Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių ir vaisių džiovinimas

gal kas bandete dziovinti vynuoges ir gauti razinas .
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2005 09 13, 17:17)
gal kas bandete dziovinti vynuoges ir gauti razinas .


man atrodo daug pigiau yra razinas nusipirkti, o ne dziovinti mirksiukas.gif o jei tu nori lietuviskas dziovinti tai manau jos bus neskanios sudziuvusios schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamytės ir šeimininkės 4u.gif

Verdam, kepam - saldžiai ir aštriai. Uogaujam, grybaujam - konservuojame ir džioviname. Visos turime skirtingos patirties ir žinome begalę įvairių receptų ir savų gudrybių, kaip visa tai darome. Įvairūs įrenginiai mums talkininkauja virtuvėje..... thumbup.gif Vienas iš jų - vaisių ir daržovių džiovyklė. Mano virtuvėje - tai naujas žaisliukas thumbup.gif Kviečiu visas čia pasidalinti savo patirtimi ir išradingumu apie džiovinimą, pasikeisti receptais, kaip ruošiate vaisius ir daržoves džiovinimui, ką džiovinate ir ką skanaus gaminate iš jų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijastina: 10 sausio 2012 - 16:59
QUOTE(Lijastina @ 2012 01 10, 17:32)
Sveikos mielos mamytės ir šeimininkės  4u.gif

Verdam, kepam - saldžiai ir aštriai. Uogaujam, grybaujam - konservuojame ir džioviname. Visos turime skirtingos patirties ir žinome begalę įvairių receptų ir savų gudrybių, kaip visa tai darome. Įvairūs įrenginiai mums talkininkauja virtuvėje.....  thumbup.gif Vienas iš jų - vaisių ir daržovių džiovykla  blush2.gif


Lijastina,

kiekviena iš mūsų ruošiame,it voverė atsargas žiemai

Man dauguma prieskoninių žolelių geriau patinka džiovintos negu šaldytos.
Kuomet mano namuose atsirado"Vaistinių ir prieskonių augalų enciklopedija"
Aš,pradėjau daugiau džiovinti įvairias žoleles-prieskonines,vaistines
Iš pat pradžių sunkiau sekėsi džiovinti česnakus, svogūnus,bet vėliau,išmokau.
Paskutiniu ,ką džiovinau,tai spanguoles
Naudoju visur,džiovinu giles morkas{skani jų arbata}
Kai ką džiovinu orkaitėje,o visa kitą dziovinu natūraliai,pridengdama kepimo popieriumi,kuriame padarau skylutes su kepinių virbu.



.


Atsakyti
QUOTE(Lijastina @ 2012 01 10, 17:32)
Sveikos mielos mamytės ir šeimininkės  4u.gif

Verdam, kepam - saldžiai ir aštriai. Uogaujam, grybaujam - konservuojame ir džioviname. Visos turime skirtingos patirties ir žinome begalę įvairių receptų ir savų gudrybių, kaip visa tai darome. Įvairūs įrenginiai mums talkininkauja virtuvėje.....  thumbup.gif Vienas iš jų - vaisių ir daržovių džiovyklė. Mano virtuvėje - tai naujas žaisliukas    thumbup.gif  Kviečiu visas čia pasidalinti savo patirtimi ir išradingumu apie džiovinimą, pasikeisti receptais, kaip ruošiate vaisius ir daržoves džiovinimui, ką džiovinate ir ką skanaus gaminate iš jų  blush2.gif


Aš apie daržovių džiovyklę irgi pagalvoju. Bet dar nenusipirkau. Kokią jūs turite?
Kaip supratau iš pasisakymo - patenkinta ja?
Aš tai jau įsivaizduoju kaip džiovinčiau įvairiausių vaisių ir daryčiau arbatų mišinius rolleyes.gif Maišyčiau tuos vaisius su kokia raudonaja arbata ar kita...
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2012 01 14, 18:47)
Aš apie daržovių džiovyklę irgi pagalvoju. Bet dar nenusipirkau. Kokią jūs turite?
Kaip supratau iš pasisakymo - patenkinta ja?
Aš tai jau įsivaizduoju kaip džiovinčiau įvairiausių vaisių ir daryčiau arbatų mišinius  rolleyes.gif  Maišyčiau tuos vaisius su kokia raudonaja arbata ar kita...


maniškė "eta 0301" 9 lentynų ir 400W Taip, aš labai patenkinta thumbup.gif Kadangi ne sezonas, tai džiovinau ką galima tokiu metu. Praktikos neturiu ir iš draugių mažai kas turi, tai nelabai turėjau iš kur imti informaciją patirtinę, tai eksperimentavau. Labai smagu. Džiovinau daržoves: svogūnus, česnakus, morkas, kopūstą, papriką. Jau koks prieskonių mišinys išeina, tai pirktiniams nėra lygių. Ir vaisių - obuolius, kriaušes, svarainius, kivius, apelsinus. O didžiausias atradimas - moliūgų džiovinti saldainiukai. Fantastiškas reikalas. Smagiausia, kad vaikai juos labiau renkasi, nei pirktines "bambonkes" ar šokoladinius. Tiesa, imbiero saldainiukus dar dariau. Nors jiems džiovyklė ir nebūtina. Pavyko sekmingai tik stiproki. Norėtusi švelnesnio skonio. Tai va, bet džiovinant visokius vaisiukus, yra mažytės paslaptys, kaip padaryti skaniai. Vienus reikia mirkyti sirupe ir paskui pavirti, kitų nereikia. Reikia praktinių žinių. Va ir būtų smagu pasidalinti patirtimi ir išradimais wub.gif
Atsakyti
sveikutes, mes irgi isigijome dziovykle, tai dejome pirmiausia obuoliukus ir bananus dziovinti, uj kaip skanu, vaikai suvalge, paskui dejau morkyte ir burokeli, bet man jie sudziuvo ir labai susisuko ,gal per plonai supjausciau juos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2012 03 14, 12:29)
sveikutes, mes irgi isigijome dziovykle, tai dejome pirmiausia obuoliukus ir bananus dziovinti, uj kaip skanu, vaikai suvalge, paskui dejau  morkyte ir burokeli, bet man jie sudziuvo ir labai susisuko ,gal per plonai supjausciau juos. g.gif

O man ta dziovykle kazkodel uzia nezmoniskai,nesuprantu kodel,gal per stambiai pjaustau vaisius? g.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti ar galima dziovinti su 250W galios dziovintuvu?
Atsakyti
kaip džiovinti petražoles ir kitas žoleles?
pagelto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2012 07 14, 22:53)
kaip džiovinti petražoles ir kitas žoleles?
pagelto g.gif


Supynes,

visus zalesius as surisu i nedideles sluoteles ir dziovinu zemyn lapeliais gerai vedinamoje tamsioje patalpoje.
Tik reikia stebeti,kad nenugelstu.

Man taip patare zolininke.

taip jau sziovinu antrus metus.
Atsakyti
Merginos patarkit ar užtenka padėklo aukščio kai džiovyklė būna iš 5 padėklų (ten berods apie 1 cm su trupučiu tik aukštis) ar vis tik geriau pirkti 3 padėklų, jos kaip ir aukštesnės? g.gif Ir ar galios 250 W užtenka džiovyklei?
user posted image

user posted image
Atsakyti