Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

Sveikutės, aš irgi mastau ką čia įdomaus sugalvoti g.gif Nes po mėnesio bus 2metai kaip mes vedę smile.gif
Gal kuri turite kokių idėjų?Siūlykite, nekantriai laukiame smile.gif
Atsakyti
4u.gif As svesciau gamtoje, kol vasara .........tikekimes orai tuoj pageres biggrin.gif
Aisku smagu butu kad susirinktu visas pulkas pamergiu ir pabroliu kur dalyvavo vestuvese. Galima sugalvoti kazkokia vestuviu tema< kad ir kazkokia spalva arba akcenta.........kepurines vestuves, visi turetu dalyvauti su kazkokiais galvos apdangalais ar kazkas tokio g.gif

Aisku reiktu pravest kuo daugiau ivairiu vestuvese zaidziamu zaidimu ir pokstu, galima net su pirslio korimu bigsmile.gif

O kad nebutu daug islaidu galima tartis, kad visi suveztu savo vaises, ir bus sunestiniu vestuviu balius.

Vieno zaidimo pvz: jai vestuves tarkim popierines, reikia pasiruosti po viena priza is kiekvienos to zodzio raides. Tarkim : P- pistoletas(zaislinis smile.gif )
O-obuoliu dzemas
P-apsisaugojimo priemone, pompa,
IR T.T biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
merginos gal kas galetu man padeti ax.gif
mano draugu 10-metines (Rozines vestuves),ir noreciau kanors idomaus sugalvoti ar tai kokia priesaika ar siaip kokius zodzius ta proga,gal kas jau esate susidure su rozinem vestuvem ir galetumete man padeti ax.gif
didelis aciu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

as taip pat susimasciau del vestuviu metiniu, rugpjucio pr. bus metukai biggrin.gif
perskaiciau visa tema ir si ta jau sugalvojau, tik reikia susistemint viska g.gif

zadam sukviest visa pulka (5 poros pamergiu ir pabroliu, ir pirsliai) ir tevelius. Kadangi pas mus per vestuves kiekviena pulko pora gavo po pravarde (pvz., perspektyvi pora), tai sakiau joms po dovanele ir sertifikata susijusi su ju pravarde 4u.gif pvz., tai porai - vestuviu zurnala (juk popierines vestuves bigsmile.gif ) aisku dovaneles sugalvosiu teveliams ir pirsliams... g.gif biggrin.gif

dar galvojau per projektoriu paziuret vestuviu video.
tai va tiek kol kas... biggrin.gif
Atsakyti
Na ir as pagalvojau zaidimuku kokiu tik va gristam tai progai is uzsienio tai ir sveciu vyras nori pasikviest ta proga tipo susitiksim ir atsvesim tai pagalvojau ar supras mane zmones. Ir va jei ziadimus daryt tai kas juos turetu pravest? na sudetinga pasirodo smile.gif o torta turi jaunieji uzsakyt? na jau ne jaunieji, bet supratot minti. Nors man patiko mintis viena jaunieji tol kol vaiku nera. smile.gif
Atsakyti
Galiausiai mes sugalvojome pirti issinuomuoti. Galvoju gal ir torciuka uzsisakyti. Butu visai faina dvylikta valanda nakties su zvakutemis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau pradedu nebenoret sitos sventes jau cia darosi ne musu svente o visu. Jau kazka uzimti svecius mintis praejo nes nemazai zmoniu bus ir kai kurie nesupras manes tai liks eilinis baliukas verysad.gif na gal ne vietuoj pasiguodziau atsiprasau. Bet jei ka parasykit vistiek kaip sventet ar svesit.
Atsakyti
As taip pat jau kazka galvoju apie savo svente. smile.gif

Raganaite2005, tai tu pasidaryk pries baliuka sau svente, o po to jau kitiems.

Pavyzdziui mes ketinam nueiti i baznycia - santuokos sutvirtinimui, po to galvojam pasiplaukioti su laivu po Kauno marias, dar kazka nuveikti ir tik vakare i baliuka. biggrin.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte padėti?
Neužilgo bus mūsų pirmos vestuvių metinės.
Kaip būtų galima jas smagiai pažymėti?
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2007 07 05, 17:32)
labuka 4u.gif  as pagalbos noreciau  4u.gif  as ir MB esam uzkviesti i vestuves ir ju noras, dovana vien tik pinigais,o as nei neisivaizduoju kiek siais laikais pinigeliu dovanoja blush2.gif  gal galite patarti,kokia suma i vokiuka ideti,kad butu pats tas  rolleyes.gif




pas mus daugumoj vokeliu buvo 100lt:) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
šiandien ketvirtos vestuvių metinės, kokios jos? žinau kad praeitos buvo odinės (berods)- buvau susiradus nuorodą, dabar neberandu- labai noriu sužinot, ačiū jei kas apšvies 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Likija, pas visus skirtingai, priklausomai nuo pajamu. Nors 100 Lt siais laikais, jei zmogus uzdirba daugiau nei vidutinis atlyginimas, yra mazoka, mano nuomone. Pasikartosiu kad nuo pajamu priklauso. 4u.gif
Atsakyti