Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos suaugusių gimtadienių šventimui

QUOTE(maryte47 @ 2015 07 07, 19:21)
Nejaugi niekas neorganizuoja,ar nedalyvauja Jubiliejuose.......Nenori pasidalinti idėjomis,padiskutuoti. Gaila.


Perskaitykit visa tema, ideju tikrai daug
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2015 07 07, 18:09)
Perskaitykit visa tema, ideju tikrai daug



Visos jau žinomos tos idėjos. Norisi kažko naujo įdomesnio. Bet kai dabar jau samdomi renginių vedėjai,tai kaip čia pasakius.

Kaip mano smegenukai sudirbo taip suorganizavau truputį savo dukrytei staigmenėlių. Dabar draugei ruošiu taippat truputį tokią staigmenėlę-nežinau ar patiks....
Atsakyti
Sveikos ir sveiki. kaip dažniausiai būna, tai kaip reikia ką nors sugalvoti artimųjų šventei, tai "PADĖK" o kaip reikia savo gimtadienį padaryti, tai pagalbininkų rasti sunku, o gimtadienio vis tiek norisi linksmo... jau gerklėje stovi eilinei pasisėdėjimai prie buteliuko...

taigi, noriu paklausti, kaip pritaikyti gimtadienio organizavimo patarimus, kaip organizuoji savo gimtadienį? kaip viską suformuluoti ir pateiktikad neatrodytų kvailai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katazas @ 2015 11 11, 18:02)
Sveikos ir sveiki. kaip dažniausiai būna, tai kaip reikia ką nors sugalvoti artimųjų šventei, tai "PADĖK" o kaip reikia savo gimtadienį padaryti, tai pagalbininkų rasti sunku, o gimtadienio vis tiek norisi linksmo... jau gerklėje stovi eilinei pasisėdėjimai prie buteliuko...

taigi, noriu paklausti, kaip pritaikyti gimtadienio organizavimo patarimus, kaip organizuoji savo gimtadienį? kaip viską suformuluoti ir pateiktikad neatrodytų kvailai smile.gif

Nori švetės sau ar svečiams g.gif
Atsakyti
noriu kad būtų linksma ir man ir svečiams, bet iš šalies kvailai neatrodytų (na nežinau, gal ir susireikšminu, bet jubiliatas vedantis savo vakarą, tai tas pats, kas jaunieji vedantys vestuves....
Atsakyti
QUOTE(katazas @ 2015 11 12, 17:41)
noriu kad būtų linksma ir man ir svečiams, bet iš šalies kvailai neatrodytų (na nežinau, gal ir susireikšminu, bet jubiliatas vedantis savo vakarą, tai tas pats, kas jaunieji vedantys vestuves....

Na mus abi kamuoja tie patys rūpesčiai drinks_cheers.gif kadangi nemėgstu visu tų vedančiųjų, muzikantų ir visų tų "linguojam, dainuojam... doh.gif tai derinu šventę Birštone SPA, baseinas, pirtys, relakso kambarys, kneipas, biliardas, tenisas (kas ko norės) na žodžiu šventę sau ir svečiams ax.gif šventintinė vakarienė grojant saksofonui ir pusryčiai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 13 lapkričio 2015 - 19:29
O man patinka organizuoti ir pravesti svente 😄 Mielai dirbciau toki darba. Dabar tik artimuju ir draugu rate, bet esant poreikiui....😊
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2015 11 13, 22:13)
O man patinka organizuoti ir pravesti svente 😄 Mielai dirbciau toki darba. Dabar tik artimuju ir draugu rate, bet esant poreikiui....😊


