Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

user posted image




Na, va, pagaliau ikeliau buto planeli.
Cia yra standartinis butas 70-tu metu statybos.
Gal kas turite idomiu minciu????
Gyvename dviese su dukra. Kiekvienai po kambari.





Papildyta:
Neiseina man jo niekaip padidinti. jis yra mano galerijje ten viskas matosi geriau.
Papildyta:
Planas


Na, gal dabar blush2.gif
Atsakyti
aš taip ir palikčiau, nejungčiau tavo kambario su svetaine - taip ir tu, ir dukra turėtumėt savo erdves unsure.gif
Atsakyti
Neaisku kokie tavo pomegiai, kokiu namu noretum. As gal irgi pasilikciau atskirus kambarius - jie pakankamai dideli. O jei tau nieko baisaus, kad tavoji erdve bus pereinama ir sujungta su virtuve - tai aisku galima griaut ta siena, kur koridorius bei virtuve. Taciau tai nemazas galas, turesi butinai konsultuotis su kokiu architektu del konstrukciju, kad per daug isgriovus lubos nesutruktu.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 06 12, 13:40)
aš taip ir palikčiau, nejungčiau tavo kambario su svetaine - taip ir tu, ir dukra turėtumėt savo erdves  unsure.gif



Vat ir as linkusi daugiau link to varianto, kad kiekviena is mudvieju turetu savo pivacias erdves. Kambariuose lyg tos vietos ir pakankamai, bet virtuve - vonia - koridorius doh.gif. o taip daug norisi sutalpinti. ir skalbyjle, ir saldikli (kadangi daug prisisaldome ziemai visokiausiu darzoviu, uogu kad saldytuve esancio mums nepakanka. na vnz. o ir savo kambari norisi sutvarkyti taip kad miegoti galeciau ant lovos, o ne minkstasuolio ir tuo paciu nebutu kambarys panasus i miegamaji.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2006 06 13, 08:25)
Vat ir as linkusi daugiau link to varianto, kad kiekviena is mudvieju turetu savo pivacias erdves. Kambariuose lyg tos vietos ir pakankamai, bet virtuve - vonia - koridorius doh.gif. o taip daug norisi sutalpinti. ir skalbyjle, ir saldikli (kadangi daug prisisaldome ziemai visokiausiu darzoviu, uogu kad saldytuve esancio mums nepakanka. na vnz. o ir savo kambari norisi sutvarkyti taip kad miegoti galeciau ant lovos, o ne minkstasuolio ir tuo paciu nebutu kambarys panasus i miegamaji.

tai tu lovą (160 pločio) statyk palei sieną, atskirk miegojimo ir kitas zonas. įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2006 06 12, 14:35)

variantas http://www.supermama...md=si&img=22884
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 06 13, 11:41)

puikus variantas bigsmile.gif
Atsakyti
[
Planas


[/quote]

O pas mus toks pat išplanavimas, tik 4 kambarių butas. Dabar remonto-griovimo stadija. Išgriovėm visą WC, jį keliam į virtuvės vietą. Išgriautos kabinos sąskaita padidėja holas, anksčiau, deja, čia buvo tik "įėjimo sandėliukas batams". Būsimo WC su vonia plotas ~8 m2. Virtuvė su valgomuoju - gretimam kambary, visa kita lieka, kaip buvę. Kadangi nešančių sienų neliečiam, projektas reikalingas tik Registro įmonei. Namo bendrijos pirmininkė mėgino šakotis, atseit atnešk projektą, pasakiau, kad tegu kviečia ekspertizę, bet pati ir susimokės, o ji kainuoja apie 350 Lt. O projektą pabraižys už 150 Lt., nes derinimų nereikia, skaito, kad tai eilinis remontas.
Na, aišku, jei jau gyvenčiau, tokioms rekonstrukcijoms nesiryžčiau, tačiau, kadangi ką tik nusipirkom, tai ką dabar pasidarysim, taip ir turėsim. Neįsivaizduojat, kas ten dabar darosi... wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolkaM: 13 birželio 2006 - 19:00
isivaizduojam 4u.gif
Tik mes jau artejame link pabaigos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=JolkaM,2006 06 13, 19:00]
[
Planas
[/quote]

ką dabar pasidarysim, taip ir turėsim. Neįsivaizduojat, kas ten dabar darosi... wacko.gif
[/quote]


Isivaizdujam isvaizduojam.Gerai atsimenu ta vaizdeli doh.gif , kai ateinu,o virtuvei gruzo vos ne iki lubu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 06 13, 11:41)



Aciu, tikrai idomus variantas. Tiesa pasakius ir as kaz ka panasaus buvau pasibraiziusi. Tik kad vonia taip isdidinti tai nebuvo kilusi mintis.
Kadangi sienos vonia-koridorius ilgis tik 1,6m, standartinis vonios plotis 0,75 dar prisideda sienos storis plis apdaila, tai rubu spinatai lieka - vos 0,6-0,7 m. g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2006 06 14, 07:51)
Aciu, tikrai idomus variantas. Tiesa pasakius ir as kaz ka panasaus buvau pasibraiziusi. Tik kad vonia taip isdidinti tai nebuvo kilusi mintis.
Kadangi sienos vonia-koridorius ilgis tik 1,6m,  standartinis vonios plotis 0,75 dar prisideda sienos storis plis apdaila, tai rubu spinatai lieka - vos 0,6-0,7 m. g.gif


Kai rinkausi konstruktorių, kuris man braižys, prašiau parodyti variantus, ką žmonės prigalvoja, tai vienas užmojus įstrigo. Uždaro praėjimą į virtuvę, jo sąskaita didina vonią su tualetu. Ardo dalį sienos tarp kambario ir virtuvės ir praėjimas į virtuvę tada per kambarį. Man toks variantas nepatiko, bet sakė, kai žmonės pasidarė, labai liuksusovai thumbup.gif atrodo. Tik jiems gal norėjosi didesnės vonios. Galima tada dalį praėjimo panaudoti sieninei spintai.
Atsakyti