Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Klaipėdoje

QUOTE(argus @ 2009 12 10, 16:56)
Šiaip labai gera gydytoja yra Kajutytė, ji Odos poliklinikos vedėja. Labai maloni ir kompetetinga.

Vaje ji man kaip tik nepatiko ir netiko, nes nezinojo kokius vaistus paskirti, tai rasydavo beleka
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 30, 15:01)
man 24 ,mane jau daugeli metu kamuoja ,pulingi spuogai,inkstirai ir kokie dar tik begali buti ,ir randeliai susidare ,ir ploviau oda visokiais prausikliais,ir kremai riebiai odai ,ir tonikai ,jau atsibodo  doh.gif nuejau pas odos gyd gargzduose,tai ji sako nueik i universaline parduotuve nusipirk tokio rusisko tepaliuko  doh.gif nu galvoju ,tai cia skaitos dermatologe  blink.gif patarkite kur klp galeciau kreiptis  ax.gif


Sveiki, mano vyrui buvo tokia pati problema kokius 5metus, kol as neapsikentusi susiradau dermatologa, kuris tikrai geras, labai savotisko bendravimo,tik gaila, kad is Kauno.Is kart po konsultacijos vyras pradejo gert vaistus skirtus gydyti tuberkoliozei(nepamenu pavadinimo), dar plius daznai paplauti nosi su juros vandeniu ir nenaudoti muilo, tik skysta prausikli...
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas susidure ar siaip galetu pakomentuoti apie gydytojas Šidlauskiene bei universitetineje dirbanti gydytoja Česienė?

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau apie gyd. Šidlauskienę, tai galvoju nueisiu, kad jau tokia gera. Kadangi turiu plintantį reikalą ant rankos, ir negaliu susitaikyti kad tai nepagydoma.. Taigi pralaukiau pora mėnesiu ir pagaliau atsidūriau pas ją kabinete... Na žinot..viskas gal būtų tvarkoje, įvardino kad turiu kraujagyslinį apgamą, kuris NEŽINIA DĖL KO plinta, NEŽINIA KIEK plis, ir NEPAGYDOMAS (tik lazerinių būdu pašalinamas) nusivyliau.. bet pagalvojau reiktų pasiklausti dėl dar problemėlės vienos. Po mini atostogų graikijoje, suprakaitavus pradeda niežtėti alkūnes, rankas, kojas..Neįmanoma nesikasyti.. bet tai buvo tik vasara, ir pora kartų žiemą.. tačiau.. ji liepė ateiti ir parodyti spuogelius tada, kada NIEŽTĖS. tai aš turiu išssiimti taloną tada, kada nuspresiu jog man turėtų paūmėti.. absoliuti nesamonė..
Trečia nokautavo kai paklausiau ar dėl veido problemų reikėtų kreiptis į gydytojus, ji pasakė: Šeip tai..vienos konsultacijos metu sprendžiame VIENĄ problemą.. Ligoniui skiriame 20 min.. ( nors prabuvom tik apie 10 ).. nusišypsojau ir pasakiau AČIŪ.. tokie atsiliepimai apie šią daktarę.. maniškiai 4u.gif
Atsakyti
Maniskis turi dideliu pulingu spuogu galvoje tai gal kas gali patarti gera dermatologa Klaipedoje arba blogiausiu atveju Vilniuje? siaip gyvenam ne lt bet griztam i klaipeda vasara tai noris issiaiskinti ir pradeti spresti sita problema. Dar jam beria tokiais vos vos matomais spuogeliais riesa ir tas berimas metams begant plinta, sako, tad gal kas zinok kur del sito kreiptis? seip veidukas pas ji lygus grazus beda tik galvoje ir nugaroje tai galvoju gal kas su krauju blogai verysad.gif
Atsakyti
Gal kas yra susidūrę su atopiniu dermatitu ir lankėsi jūrų 4? Kurią gydytoją rekomenduotumėt? Baisu užtaikyt ant "ne tos", nes kaip pastebėjau, kur jau kur, bet Klaipėdoje dauguma gydytojų labai jau savotiški, švelniai tariant.
Atsakyti
QUOTE(Noemary 21 @ 2010 06 25, 15:39)
Man "ziaurus"  verysad.gif  AD ,tai irgi domina profesionalus geras dermatologas... Gal zinot ar R.Sidlauskiene privaciai kurnors konsultuoja?

P.S.    4u.gif    ir siaip cia tarp kitko klausimas upui ir tikejimui atgaivinti  blush2.gif  .... merginos gal zinot zmogu kuris butu issigydes ta AD...?  4u.gif



medicina taip pazengusi...bet deja atopinio dermatito niekas dar nesugalvojo kaip isgydyti smile.gif as su juo 26 metus kovojau...ir du metus susitaikiau su juo ir nieko nebedarau...aj pablogeja..nekreipiu demesio..tada savaime praeina... pats be jokiu vaistu...nuo kuriu tik priprantama ir laikina pagalba...
Papildyta:
QUOTE(ambicija @ 2012 10 31, 14:22)
Gal kas yra susidūrę su atopiniu dermatitu ir lankėsi jūrų 4? Kurią gydytoją rekomenduotumėt? Baisu užtaikyt ant "ne tos", nes kaip pastebėjau, kur jau kur, bet Klaipėdoje dauguma gydytojų labai jau savotiški, švelniai tariant.



Bugiene, Kupstys, Toliušis... ar išgydo atopini dermatita? negaliu pasakyt...bet maloniai bendrauja, bando padeti...bando maziau kenkti organizmui.. buvau tuo metu nestuke kai pakliuvau i odos ligonine... tai manim labai rupinosi.. apramino dermatita po savaites...dar po savaites vel kankinausi smile.gif) cia uzburtas ratas su atopiniu dermatitu smile.gif jau mintinai galiu visus vaistus pasakyt kuo dermatologai gydo atopini dermatita smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausti gal kam yra teke lankytis pas dermatologe Jurgita Dagiliene? JUSU nuomone apie ja ir jos darba. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kažkada gydžiausi pas Kirevičienę, ligą pagydė, gydytoja buvo maloni, atidi. Man patiko. Dabar mačiau, kad ji dirba konsultacinėje poliklinikoje Taikos 103
Atsakyti
Sveikos. Kur bedirba Sakalis?
Atsakyti

Sveikos. Kur bedirba Sakalis?

Nebedirba

Atsakyti