Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

O kaip jums Deirio knygos? g.gif
Nes tai mano pradžiamokslis buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neeiline @ 2008 10 08, 15:26)
rekomenduoju visas aivanovo knygas ir dalai lamos dvasine praktika thumbup.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Ugnė @ 2008 10 08, 16:33)
Kai kada panasi literatura gali bukinti autentiska ir kurybini potenciala. 4u.gif


kazkas cia ne taip bigsmile.gif ... g.gif kaip dvasine praktika gali bukinti?..gal galima paaiskint placiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule^: 10 spalio 2008 - 08:35
tu man pasakyk, ar gatves slavimas yra dvasine praktika?
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 10 10, 10:15)
tu man pasakyk, ar gatves slavimas yra dvasine praktika?

nekenti gatves slavimo? tau liepia ja sluoti, kad puikybe nugaletum, kad susitaikytum ir priimtum viska taip , kaip yra. juk ne viska gyvenime renkiesi kas patinka. yra dalyku, kurie siutina, bet turi moketi tai priimti... sluok gatve, nesipiktink, tobulink save dvasiskai, nurimk, susitaikyk, mastyk. jei supranti gatves slavima tik kaip darba, tada labai tiesiogiai supranti. tai gali but valios ugdymas. o valios ugdymas irgi yra dvasine praktika...zvelk giliau...
paskaityk Lobsang Rampa knygas...ten pamatysi, kaip ugdoma dvasine praktika ir gatves slavimas tau atrodys juokas...
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 10 10, 10:15)
tu man pasakyk, ar gatves slavimas yra dvasine praktika?


Prašom plačiau, kas kur kaip?

Aš Dalai Lamos neskaičius ir neplanuoju, Aivanovo kelias knygas skaičiau, tik viena paliko įspūdį, kaip kažkas vertingo. Ta, kur rašoma apie Biblijos aiškinimą ar kažkas panašaus.
Atsakyti
QUOTE(Lily* @ 2008 10 10, 10:26)
Prašom plačiau, kas kur kaip?

Aš Dalai Lamos neskaičius ir neplanuoju, Aivanovo kelias knygas skaičiau, tik viena paliko įspūdį, kaip kažkas vertingo. Ta, kur rašoma apie Biblijos aiškinimą ar kažkas panašaus.


o man Dalai Lama labai patinka. daug ten randu isminties...pabandyk kada... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2008 10 10, 08:28)
o man Dalai Lama labai patinka. daug ten randu isminties...pabandyk kada... 4u.gif

Sutinku. drinks_cheers.gif

Daznai tokiose temose diskutuojama apie ezoterine ar specialiaja literatura, bet kartais net nepastebime, jog atsakymus galime surasti zymiai paprasciau, paskaite nors kelias sio zmogaus mintis. cool.gif
Atsakyti
Paskutines perskaitytos dvasines knygos buvo Sylvia Brauwn "gyvenimas anapus", kita apie sapnu pobudi, man labai patiko, vis gromuliuoju mintyse. Dar daug klausimu kyla, bet tai, ka perskaiciau, labai idomu.
Atsakyti
Man labai patinka Zalatorienes Angelinos knygutes,lengvai skaitos ir aiskiai isdestytos mintys. 4u.gif
va ko nerekomenduociau pradedantiems tai Carlos Kastanedos knygu,skaiciau kaip romana su nuplaukimais ir nesupratau nieko. g.gif galbut dvasiskai nepriaugus siai knygai.
Atsakyti
Gal kam teko matyt knygą "Meilės Tao"? Nerandu niekur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kitonera @ 2008 08 11, 00:42)
Sveikos mielosios.
Ar kuri zinote kur galeciau isigyti Blavatskajos knygu? Aciu uz atsakyma i AZ mat i foruma uzsuku retokai  mirksiukas.gif

Galima paieškoti www.koob.ru, tiesa, rusų kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystalline: 08 lapkričio 2008 - 00:17
Kažin, ar Blavatskajos knygų yra lietuvių kalba? Nesu mačius... schmoll.gif
Atsakyti