Įkraunama...
Įkraunama...

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

QUOTE(spudga @ 2008 06 06, 17:25)
Ir mes jau buvom. 4u.gif Visas tris dienas atlankem, mano vaikis labai patenkintas, labai laukia rugsejo pirmosios thumbup.gif

Maniskei irgi viskas tiko 4u.gif Tiesa, mes nelankem Akademijos darzelio, tai ir draugu maziau...
Atsakyti
QUOTE(spudga @ 2008 05 24, 13:23)
Beje gal yra eisianciu i sia mokykla is Marveles? Kaip ir nepriklausanciu sios mokyklos aptarnaujamam rajonui topsecret.gif Nes musu nelabai norejo priimt, bet juk pagal istatyma, man rodos, galima pasirinkt mokykla. Ar taip?

pirmiausia ziuri pagal gyvenama vieta. jei yra vietu tada priima. juk nelankys salia gyventys mieste ar dar kur, jei nebus jiems vietos tongue.gif
Atsakyti
Mokykloje yra priekabiaujama ir mokytojai priekabiautojus palaiko ,nieko neformina ir nieko nedaro , tik izeidineja mokini ir tevus to mokinio , kuris informuoja apie priekabiavima .Net pagrasina mokyklos direktorius --"gal jus norite kad mes jusu vaika bartume !"Klases aukletoja gali tokius vejus pareiksti , kad is viso su mokiniu kalbetis teises neturi ! Jei jums rupi kad vaikas ismoktu isgyventi , tada leiskite i sia mokykla . Jei busite "geri " -nesikisite ir paliksite vaika aukleti sios mokyklos " pedagogams ", kieta vaika turesite ! Na mums patinka kai vaikas seimos veidrodis , tai db dukra mokosi Kaune ir yra labai patenkinta ir draugais ir mokytojais , tik vis stebisi --kokios pasikele mokytojos jos buvusioje mokykloje buvo ! Kokie mokytojai , tokie mokiniai ! Taip ir sukuriama mokyklos atmosfera ! Kazkaip dukra dabar turi savo megiamus mokytojus ir sako kad vien del mokytoju mokyklos nekeistu ---Ugnes Karvelis gimnazijoj to nebuvo !
Atsakyti
Mano dukra sioje mokykloje mokesi metus ,sunus dvejus .Pritariu ! Tikrai baisi mokykla ---mano vaikai ja vadina "baisiu pabaisu mokykla "ir "fifynu ! Su mokytojais niekad nekalbejau ir nekalbesiu , nes nepasitikiu ir negerbiu ! Pakeitem mokykla ir esam patenkinti ! Yra geresniu mokyklu --si tinka "lyderiams "!
Papildyta:
Savo vaiku duomenis pakeiciau ,nes nenoriu kad sios mokyklos " pedagoges " mamytem apsimetusios ant mano vaiku visokias nesamones rasinetu !Taip jau mokytojos megsta daryti !
Atsakyti
as manau kad kad visur yra pliusu ir minusu. manau kad nera tokiu mokyklu kur 100% visiem patiktu ar nepatiktu. siaip galvoju kad dazniau nepatinka tiems mokiniams kuriem sunkiai sekas mokslai, tad daznai keicia mokyklas, nes jiem viskas netinka.. o del zodzio laisves tai greiciau mokytojai neturi.. pabandyk daba ka vaikui pasakyt ne taip.. jie zino tik teises, o pareigu - ne ax.gif
Atsakyti
negi kitose mokyklose taip viskas ir gerai visiems?? netikiu... o tu dvieju mamyciu vaikuciai labai idomu kaip mokosi g.gif itariu kad nelabai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2008 07 24, 13:19)
na paskutinieji mamų / mamos? - turiu įtarimą pagal rašymo stilių, kad visgi viena mamytė kažkuo baisiai nepatenkinta buvo ir šmeižia visą mokyklą... beja, ne tik Ugnės Karvelio gimnaziją, bet ir Ringaudų pradinę.. hihihi.gif
Labai nesukonkretintai pilamos pamazgos ant mokytojų, kolektyvoo.
Mes lankėme mokyklą vienerius metus.. Neturiu tokių kraupių įspūdžių.. Mokytoja labai miela.. Tai girdžiu iš VISŲ klasės vaikučių..
Ir nereikia čia šitaip žaibais svaidytis. Galima sukonkretizuoti savo mintis..  4u.gif

