsiadienis. Pagal tvarkaraštį - poilsis, o ryt vėl pratimai. smile.gif
Atsakyti
Labutis, gero pirmadienio! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano svoris pajudejo zemyn, turiu 84.80. bigsmile.gif paziuresiu kaip isilaikys. biggrin.gif

Balioncikas naujokem 4u.gif, dziugu kad musu daugeja.
Atsakyti
Sveikos visos:)siandiena pirkaus dzinsus,nes vyras nebegalejo ziuret,kaip kelnes kadarojasi lotuliukas.gif tai 30 ismiera...apakus buvau:)nebepamenu,kada tokia ismiera buvo..atejau,sakau,man dzinsu reik,sako,kokia jusu ismiera?sakau,ka as zinau???tai dave 32..bet paskui keite 2 kartus..sako,oi,jus visai plona,kai nusirenget:)))galvoju,specialiai cia mane giri,kad tik pirkciau:))))bet vistiek,mergos,kaip malonu,sakes:)))varom toliau:)))man dar 5 reik numest:)))
Atsakyti
Nekrenta man svoris viiisai. Nieko nuostabaus, kur gi jis kris, kai mitybos kol kas neina sureguliuot, su sportu irgi keblu (būsiu sąžininga - nemėgstu aš sportuot, nors tu ką...), na bet vis stangiuos prisiverst pasportuot. mano 30 dienų iššūkis baigėsi tuo, kad nepadarau aš nurodyto skaičiaus pratimų, o kuo toliau, tuo baisiau. Teks kažkaip be tų iššūkių suktis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmuliux: 21 spalio 2014 - 11:34
Sveikos,

grizau atgal i Londona, ir mano mityba grizo pire senu veziu. zinot. man dizdiausias issukis buvo neuzsiauginti kg per ta laika, ka ir pasiekiau. Mano 85kg. laikosi kaip ikalti. bigsmile.gif tan dabar galiu drasiai skaityti tai kaip antra etapa link tiklso

QUOTE(vivilma @ 2014 10 15, 21:08)
vistiek,mergos,kaip malonu,sakes:)))varom toliau:)))man dar 5 reik numest:)))


Mergyt, dziaugiuosi uz tave. pati pakeiciau savo garderoba, bet lengvai, tai labai dziugina. nors aplinkiai dar n ieko nekomentuoja g.gif biggrin.gif



QUOTE(Irmuliux @ 2014 10 21, 12:33)
Nekrenta man svoris viiisai.


Padaryk iskrovos dienas, t.y pabug vien and baltymu, arba and zalumynu. tik svarbiausia veng persivalgymu po ju, nes griz su kaupu. Dar mnes cia rasome ka valgom, daryk ir tu taip. susiplanuok ka valgysi visa diena. ir laikykis. bus lengviau.

snd mano meniu,

4 gabaliukai naminio surio su sviestu

1 litras pieno su medum ir ivairios arbatos. (persalau, tai stengiuosi gydytis be vaistu )
lavaso suktinis su ivairiom darzovem ir zalumynais
vakare gal vel suris, nes pabaigti reikia ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, kas kavos? nors pas jus jau vidudienis biggrin.gif

labai tylu pas mus. verysad.gif

vakar ziurejau laida apie lieknejima, ir sake, kad saltiena labai geras saltinis kalogeno, ko labai reikia musu organizmui kai yra laikomasi dietos. ir zelatina skatna vartoti gamtboje. bet ne ta sintetini kur parduotuvese pilna su saldikliais ir spalvom, o ta sovietini, kuris dedamas ir i saltienas, nes jis maziau perdirbtas.

taip pat kalbejo apie zarnyna. rekomenduoja pagerti geruju bakteriju milteliu, tokiu Lepicol, bet ne kapsulemis o milteliais, kuriuos reikia ismaisyti vandenyje. pasirodo zarnynas labiau psidengia tomis bakterijomis ir pagerina virskinima ir metabolizma.

mano sios dienos meniu:

3bananai
3obuoliai
vandens
citrina su medum, nes vis dar gydausi ir plius dar antibiotikus geriu
darzovviu suktinis su humusu
o vakare lengvos darzoviu salotos (greiciausiai kopustu)
ax.gif
Atsakyti
sveikutes, grizau ir as is po atostogu lietuvoj, ir ne viena, su pliusu doh.gif tai dabar teks ant ryziu pabut kad istirpint iki prisidavimo essen.gif
sekmes visoms, neuzmirskim prisiduot 31d smile.gif

Papildyta:
Irmuliux, sveika prisijungus 4u.gif
o kas cia per 30d issukis? butu idomu suzinot ir gal pabandyt
Atsakyti
Sveikos,

mane paniko istiko unsure.gif
mano svoris stovi kaip ikaltas. niekaip nepajuda, plius minus.

snd maziau maisto bus.

4obuoliai,
4bananai
varske
sriuba trintu darzoviu
vanduo apie 2lt.

paziuresim kaip bus rytoi doh.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Tingiu tingiu tingiu,nu kas cia mane uzpuole per tinginiu maras? doh.gif Kaip pradejau per baliu est,taip ir nieko nedarau:)))sedziu su savo 72 kg,ir ziuriu pro langa:))))tiksliau,gal ne taip jau tiesiogiai pro langa g.gif Pasikocioju ant kamuolio,lapus pagrebstau,pasivaikstau,bet daugiau kazko niekam meiles ner..Nu tikiuosi,nuo pirmadienio igausiu nauja ikvepima,pradesiu cia dazniau lankytis bigsmile.gif pazadu ax.gif kaip kitoms sekasi?
Atsakyti