Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterinė tomografija

QUOTE(meeska:) @ 2011 12 19, 19:40)
man ant dienu dare tomografija gal kas zinot kiek turi laiko praeit kad pradet vaikeli? nestuke.gif aciu


Pirmiausis priklauso kurios kūno dalies KT daro, nes skiriasi apšvitos dozė
pavyzdžiui darant galvos KT gaunama tiek apšvitos panašiai kaip pasidarius 115 krūtinės rentgeno nuotraukų arba tiek kiek apšvitos gautum iš gamtos per metus smile.gif Iš tikro tai neteko dar skaityti moksliais tyrimais paremto straipsnio, kiek laiko turi praeiti po procedūros. Nes tik nėštumo ypač ankstyvojo metu nėra daromas KT, nes niekas nežino kaip rentgeno spinduliai gali paveikti ląstelių dalijimąsi. Bet ir tai pasitaiko išimčių.Nežinau ar nors kažkas aiškiau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gavau siuntimą kompiuteriniai galvos tomografijai, dėl klausos sutrikimų, sakykit ar po šios procedūros jaučiamasi gerai, galima vairuoti ir t.t
Atsakyti
na man pries pusmeti dare vidaus organu KT, su kontrastu, po jos labai normaliai jauciausi ir vaziavau i darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2012 11 17, 16:08)
na man pries pusmeti dare vidaus organu KT, su kontrastu, po jos labai normaliai jauciausi ir vaziavau i darba smile.gif

O ,kokie vidaus organai ieina i KT tyrima?Ar privaciai ,ar su siuntimu darete si tyrima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2013 04 06, 15:42)
O ,kokie vidaus organai ieina i KT tyrima?Ar privaciai ,ar su siuntimu darete si tyrima? 4u.gif
kokius tirti reikia, tokie ir įeina
Atsakyti
gal kas zino kur geriasne KT aparatura Klaipedos Jurejiviu ligonineje ar Respublikinije Klaipedos ligoninije?
Atsakyti
Šiandien pasidariau, jau stogas važiuoja, atrodo, matau visko ir t.t. Labai bijau dėl vėžio... Rytoj einu pas savo daktarę, bet nežinau, kaip išktentėti iki rytojaus. Tai galbūt yra tokių, kurios supranta?
Atsakyti
QUOTE(nezinaukadaryti @ 2013 07 05, 16:06)
Šiandien pasidariau, jau stogas važiuoja, atrodo, matau visko ir t.t. Labai bijau dėl vėžio... Rytoj einu pas savo daktarę, bet nežinau, kaip išktentėti iki rytojaus. Tai galbūt yra tokių, kurios supranta?

man dare 3 ligoninese plauciu kompiuterine ir visur kita diagnoze,
esme-medike, kuri aprasineja ir tikrai moka iziureti viska teisingai, o tai jau visas mokslas,
man ir TBC ir vezi itarinejo ir kompiuterines tomografijos, o as ejau pas kitus medikus ir radau tikra atsakyma,
tik nesupratau-kodel vezate savo gyd, as gaudavau aprasyma, jei reikedavo patys kartodavo, o eilinis gyd tikrai ten nieko nematys arba pamatys ko nera
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 07 07, 11:10)
esme-medike, kuri aprasineja ir tikrai moka iziureti viska teisingai, o tai jau visas mokslas

tik nesupratau-kodel vezate savo gyd, as gaudavau aprasyma, jei reikedavo patys kartodavo, o eilinis gyd tikrai ten nieko nematys arba pamatys ko nera
drinks_cheers.gif tikrai taip, tokiuose tyrimuose svarbiausias yra radiologas, žiūrintis į tas nuotraukas.

Matyt jos gydytojas gavo tyrimo aprašymą iš radiologo, paprastai jis gaunamas bent diena po tyrimo.

Atėjau parodyti, kaip maždaug toks aparatas atrodo be išorinio apvalkalo.
nuotrauka
video
Atsakyti
Sveikos,
iškilo toks klausimas. Šiandien dariausi stuburo KT , tai kaip suprantu peršviečia tam tikrą dalį? Man skauda juosmenį ir kaklą, bet iki pusės tik buvau. Tai taip išeina, kad kaklo neperšvietė g.gif Kas supranta tuose dalykuose?
Atsakyti
Gal kas pakomentuos. Mane "pasiuntė" darytis galvos KT. Ar iš to kam nors nustatė migreną? Nelabai suprantu, ar tai išvis įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 06 26, 00:36)
Gal kas pakomentuos. Mane "pasiuntė" darytis galvos KT. Ar iš to kam nors nustatė migreną? Nelabai suprantu, ar tai išvis įmanoma.

Migrenos KT nenustatys. T.y. nėra jokio tyrimo, kuris padėtų ją diagnozuoti.smile.gif
KT siunčia darytis tam, kad įsitikintų, jog galvoje nėra kokių nors kitų pokyčių, kurie sukeltų galvos skausmus. Jei jų nėra - realu, kad patvirtins migrenos diagnozę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 26 birželio 2015 - 17:12