Smalize tikrai ne mokytoja - garantuoju. negaletu ji net mokytoja dirbt...
o temide ir villes - nejuokinkit. Kalbetis su savim, t.y. "su protingu zmogum" gal ir neblogai lotuliukas.gif
Atsakyti
Yra mokyklu kur gerai geriems vaikams ir yra mokyklu kur gerai blogiukams .Tai priklauso nuo pedagogu ! Zuvis nuo galvos genda .I kitas sapaliones yra atsakyta.Man visai vienodai kaip kam atrodo ir kas ka itaria .Neprasidesiu ir nerasinesiu kaip man atrodo .Cia yra rasoma apie mokykla!
Atsakyti
QUOTE(villes @ 2008 08 02, 14:03)
kaip kam atrodo ir kas ka itaria .Neprasidesiu ir nerasinesiu kaip man atrodo .Cia yra rasoma apie mokykla!


paskaičau tos pačos mamos nuomone ir nieko nesupratau - parašyta daug, o iš tiesų nieko.
labai sunku daryti išvadas, kai nežinai konkrečios situacijos.

Atsakyti
Na mane jau azartas pagavo bigsmile.gif
Kažkaip pirma už akinių neužkliuvo, nes tokius netvarkingus sakinius sunku skaityti... lens.gif
QUOTE(temide-1 @ 2008 08 06, 09:54)
....Visiems rekomenduosiu si frm .paskaityti ! Fui !


bigsmile.gif aha, būtinai parekomenduokit.. ir visiems tiems, kam rekomenduojat savo nicką/nickus pasakykit bigsmile.gif Smagiau gi bus... nail.gif
Atsakyti
Skaitau ir savo akim netikiu, kad cia apie ta gimnazija, kuria vyro dukra lanko (ji su mumis gyvena, todel galiu objektyviai viska pasakyt). Man regis, kad cia kazkas kazka sumaise. blush2.gif Musiske tai patenkinta ir mokytojomis, ir mokymu ir siaip mokykla. Niekada jokiu dovanu mokytojoms nenesem, nei i asmenines pazintis leidomes, o mergina 11- ka. klasiu desimtukais, devintukais baige ir draugu turi, ir renginiuose dalyvauja. Ir siaip - viskas ten daugmaz gerai, ir nereikia cia pamazgu pilt, nes bjauru klausyt (skaityt). Beje siais metais ir savo sunu pradesim i sia gimnazija leist. thumbup.gif
Na kas del direktoriaus, tai cia kita kalba - pritariu, kad girtas kartais buna, cia jau netvarka, bet jei turi gera uznugari, tai niekas ir nemeta is darbo... Bet kuo cia kaltas visas likes mokyklos personalas? g.gif
Pernai kaimynu dukra is Jezuitu gimnazijos perejo i Ugnes Karvelis ir labai patenkinti thumbup.gif - atsigavo mergaite - o anoj mokykloj nieks su ja neuzsieme, o cia daugiau demesio sulauke gabus vaikas.
Beje as irgi i mokytojas netaikau, bet kad jau negalima apsikest tokius paistalus, atsiprasant, skaityt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(villes @ 2008 08 07, 11:18)
Ponia Spugda ,s.m. geguzes men .23.d.pati domejotes sia mokykla ir apgailestavote ,kad atsiliepimu nerandate .Net i supermamas isiregistravote ta pacia diena kad uzklaustumet.Dabar gi jau viska zinote apie sia mokykla ir mane koliojate .As parasiau savo nuomone .Jus cia esate 5k pasireiskusi --gal nickus keiskite jau ,"mamytes "?!


Na pirmiausia tai as nesikolioju, o tai pat kaip ir tamsta - pasakau savo nuomone. Kas del uzklausimo, tai kaip jau minejau, musiske jau i 12 -a klase keliauja, o sunus dar tik prades, taigi norejau apie pradiniu klasiu mokytojus ka nors isgirsti, na ir siaip - ka kiti zmones gali apie sia mokykla pasakyti, nes tai ka as zinau, tai dar ne viskas, o ka jus apie ja snekat, tai irgi nemanau, kad galima laikyt absoliucia tiesa, o jei ir taip, tai gal tokie atvejai buna pavieniai. Beje buvo idomu gal dar kas lankys pirma klase kartu. Ir dar - nelabai supratau - jei pasisakiau tik 5 kartus, tai jau daugiau negalima?! blush2.gif Galu gale koks skirtumas kiek pasisakiau - as neskaiciuoju jusu, tai kodel jus taip jaudina mano? Ir vistiek pasilieku prie savo nuomones - kad mokykla tikrai gera. thumbup.gif
Atsakyti