Įkraunama...
Įkraunama...

Ka vyrai daro,jei negauna pakankamai sekso?

QUOTE(aspYrinas @ 2013 12 09, 18:21)
Apie tai as ir sneku, o paskutinis sakinys, tai sarkazmas buvo.

Taip zinoma labai sunku objektyviai surasyti visa gyvenima i zinute,aisku daug ko cia nera smile.gif
Bet pas mus panasus dialogas vyksta kaip ir cia pas vyrus ir moteris.Dekui vyrams uz pasisakyma. Toks uzdaras ratas gaunasi: as jauciuosi pavargusi,nes dirbu daug,pasimyleti teoriskai ir noreciau,bet taip jau yra man,kai kunas pervarges man reikia ilgos izangos masazo,pokalbio,atsipalaidavimo ir t.t. Tada man malonu myletis,o jei man nemalonu as paprasciausiai to atsisakau,tada jau geriau nieko.Jei supykstu irgi negaliu,jei blogos nuotaikos ir t.t. Pirma turiu jaustis gerai,paskui myletis smile.gif Vyrui atvirksciai jis taip pat sako,kad nuo visko geriausias vaistas pasimylejimas,gal todel ir manes nesupranta. jam niekaip nesusirisa,kad jei namai apversti,indai neplauti ir jei visa diena nerode man svelnumo as nenoriu myletis,bet as niekaip negaliu atsipalaiduoti tam malonumui.Vat kai jis is tikro labai nori tai tada kazka ir padaro smile.gif iir masaza ir t.t.tai kai mylimes,tikrai viskas buna gerai,jauciu viena sritis del,kurios geriausiai sutariam,taip nori jis ir pikantiskesniu dalyku,ko as nenoriu,bet man tikrai viskas gerai smile.gif Tik manau naudoja tai kaip pasiteisinima ,kai nebezino kaip paaiskinima del savo pabludinimo.Nes as niekaip negaliu sutikti,kad zmogui jau taip stogas vaziuoja del to kad kazkaip maziau gauna ,nei noretu... Siaip nera totalus blogietis vaikus myli uzsiima,padaro kartais valgyti,namu nelabai tvarko,tiksliau kazka padaro,bet man tai atrodo kaip nedaryta nieko.Bet uz tat tvarko masina,padaro kazkokius vyriskus darbus,kartais :)Bet va namuose mazai buna,daug dirba ir visai nesupranta nuo ko cia as taip pavargstu,kai vienas vaikas buvo virs dvieju,kitas zindomas ant ranku ,sake tai as juk guliu per dienas smile.gif gal is sono taip ir atrodo,juk daznai zindai,bet kas turi vaiku supras mane.....Butu viskas kaip ir gerai,bet va tie keli skaudus atvejai naikina pasitikejima,saugumo jausma ir tuo paciu nora myletis,jis butent akcentuoja,kad viskas del sekso trukumo,bet nesuvokia niekaip,kad del to ir kyla tas sekso trukumas,nu vienu zodziu pasaka be galo.....
Atsakyti
QUOTE(kolumbas @ 2013 12 09, 12:21)
Seniai aišku, kad šioje srityje vyrų ir moterų mąstymas is esmės skiriasi. Nesigilinant į tai, bet atsakant tik į klausimą...Taip, vyrams sekso reikia daug. Taip, vyrams SEKSAS=MEILĖ. Ar gi jus nenorit būti mylimos? Laimė, buitis, rūpinimasis, santarvė, pinigai, ir t.t. tai bus tik tada, kai vyras jausis mylimas (=seksas).
O dabar galit diskutuoti moterų ratelyje, kokie vyrai kiaulės, kaip jiems tik vienas terūpi. Išmintingos moterys (manau ir laimingos) tai jau seniai perprato, ir kuo puikiausiai tuo moka pasinaudoti, net ir kurdamos šeimos laimęsmile.gif

