Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(Gebe @ 2009 09 12, 22:57)
Buvau pas Irena Basinavičiaus gatvėje prieš Jonines. Daug visko pripasakojo. Iš praeities daug kas atitiko, tačiau tai, kas laukia.... Kaip čia pasakius... Arba dar ne laikas pildytis, arba kalbėjo į pievas smile.gif . Bet kaip žmogus ji man patiko. Kažkaip ir  apie gyvenimą pakalbėjom, ir apie ekonominį sunkmetį  lotuliukas.gif




Aš sutinku su Jumis drinks_cheers.gif . Man ir gi nesipildė beveik niekas schmoll.gif . Prieš kelis metus buvau. O taip, rodės, tvirtai ir apie praeiti teisingai pasakė doh.gif
Atsakyti
Tai ka dar be gintos ir irenos galetumet rekomenduot?
Atsakyti
Sveiki, sakykit, gal turetumet kuri burejos dembavoje kontaktus? Nezinau nei vardo, tik zinau,kad gyvena Dembavoje, Liepu gatveje berods, teko pas ja lankytis pries metus, daug teisybes paskae...ir nera kakzokios nustatytos kainos, tik "duok, kiek sirdis jaucia". Tikrai zmogus nesidaro versliuko is savo galiu. Dekoju is anksto.
Atsakyti
QUOTE(izabel @ 2009 09 21, 09:29)
Sveiki, sakykit, gal turetumet kuri burejos dembavoje kontaktus? Nezinau nei vardo, tik zinau,kad gyvena Dembavoje, Liepu gatveje berods, teko pas ja lankytis pries metus, daug teisybes paskae...ir nera kakzokios nustatytos kainos, tik "duok, kiek sirdis jaucia". Tikrai zmogus nesidaro versliuko is savo galiu. Dekoju is anksto.

Gal kas dar kokiu nuomoniu apie sia bureja?
Atsakyti
QUOTE(izabel @ 2009 09 21, 09:29)
Sveiki, sakykit, gal turetumet kuri burejos dembavoje kontaktus? Nezinau nei vardo, tik zinau,kad gyvena Dembavoje, Liepu gatveje berods, teko pas ja lankytis pries metus, daug teisybes paskae...ir nera kakzokios nustatytos kainos, tik "duok, kiek sirdis jaucia". Tikrai zmogus nesidaro versliuko is savo galiu. Dekoju is anksto.


Idomu butu suzinoti, kur ji randasi g.gif
Atsakyti
Sveikos gal ka zinot apie natalija bureja kuri turi atvazioti i panevezy smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 09 23, 16:12)
Idomu butu suzinoti, kur ji randasi g.gif



As pas ją buvau "žalios" jaunystės metais. Gal ką ir teisingai pasakė, kažką pamenu, kad apie bernus kalbėjo: kad su tuo neliksi, kad kabins kitas, kad tas myli, o tą tu myli... nu kai tau 18 metų tai tokios pranašystės labai teisingos. Tai va daugiau nieko negaliu papasakoti. Bet kadangi kiek pamenu su draugelkom buvom ne kartą, tai gal ir patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ragozyte @ 2009 10 13, 12:08)
Sveikos gal ka zinot apie natalija bureja kuri turi atvazioti i panevezy smile.gif


Galiu atsakyti vienu zodziu - neblogai mirksiukas.gif , tik kazkur girdejau, kad labai pabrango smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 10 13, 17:16)
Galiu atsakyti vienu zodziu - neblogai mirksiukas.gif , tik kazkur girdejau, kad labai pabrango smile.gif

gal kuri neseniai pas ginta buvot? Ar pataike?
Atsakyti
QUOTE(kycca @ 2009 10 13, 22:14)
gal kuri neseniai pas ginta buvot? Ar pataike?


Kad gal ji visada pataiko biggrin.gif . Čia tikriausiai kiekvienam žmogui kuri būrėja tinka asmeniškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(izabel @ 2009 09 21, 09:29)
Sveiki, sakykit, gal turetumet kuri burejos dembavoje kontaktus? Nezinau nei vardo, tik zinau,kad gyvena Dembavoje, Liepu gatveje berods, teko pas ja lankytis pries metus, daug teisybes paskae...ir nera kakzokios nustatytos kainos, tik "duok, kiek sirdis jaucia". Tikrai zmogus nesidaro versliuko is savo galiu. Dekoju is anksto.


šiaip tai ten Ginta irgi gyveno. nu bet ne prieš metus.

QUOTE(xx+xx @ 2009 10 14, 10:36)
Kad gal ji visada pataiko biggrin.gif .

nei 10 proc. nepataikė schmoll.gif kaip ir bet kuri kita bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2009 08 16, 13:44)
Suradau šį būrėją ir buvau nuėjusi. Neblogai, "į lankas nenuvažiavo", bet už 20 Lt. labai nedaug kalbėjo. Norint daugiau sužinoti, reikia mokėti papildomai (taip supratau) arba kitą kartą ateiti liepė. Taip, kad išėjau į pusę klausimų gavus atsakymus. Gal ir nieko būtų, patiko, bet...  cool.gif  . Labai trumpai schmoll.gif Matyt materialiniai sumetimai g.gif

Sveikos visos ir Panevezietes ir ne ...ir tos kurios tiki stipresnemis galiomis ir tos -kurios netiki biggrin.gif .Sita vyra teko truputi pazinoti ...Anksciau jis tokiu galiu tikrai neturedavo (bent jau apie jas niekas negirdedavo...) ,nebent jos atsirasdavo jam gerokai padauginus... drinks_cheers.gif .O siaip manau ,kad taro kortomis galima ismokti burti...reik tik mokintis ,taip pat dometis psichologija ir tinkamu metu pasiulyti kazkoki atsakyma... Sunku ka ir pasakyti -nenoriu juodint ,bet pas ji as tikrai neiciau...Sunu dresiruotojas ,gal geriau su sunimis dirbtu ,o ne zmoniu sielas gydytu ar patarimus dalintu jiems.... doh.gif na nezinau...Atsiprasau -jei kam nepatiko. unsure.gif
Atsakyti