Įkraunama...
Įkraunama...

Reabilitacija po Japonų

Čia pasiplepėkime apie grįžimą į vėžias po dietos. Kaip nepulti visko iš eilės valgyti ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
sveika, persikraustau ir cia, aciu, kad sukurei tema 4u.gif
man po vakaryksciu susiu ir dar visokiu skanybiu + 1,4 kg doh.gif bet siandien jau pradejau maitintis pagal ta lentele - porsijos man per dideles, turbut gausis dar maziau dienos kaloriju. na ziuresim rezultatus smile.gif
Atsakyti
Labas,

man irgi grįžo apie 1.5 kg. doh.gif
Šiandien jau valgau pagal naujos mūsų dietos pirmadienio meniu. Kaip gera valgyti pusryčius. thumbup.gif
Aš tai nežadu valgyti ledų ten visokių vakarais, uogienės man irgi nėra reikalingos, tai nusiims kažkiek kalorijų tikrai.
Atsakyti
po pirmos dienos riboto meniu +0,2 kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2014 10 20, 12:38)
po pirmos dienos riboto meniu +0,2 kg  doh.gif


Ech, iš esmės aš todėl ir nesilaikiau niekada jokių dietų, nukrypstančių nuo realybės. Visaip ten kankiniesi dvi savaites su dviem produktais, numeti dešimt kilogramų, bet kai grįžti prie realaus maitinimosi viskas atsistato. Juo labiau, kad organizmas visas tas dvi savaites stresavo, badavo, o dabar gavęs šiek tiek daugiau padoraus maisto ir energijos stengiasi kaupti kaupti kaupti, nes nežinia, kada vėl badas ateis. doh.gif
Protingiausia dieta yra tokia, kaip dietologo sudarytas meniu, kuriame maistas yra įvairiapusis, tačiau ribotais kiekiais, neviršijant reikalingo dienai kalorijų kiekio.
Tai net ne dieta, o normalus maitinimasis, toks, koks jis turi būti visą gyvenimą, o ne prišokant dvi savaites per metus. Valgyti viską, bet mažais kiekiais tai realus scenarijus visam gyvenimui. 4u.gif
Taip kad stebuklų aš nesitikėjau iš tos japonų dietos, auga tie kg vėl, nors maisto kiekis per vakar dieną tikrai buvo mažas (pusryčiams du maži keptos lydekos gabaliukai, pietums dviejų degtukų dėžučių dydžio kugelio gabaliukas ir vienas viščiuko sparnelis su burokėlių salotomis (be majonezo), vakarienei kinų virtuvė: sriuba ir du šaukštai mėsos su daržovėmis sojų padaže), o ir nevalgiau nieko saldaus, nors vyras baisiai gundė plikytu pyragaičiu, plius nevalgiau po šeštos vakaro. Protu nesuvokiu, kaip galėjo iš viso šito susiformuoti 1.5 kg pliuso, kai net bendrai paėmus viso suvalgyto maisto svorį tiek nesigautų. doh.gif
Aš apsišarvavau kantrybe ir lauksiu, kada organizmas grįš į normalias egzistavimo vėžias, apsiramins, nustos beprotiškai taupyti, o tuo tarpu valgysiu riboto kalorijų kiekio maisto dozes, ir su laiku, tas svoris vėl ims kristi, po kilogramą per savaitę, pamažu, bet užtikrinta ir visam laikui, jei tik vėl neatleisiu vadelių kada ir nepradėsiu valgyti didesniais kiekiais. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

p.s. va, kokia litanija gavosi. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,

aš po pirmos dienos riboto kaloringumo dietos stoviu vietoj. rolleyes.gif Nei numečiau, nei priaugau.
Bet gerai iš vienos pusės, kad prieš tai dvi savaitės Japonų dietos buvo, nes dabar jaučiuosi puotaujanti kaskart valgydama, net atrodo, kad per daug sau leidžiu. bigsmile.gif
Kitą savaitę būsiu Italijoje, ten tai bus šakės... doh.gif
Atsakyti
oi, kaip tau faina tokios atostogos thumbup.gif o del svorio tai jei prie vidurzemio juros kazkur leki, tai ju tie patiekaliukai pakankamai sveikuoliski, na aisku ziurint ka rinksies, bet kad net picos tokios plonos, neperkrautos ir baisiai socios nestuke.gif
man tas pats - tokia skoniu ivairove, siandien ryziu trapuciai su vos vos tepamo surio ziauriai skanu buvo, tikra reabilitacija. na o mano svoris siandien pajudejes - 0,5 kg.
kazi kur Mesyte prapuole g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotra: 21 spalio 2014 - 07:34
drinks_cheers.gif as ciaaa smile.gif)
vakar suvazinejau i vilniu -apsikirpau smile.gif
tad dabar visa grazi pradedu su jumis smile.gif) man oer ėas dienas grixo 1 kg sad.gif;bet as ji iveiksiu smile.gif))

