Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 09, 00:23)
Radau ta sunkuji part.lt ir stai ikeliu Jusu teismui savo pinigu dezute. Voka dovanot man labai jau banalu, tai padariau siokia tokia kuklia dezute smile.gif Tik vidaus ideja dabaigsiu jau kai busiu LT  ax.gif  http://www.part.lt/p...106b41f2599.jpg

Dėžutė thumbup.gif man patiko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 08, 22:02)
Nu gerai pasiknisus tinklalapio atminty, radau as ta savo suknele biggrin.gif http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2649
Papildyta:

Nu tada ir as posla. Supratau taip pat  blush2.gif  Bet dar ziauresne ideja kiko del tu pirstiniu.... Net nutylesiu .....  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Kokio Jus amziaus, jei ne paslaptis?


Labai labai graži suknelė, tobula thumbup.gif . Elegantiška, seksuoli, graži, žodžiu super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti


DEM , na tu brangioji kaip visada, tiek mums papasakoji, net paciai labai idomu. Ot su kraiciu tai ir as ubage lotuliukas.gif , cia galbeveik visos ubages bus ax.gif
[quote=Monikiuxas,2014 04 08, 23:12]

Monikiuxas , tikrai tu cia nesugalvok, tikrai elegantiska ir puosni suknele, cia taip kartais buna, kad jau daug prisiziuri ii daikta ir jis neissaukia pas zmogu tiek daug emociju, kaip pirma karta smile.gif
Dezute tavo tai SUPER, merginosas Jusu nepavysiu, Jus tikros auksia smile.gif auksiarankes thumbup.gif

Del, pirstiniu, nieko neposla, apieginekologa as irgi pagalvodavau, tai kad palieku, as tas pirstines ir nesuku sau galvos, jau taip akivazdziai ten tose dovanuose nieko nepasakyta, o kas kokia fantazija turi, tegul taip ir masto, vat jei as prie pirstiniu lubrikato prideciau tada butu posla lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oj su gulbem prisiminiau as Egipta, ot ten uz 1 doleri sedevru padarydavo thumbup.gif
Atsakyti
Monikiuxas dezute tavo wub.gif (kokie ismatavimai?)
Kai jau turesi suknute is suvejos pasiemus, nusifotkink su ja, man labai idomu kaip atrodo ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 08, 21:02)
Nu gerai pasiknisus tinklalapio atminty, radau as ta savo suknele

Kokio Jus amziaus, jei ne paslaptis?

Kas čia per abejonės dėl suknios?
Aš puikiai pamenu, kaip tavoji atrodo ir pamenu, kad visos išgyrėm drinks_cheers.gif

31-32 4u.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 08, 21:30)
Zinokit, tai normalu, jei as jaunosios seses pries pora dienu iki vestuviu, skambinsiu ir prasysiu, kad ji pries mums atvaziuojant jau ant stalo pastatytu antspaudu medi su instrukcija. As viska padarysiu, jos pareiga bus tik nuvezti i sale ir pastatyti

Aš ir prašysiu, kas kas pastatytų tą paveikslą. O kaip kitaip? Kaip pačiai visur spėt doh.gif
Per savo vestuves prašiau mamos stalo korteles išdėliot, dekoracijas sužiūrėt (turėjo ant stalo papilt drugelių).
Per puskės vestuves su šeimyna irgi anksčiau specialiai važiavom, kad dapuoštume, ko ji nespėjo iš vakaro. Kas čia tokio, nesunku juk padėt.

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 08, 23:23)
ikeliu Jusu teismui savo pinigu dezute

Šaunuolė thumbup.gif

Merginos, bandžiau vakar makaronus-kaspinėlius verti adata - be šansų, trupa, išbyra ir nebelieka už ko laikytis siūlui..
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Monikiuxas @ 2014 04 08, 23:12)

Tai gal kokiu draugu, kuriais pasitikit paprasyti pagalbos, arba giminiu??? Tik va raktus namu is kur gausit?  g.gif  ax.gif



Na visi artimiausi draugai bus vestuvese, porose, o kitiem nelabai noreciau patiketi si darba, tiesiog nenoriu, kad po namus vieni vaiksciotu, o del raktu tai problemu tikrai nera, turiu ju rakta nuo namu smile.gif

Dezute sauni, gerai pasidarbavai smile.gif as tai paprasiau drauges, kad dekupazuotu tokia deze ir ten sudes visi vokelius, o paskui gales dar kokia atributika saugoti joje smile.gif

tavo suknele tikrai labai grazi wub.gif tokia elegantiska smile.gif as su savo suknele is vis neisipaisau i jusu gretas biggrin.gif
Atsakyti
Lemona , tai tada su anspaudu medziu as gerai sugalvojau.
Zinok ir su karstais klijais man vakar bandziau tie bantukai nelabai ir laiko, geriausiai makaronai su skylute thumbup.gif

zvirbliss, a nu davaj parodik mums savo suknele, tikriausiai irgi nusisneki g.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliss @ 2014 04 09, 08:43)


as su savo suknele is vis neisipaisau i jusu gretas  biggrin.gif

tai prasom ikelt savo suknute ir mes nuspresim ar isipaisai biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 04 09, 09:01)
zvirbliss, a nu davaj parodik mums savo suknele, tikriausiai irgi nusisneki g.gif


QUOTE(agne_vvr @ 2014 04 09, 09:02)
tai prasom ikelt savo suknute ir mes nuspresim ar isipaisai  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Jau buvau ja ansciau ikelus smile.gif pagal sios suknutes modeli man pasius, aisku spalva tikriausiai keisis, nes nerandam norimos spalvos audinio ir tas priekis kazkiek koreguosis, pamergiu suknytes bus panasios, ilgis iki keliuku ir spalva bus kazkiek kitokia nei mano.

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

gal galite parašyti koks ten žaidimas su apelsinu ir skrybėle? Kažkaip neradau jo aprašymo ax.gif

Dėl jaunųjų kambario puošybos, tai man irgi atrodo naglas prašymas, bet kaip čia kažkuri sakė-esam pasamdytos būti fėjom, tai darom ką galim. Šiaip reikėtų paskambinti į vestuvių vietą, nes jaunųjų kambarį dažniausiai savo iniciatyva papuošia sodybos šeimininkai-gal čia ir problemos nebebus smile.gif
Atsakyti
O kaip jum tokia stikline smelio ceremonijai, man grazi tik kaina truputi per auksta 15 doleriu doh.gif

user posted image


zvirbliss dabar prisiminiau doh.gif blush2.gif man tavo suknute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti