Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu!

Sveikos, biski nesusigaudau, kada dabar sekantis siuntimas bus? si penktadieni ar kita? bijau, kad mano siuntinukas nespejo i praejusio penktadienio siuntima tai galvoju ar suspes iki atostogu ateit;(
Atsakyti
Labai laukiu Loft - apie 14 $ truksta iki free shipo, prisijunkite, 60 proc nuolaida sale skyreliui 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Julija.bar @ 2016 04 26, 16:11)
Sveikos, biski nesusigaudau, kada dabar sekantis siuntimas bus? si penktadieni ar kita? bijau, kad mano siuntinukas nespejo i praejusio penktadienio siuntima tai galvoju ar suspes iki atostogu ateit;(

Issiunciau jusiski, kuriai dienAi reik?

Kankinuos su skaiciais, vos veikia internetas ir tik vienoj vietoj cia kur esu.
Atsakyti
QUOTE(Vamzdis @ 2016 04 26, 14:44)
Backcountry - nagi gal kam kombio ziemai, nedaug truksta iki free shipo biggrin.gif
Geros Columbia kombiu kainos:
BUGA 1
BUGA 2


Papildyta:
Renkasi dar vienas krepselis poncu, gal dar kas noretu?  mirksiukas.gif



Kita ziema mano sunus bus 2metu kazi koki imti dydi reiktu? Siemet nuo 1m iki pusantru nesiojom 18-24men. Dabar apie 90cm ugio yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Storma @ 2016 04 26, 17:12)
Kita ziema mano sunus bus 2metu kazi koki imti dydi reiktu? Siemet nuo 1m iki pusantru nesiojom 18-24men. Dabar apie 90cm ugio yra  g.gif

3t.
Mano irgi sia ziema nesiojo 18-24
Atsakyti
QUOTE(Vamzdis @ 2016 04 26, 16:53)
Labai laukiu Loft - apie 14 $ truksta iki free shipo, prisijunkite, 60 proc nuolaida sale skyreliui 4u.gif

ka perka ten merginos?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2016 04 26, 18:16)
ka perka ten merginos?


Nera kazkokiu populiariu pasikartojanciu prekyciu, stai keletas

Tympos - 12 $
Marskiniai - 20 $
Salikelis - 7.95 $
Sijonas - 11.95 $
Ir kt.

Papildyta:
QUOTE(Vamzdis @ 2016 04 26, 13:35)
Nagi mergaites, kam dar populiariojo kasmyrinio ponco? Viena norinti ir bus free shipas, galesiu nupirkti 4u.gif
PONCAS - 49.97 $



Vel renkasi poncu krepsys, gal dar yra norinciu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vamzdis: 26 balandžio 2016 - 17:34
Kate25, gavau siuntinuka, aciu aciu aciu 4u.gif wub.gif

Kazkas klause apie melissas, tai us8 puikiai tiko nesiojant eu 38d, pabai fainos ir patogios, o namai kaip kvepia nuo musu su mazaja batuku thumbup.gif wub.gif Jcrew visi rubeliai vasarai puikus ir viskas tiko, nu zodziu viskas nerealu, sedziu apsipatenkinus wub.gif O mazoji nenusiima akiniu nuo saules biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukee: 26 balandžio 2016 - 17:41
QUOTE(agniukee @ 2016 04 26, 17:39)
Kate25, gavau siuntinuka, aciu aciu aciu  4u.gif  wub.gif

Kazkas klause apie melissas, tai us8 puikiai tiko nesiojant eu 38d, pabai fainos ir patogios, o namai kaip kvepia nuo musu su mazaja batuku thumbup.gif  wub.gif  Jcrew visi rubeliai vasarai puikus ir viskas tiko, nu zodziu viskas nerealu, sedziu apsipatenkinus  wub.gif  O mazoji nenusiima akiniu nuo saules  biggrin.gif  cool.gif

thumbup.gif
Aciu tau!
Man tas melisu kvapas irgi kazkas tookio:) ech, kad turec maza princece ir galeciau jomis ja papuosti😍
Atsakyti
Gal AE parinktumet? 2 days, online only: 60% off clearance
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2016 04 26, 19:48)
Gal AE parinktumet? 2 days, online only: 60% off clearance


Tik nuo ketvirtadienio, kai katulis gris is atostogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2016 04 26, 17:39)
Kate25, gavau siuntinuka, aciu aciu aciu  4u.gif  wub.gif

Kazkas klause apie melissas, tai us8 puikiai tiko nesiojant eu 38d, pabai fainos ir patogios, o namai kaip kvepia nuo musu su mazaja batuku thumbup.gif  wub.gif  Jcrew visi rubeliai vasarai puikus ir viskas tiko, nu zodziu viskas nerealu, sedziu apsipatenkinus  wub.gif  O mazoji nenusiima akiniu nuo saules  biggrin.gif  cool.gif

O mazoji Jusu koki EU dydi nesioja, ir koki pirkot?
Atsakyti