mergytes esam visos grazios - tad su nauju startu!
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2014 10 21, 08:30)
oi, kaip tau faina tokios atostogos thumbup.gif o del svorio tai jei prie vidurzemio juros kazkur leki, tai ju tie patiekaliukai pakankamai sveikuoliski, na aisku ziurint ka rinksies, bet kad net picos tokios plonos, neperkrautos ir baisiai socios  nestuke.gif
man tas pats - tokia skoniu ivairove, siandien ryziu trapuciai su vos vos tepamo surio ziauriai skanu buvo, tikra reabilitacija. na o mano svoris siandien pajudejes - 0,5 kg.
kazi kur Mesyte prapuole  g.gif


O, kokios permainos... bigsmile.gif thumbup.gif Sveikinu. 4u.gif
Aš tai galvoju, jei jau dabar grįžom prie padoraus maitinimosi, tai ar verta kasdien svertis, nes nebus tokių kardinalių pokyčių po vienos dienos taip maitinantis, gal kokio karto per savaitę užtenka, tada bent jau matysis rezultatas... g.gif Nors, aišku, jei kasdien sveriesi, tai bent jau matai, ar neauga tie kg atgal. lotuliukas.gif
O dėl atostogų tai nežinaaau... picos man gali ir nebūt, o štai ledai pistacijų ir spagečiai su jūros gėrybėm... Lietuvoje aš tiek ledus, tiek makaronus taaaaip retai valgau, jau taaaaip retai, o Italijoje kai tik proga pasitaiko, nes jie ten žiauriai skanūs. doh.gif Ai, bet gal kaip nors...

QUOTE(mesyte @ 2014 10 21, 08:46)
drinks_cheers.gif  as ciaaa smile.gif)
vakar suvazinejau i vilniu -apsikirpau smile.gif
tad dabar visa grazi pradedu su jumis smile.gif) man oer ėas dienas grixo 1 kg sad.gif;bet as ji iveiksiu smile.gif))


Mesyte, su naujais startais. 4u.gif Mes nugalėsim. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tūla: 21 spalio 2014 - 09:02
Mesyte, sveikinu sugrizus smile.gif
Tula, man svertis - iprotis toks rytinis, visada as sveriuosi ir arba dziaugiuosi arba nervuojuosi pamaciusi skaicius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2014 10 21, 10:04)
Mesyte, sveikinu sugrizus  smile.gif
Tula, man svertis - iprotis toks rytinis, visada as sveriuosi ir arba dziaugiuosi arba nervuojuosi pamaciusi skaicius  biggrin.gif


Aaa, o aš, matai, sveriuosi šiaip visada pirmadieniais, išskyrus tą laiką, kai Japonų dietos laikiausi. Nes realiam maitinimosi režime pokyčiai kažkokie realūs ir matydavosi tik po savaitės. 4u.gif
Atsakyti
Na, turiu pasakyti, kad po Japonų dietos man toks maitinimosi režimas net neužsiskaito už dietą. bigsmile.gif Nesijaučiu, kad kažką labai čia žygdarbiaučiau... net neįdomu. doh.gif lotuliukas.gif
Šiaip tai pasiryžau toliau ir maitintis tokiu 1200-1400 kalorijų režimu, pabandžiau pati skaičiuoti kalorijas - visai įdomu net pasirodė. Iš esmės toks kaloražas per parą ir atitinka mano seniau taikytas dietos priemones - viską valgyti, tik viską dalinti per pusę. Dabar, kai imu skaičiuoti ir sverti, matau, kad intuityviai viską dariau teisingai iš esmės. thumbup.gif Svarbiausia - nepaleisti vadelių, o jei jau ir nutrūksiu dieną per savaitę ar dvi, tai grįžt į senas vėžias kuo skubiau, gal net kokią iškrovos dieną pasidaryt vien tik su skysčiais po nutrūkimo. g.gif
Taip kad pajudės tie mūsų kilogramai, merginos, pamatysit. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tūla: 21 spalio 2014 - 16:55