Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(PUka @ 2007 07 14, 16:43)
Vis tik galutinai apsisprendem ir sutarem kad vonioje desim DK Colore stai si varianta :
user posted image
grindys user posted image
sienos user posted image
ir keleta liniju nuo zemes iki lubu user posted image

mano ir tas variantas tik spalva oranzine,jau i nama susiveziau blush2.gif dabar tik suklijuot bereikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia:) @ 2007 07 14, 12:36)

labai grazios plytele yra dvarcioniu keramikos COLORE.

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Kai mes gyvenam uz juru mariu tai teks tenkintis tuo ka turim. bigsmile.gif

Kazkada seniau jau minejau,vyras jas gavo labai pigiai (kaip palyginimui-jis mokejo 5lt uz kvadrata,o parduotuveje kvadratas tokiu pat kainuoja nuo 50lt iki 85lt)
Atsakyti
ai nu siandien susibalamutinau doh.gif Megoje senukuose radau plyteles, kurias kazkada ziurejau kad visai nieko, bet KLP jos kainavo 37 lt, o seniuose buvo akcija po 23, tai kad puoliau skaiciuotis kiek cia ju reikia, sedejau pietaudama piesinuka nusipiesiua, susiskaiciavau, ir gavau rezultate 400 lt uz plyteles ir 800 lt uz dekora doh.gif ir nusprendziau nepikrit doh.gif lotuliukas.gif ech, vel reikes sukti galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2007 07 13, 20:21)
ir kur matei tas grozybes klp g.gif reik ir man uzmest aki ax.gif

labas rytas 4u.gif
Jurčik, mes ir tuos grožius žiūrinėjom šeštadieni, jų yra Tilžės gatvėj šalia Stokker parduotuvės, už Tilžės turgaus toj pačioj pusėj ir kiek žinau dar yra bangų gatvėj, tik ten dar nebuvau. bet imsim šį gėrį ax.gif
na ką vakar su vyru darbavomės, jis nupjovė žolę su dalgiu o aš viską nupurškiau su Roundapu, tikiuosi nieko nebeliks. Elektros darbai juda į priekį, gal šią savaitę turėtų pabaigti. bigsmile.gif
Ir vėl lyja doh.gif ir kur tas žadėtas karštis neaišku, nors vakar neblogai pasideginom biggrin.gif
Atsakyti
tai ryt reikes nuvaziuot,aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 07 14, 16:43)
Vis tik galutinai apsisprendem ir sutarem kad vonioje desim DK Colore stai si varianta :
user posted image
grindys user posted image
sienos user posted image
ir keleta liniju nuo zemes iki lubu user posted image

drinks_cheers.gif pas mus tokis pat variantas tik spalvos: balta su zalia wub.gif
dekora kita dejom, juosteles nuo apacios i virsu nevienodai tarpais ir esu labai patenkinta thumbup.gif
gavosi sviesi vonia.
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 07 14, 17:43)
Vis tik galutinai apsisprendem ir sutarem kad vonioje desim DK Colore stai si varianta :
user posted image
grindys user posted image
sienos user posted image
ir keleta liniju nuo zemes iki lubu user posted image


Man tai super plyteles wub.gif Ypac tos geles jei tikslingai jas paderinti tai tikrai super turetu atrodyti. gerai kad sienu plyteles svieses issirinkot nu tikrai geras vaizdelis turi buti 4u.gif Lauksim rezultatu mirksiukas.gif

Geriau man patarkit ka daryti mano vonia labai didele apie 18 kvad. visa plytelem klijuoti tai baisu net pagalvoti o dar be jos yra 2 vonios kambariai doh.gif

Jau taip ir taip galvoju kokia cia medziaga panaudoti ne plyteles kaikuriose vietose kurios butu atsparios dregmei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4you: 17 liepos 2007 - 12:12
sveikos mamytes,
turiu labai kvaila klausima cia...
na man su daile viskas gerai, tai lb noriu vonia, tulika ir kriaukle ispiest gelytem (nomeda taip turi, negaliu va pamirst-man labai patiko).
va bet yra beda, gyvenu uk ir nezinau kokiu dazu tam reik, nes nera su kuo pasitart. vakar buvau tokioj parduotuvej dazu/tapetu ir t.t, nusiziurejau emalinius dazus (mano supratimu ju reik), bet kai pasikalusiau tokio vyro ten dirbancio- sako neisdegs- nusiplaus ir nusilupines....
bijau as ta vonia sugadinti jei prades plautis ir tepliotis... gal zinot kaip ir ka naudot tada?
labai aciu uz pagalba!!!
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2007 07 17, 11:17)
drinks_cheers.gif  pas mus tokis pat variantas tik spalvos: balta su zalia  wub.gif
dekora kita dejom, juosteles nuo apacios i virsu nevienodai tarpais ir esu labai patenkinta  thumbup.gif
gavosi sviesi vonia.

buk gerute, labai ACIU bus jei foto parodytum kaip jums isejo wub.gif ... jei negali cia ideti atsiusk nors el. pastu pasigrozeti tonku@elekta.lt

4you kazkurioje temoje apie vonias viena mamyte buvo idejusi dideles vonios foto, su dideliu langu, uzuolaidomis ir t.t. NEREALU gal ir mes kada gyvenime galesime leisti sau tokio dydzio vonios kambari wub.gif wub.gif
va cia tik viena foto is sios vonios (issisaugojau del grindu plyteliu isklojimo)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kresida @ 2007 07 12, 11:45)
Sveikos. O po vonios remonto kur jūs dėjote senas vonias blush2.gif Pas mane ketaus vonia ir neįsivaizduoju kaip ją reiks ištempti (įtariu svoris apie 100 kg) blush2.gif Ieškojau per google kur superka metalo laužą, bet nieko aiškaus neparašyta. Įdomu jiems reik nuvežti ar patys paimtų? Pasidalinkite patirtimi blush2.gif

Mes išnešėm į rūsį, planavom vežt į kaimą-nukosėjo po dienos, ir nesirūpino, kad sunku. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti