Įkraunama...
Įkraunama...

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

Mums dar iki mokyklos keletas meteliu,bet beskaitant Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos tinklalapi taip ir nesupratau ar ten priimami ir pirmokai g.gif ...
Atsakyti
Ir man būtų įdomu 4u.gif
Atsakyti
Maniske siemet keliaus i pirma klase,taip sioje gimnazijoje mokosi nuo 1klases,pirmas aukstas skirtas mazyliams smile.gif
Atsakyti
mokykla nebloga tik kad direktorius pagerentis doh.gif su kai kuriais mokytojais daznai perlenkia lazda, ups taurele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meja1 @ 2008 04 28, 14:29)
Maniske siemet keliaus i pirma klase,taip sioje gimnazijoje mokosi nuo 1klases,pirmas aukstas skirtas mazyliams  smile.gif

MES IRGI PIRMOKES BUSIM 4u.gif
Atsakyti
As savo dicki siemet irgi i sia mokykla vesiu. Tai gal klasiokai bus. smile.gif Labai gaila, kad nete jokiu atsiliepimu nerandu. Atrodo, kad iki siol sios mokyklos niekas nelanke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spudga: 23 gegužės 2008 - 20:17
Beje gal yra eisianciu i sia mokykla is Marveles? Kaip ir nepriklausanciu sios mokyklos aptarnaujamam rajonui topsecret.gif Nes musu nelabai norejo priimt, bet juk pagal istatyma, man rodos, galima pasirinkt mokykla. Ar taip?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 03 03, 00:24)
Mums dar iki mokyklos keletas meteliu,bet beskaitant Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos tinklalapi taip ir nesupratau ar ten priimami ir pirmokai g.gif ...

Girdėjau tokius pletkus, kad jau greit nebepriims gimnazija pirmokų, nes visos pradinės klasės bus iškeltos į Ringaudus, ten žada mokyklą plėsti. O gimnazija bus be pradinių.
Atsakyti
Siemet dar tikrai priima pirmokus thumbup.gif . Kita savaite savo pirmoka vesiu i pirmasias pamokeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spudga @ 2008 05 31, 10:53)
Siemet dar tikrai priima pirmokus thumbup.gif . Kita savaite savo pirmoka vesiu i pirmasias pamokeles 4u.gif

Mes jau siandien buvom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 06 02, 20:39)
Mes jau siandien buvom 4u.gif

Ir kaip?
Atsakyti
Ir mes jau buvom. 4u.gif Visas tris dienas atlankem, mano vaikis labai patenkintas, labai laukia rugsejo pirmosios thumbup.gif
Atsakyti