Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

Busimos ir esamos mamytes, gal kam jau buvo taip, kaid vaikiukas pilvelyje atsiliktu savo vystymusi visa savaite.
verysad.gif

Mums jau bus tuoj 17 savaiciu, o ginekologe darydama echo pasake kad vaisius atsilieka visa savaite (nes centimetrai neatitinka). O dar pries tai buvau, kai mums buvo 13 savaiteliu, tada vaisius atsiliko 3 dienas. Vadinasi kuo toliau tuo labiau. verysad.gif
As labai labai bijau, nors gydytoja sake, kad buna kartais taip, deja, tai manes neramina. Beja, ir tokios temos neradau. Negi tai reiskia, kad mums tikrai kazkas negerai...
Prasau parasykit mamytes, jei kam nors jau taip buvo.
Atsakyti
Pas mane buvo analogiška situacija, kai buvau apie dvidešimtą savaitę gydytoja sako vaikas atsilieka apie savaitę, o kai nuėjau pas ja po mėnesio sako jau lenkia centimetrus visa savaitę mirksiukas.gif taip, kad nesinervuok ir daugiau vitaminu (sintetinių ir natūralių) naudok 4u.gif
Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Nepergyvenk, kai laukiausi pirmos mergytes, echo apie 16 sav. rode irgi visa savaite mazesne, bet jau apie 30 sav. issilygino wub.gif Dabar vel laukiuosi, tai pradzioje rode tip top, o dabar net dvejom savaitem didesni nestuma mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazis irgi savaite atsilieka, bet taip nuo pat pradziu, todel gine ir as padarem isvada kad pastojau veliau, o siaip vystosi normaliai, ir to visai nereikia bijot, beto gal vaikas smulkesnis, pvz mergaites buna mazesnes nei berniukai wub.gif
Atsakyti
Ir man darant eko 24sav-pasake kad leliukas mazesnis atrodo 1sav.....Bet tai nieko-sako buna taip,tad nepergyvenk 4u.gif
Kazkur,tik nepamenu kuriam skirely skaiciau SM-kad vienai mamytei sake jog vakas-net 3im savaitem mazesnis buvo-bet pagimde ir vsk bus gerai.
Atsakyti
Aciu, mamytes, uz atsakymus. As tikiuosi, kad ir mes pradesime greiciau augti ir pasivyti reikiama dydi. Pati irgi ieskojau informacijos internete. Radau tik tai, kad jei pas moteri buna zemas spaudimas, gali vaikas leciau vystytis. O pas mane tikrai labai zemas, gal cia ir bus ta priezastis. Nes pati neturiu ir neturejau jokiu zalingu iprociu.
Dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
mano lelius 21 sav kai dare echoskopa atsiliko 11 dienu, o dabar kai dare jau 31 savaites, tai atsiliko 20 dienu, bet ginekologe sake, kad viskas gerai, nes tos mamos tiek tera (tipo maza as smile.gif mano kraujo spaudimas irgi zemas. laukiames mergaites bigsmile.gif siaip gydytoja liepe tik varskes daugiau valgyti, matyt del kalcio..
Atsakyti
QUOTE(juba @ 2008 09 12, 13:58)
mano lelius 21 sav kai dare echoskopa atsiliko 11 dienu, o dabar kai dare jau 31 savaites, tai atsiliko 20 dienu, bet ginekologe sake, kad viskas gerai, nes tos mamos tiek tera (tipo maza as smile.gif mano kraujo spaudimas irgi zemas. laukiames mergaites  bigsmile.gif siaip gydytoja liepe tik varskes daugiau valgyti, matyt del kalcio..

jo varskes man irgi liepe valgyt smile.gif
Atsakyti
sveikutes, na o ka patarsite man echo dariausi pries 4 men sako 19 sav tau ir gimdyti spalio 21 dabar po 4 menesiu pasidariau jau sako kad yra 31 sav o gimdyti lapkricio 20 visu menesiu veliau?
Ar tai reiskia kad mano mazytis nesivysto? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2008 09 19, 12:23)
sveikutes, na o ka patarsite man echo dariausi pries 4 men sako 19 sav tau ir gimdyti spalio 21 dabar po 4 menesiu pasidariau jau sako kad yra 31 sav o gimdyti lapkricio 20 visu menesiu veliau?
Ar tai reiskia kad mano mazytis nesivysto?  verysad.gif

ne nemanyciau kad taip ax.gif tiesiog pacioje pradzioje kol lelius mazas sunkiau gal data nustatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, as tai patarciau dar echoskopija pasidaryti. Man irgi buvo, kad vaikas, kai turejo but 17 savaiciu, tai rode 15, bet gyd. sake, kad viskas ok, cia issilygins, o kai jau buvo 26 savaites ir dar karta padare echo ir viskas isaiskejo........ blink.gif Tai buvo labai ziauru susitaikyt su realybe ir baisia netektimi...
Atsakyti
nu bet as jau 4 kartus dariausi echo ir vis atsilieka man vaikelis bet niekas nesako kad blogai... o gal jis mazos apimties ar mazesnio svorio? pagal ka nustato echoskopijoj laika? blink.gif
Atsakyti