Man taip pat patinka (net tiek kad darbą tokį dirbčiau, bet patinka smile.gif ) bet va, kaip man reikia tokio drąsesnio iš artimųjų rato... neatsirado. verysad.gif būčiau ir suradusi ką reikia, ir atspausdinusi ko pageidautų, jokių išlaidų, tik pravesti keletą žaidimų ar šeip kažką gražaus pasakytų. kaip nors teks suktis pačiai...
Atsakyti
Man visai patiko kai per gimtadienį buvo pakviestas magas. Taip pat teko dalyvauti ir Linksmojo mokslo eksperimentuose gimtadienio metu. Ne tik vaikai, bet ir suaugę buvo sužavėti .
Atsakyti
sveiki,noriu pasidalinti keliom mintim apie jubiliejus. Pernai paskutinę spalio dieną, kavinaitėje, savo tėtei surengėm 70 metų balių. Visi svečiai ėjo raudonu kilimu apšviestu žibintais ir buvo sutikti muzikanto su saksafonu , fotografavosi su jubiliatu prie sienos su užrašu" Petrui 70" , apžiūrinėjo jubiliato nuotraukas, vaišinosi vynu ir užkandžiais . Svečių buvo virš 50 . Šventėje svečius linksmino vedančioji " PONIA HANA". Tik po geros valandos puvo pakviesti prie staliukų( svečius susodinom prie 8 stalų) ir pateiktas karštas patiekalas, [FONT=Arial] grojo muzikantas buvo sakomi tostai . Apie 22 valandą pasirodė pilvo šokėja ir visus išjudino šokiams kurie tesėsi iki 24 val. , vidurnaktį į dangų paleidom 70 balionų su švieselėm, buvo įspudinga ir labai šventiška. Linksmybės tesėsi iki2 val. niekas neskubėjo namo. tad aš noriu pasakyti kad kartais geriau surengti svečiams ir jubiliatui reginį ,kurį ilgai visi prisimins . Linksmybėm ( poniai Hanai, muzikantui, pilvo šokėjai ir balionams) išleidom- 600 Eurų , bet ir šiandie sulaukiu iš svečių skambučių ir padėkos už įspudingą tetės jubiliejų. Tad linkiu ir kitiems truputį pagalvoti ir sukurti prabangų reginį .
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Reikia jūsų pagalbos, žodžiu kad būtų linksmiau sugalvojau duoti užduočių svečiams, tik kad minčių labai mažai. Gal kas žinot kažką? Man nereikia žaidimų, man tik reikia kuo įdomesnių užduočių, pvz. ant galvos užsidėjus knygą, padaryti 10 pritūpimų arba be rankų kažką išgerti ir t.t. Žodžiu turiu tik kelias užduotis o reikia labai daug, kaip tyčia nieko neišmąstau, visokios banalybės lenda į galvą doh.gif
Tikiuosi padėsite man, nes vienai sunku kažką įdomaus išmąstyti.
4u.gif

Atsakyti
Pasidalinsiu sava patirtimi, po ką tik atšvęsto jubiliejaus ax.gif Pats geriausias sprendimas kurį padariau organizuodama šventę - nusisamdžiau profesionalų šventės vedėją. Taip, tai kainuoja. Taip, šitas patarimas ne toms, kas nori prasisukti labai pigiai. Tai patarimas toms/tiems, kas nori savo šventėje dalyvauti kaip svečias, mėgautis kiekviena akimirka ir puikiai praleisti laiką, o ne visą vakarą sukti galvą, kaip ir kuo užimti svečius, kad nė vienas neliūdėtų.
Didelį darbą nudirbau kol atradau vedėją, su kuriuo radau bendrą kalbą, kuris suprato ko ir kaip aš noriu, parengė scenarijų tardamasis su manimi tiek, kiek aš to norėjau, t.y. sąmoningai palikau jam pačiam priimti kai kuriuos sprendimus, nes norėjau, kad liksma, juokinga ir netikėta būtų ne tik svečiams, bet ir man pačiai. Ir visiškai nieko nesigailiu, nes šventė buvo puiki thumbup.gif Jokių dainų apie raudonų rožių skynimą, jokių padainuokim, palinguokim ir jokios prievartos, kad dabar tas arba anas turi pasakyti tostą. Žodžiu buvo taip, kaip aš ir norėjau bigsmile.gif thumbup.gif


Atsakyti