Va taip ir yra as sakau vyrui,jei padetum daugiau ir pasimyletumem,jis sako,jei daugiau pasimyletumem daugiau ir padeciau.Jis meile supranta per savo kuna as per rupesti manim
.Ir kaip tai suderinti?uzdaras ratas,bet vis tiek man is savo varpines atrodo lengviau yra vyrui prisidet prie buities ir gaut lovoj visko ko nori, nei man ijungti kazkoki mygtuka, kad nuolat ir pervargusi noreciau ir be ilgu izanguTuriu omen dienos bendravima, gal kokio tosteterono pavartot?ka siulytumet man konkreciai?Ar nors vienas sveikas vyras noretu,kad moteris su juo myletusi is pareigos?abejoju ar tai patiktu.....
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 09, 18:10)
Tai butent del to,kad 10 nin neuztenka bent man,negaliu myletis,tik kad vyrui geriau butu,noriu,kad ir man gerai butu,neturiu teises i tai?


Galvoju, ar daug dar belike zmoniu kurie sugeba kitus mylet besalygiskai, o ne pagal principa " tu man - as tau"

Reiskia problema sekanti. Jei man negerai - tai ir vyrui tegu buna blogai.
Vyras pagalvos... jei man blogai tai tegu zmonai buna dar blogiau.

Manau kad yra santykiu perspektyva, nes niekad nebuna taip blogai, kad negaletu pasidaryti dar blogiau.





Papildyta:
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 09, 19:29)
?Ar nors vienas sveikas vyras noretu,kad moteris su juo myletusi is pareigos?abejoju ar tai patiktu.....


Is pareigos tai kaip? Sukandus dantis is skausmo, ar tiesiog tyrinejant lubu nelygumus ar kas kur tupi?

O gal is pareigos dziaugiantis, kad mylimajam gerai, daug ka perteikiant svelnumu ir rupesciu.

Abiem atvejais vadinasi "is pareigos"

O kaip is pareigos rupinamasi vaikais? Irgi sukandus dantis keikiant likima, ar stengiantis matyt tame prasme ir dziaugsma?

Galima ir taip ir anaip.
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2013 12 09, 21:11)
Galvoju, ar daug dar belike zmoniu kurie sugeba kitus mylet besalygiskai, o ne pagal principa " tu man - as tau"

Reiskia problema sekanti. Jei man negerai - tai ir vyrui tegu buna blogai.
Vyras pagalvos... jei man blogai tai tegu zmonai buna dar blogiau.

Manau kad yra santykiu perspektyva, nes niekad nebuna taip blogai, kad negaletu pasidaryti dar blogiau.
Papildyta:
Is pareigos tai kaip? Sukandus dantis is skausmo, ar tiesiog tyrinejant lubu nelygumus ar kas kur tupi?

O gal is pareigos dziaugiantis, kad mylimajam gerai, daug ka perteikiant svelnumu ir rupesciu.

Abiem atvejais vadinasi "is pareigos"

O kaip is pareigos rupinamasi vaikais? Irgi sukandus dantis keikiant likima, ar stengiantis matyt tame prasme ir dziaugsma?

Galima ir taip ir anaip.

Meile yra meile,tai nei duodi,nei imi,myli,nes myli,ne uz kazka,ne del to kad kas ka duoda ar ima.Meile tiesiog yra arba jos nera.
O santykiuose yra duoti ir imti,visada vyksta kazkoks judejimas, apkykaita. Gamtoje yra 2santykiu rusys: simbiotiniai, kai 2 organizmai ir duoda, ir ima vienas is kito, kai abu is to santykio gauna nauda, ir parazituojantys, kai vienas duoda, kitas ima ir taip vienas kita sunaikina. tai va man norisi pirmiausia,kad visai seimai,visiems butu geriau,tikrai nedarau kazkao,kad kazkam butu blogiau,atvirksciai stengiuosi keistis,prisitaikyti,kaip sugebu,bet esmes savo nepakeisiu.....
O cia nepagavau minties,jus cia is patirties rasot,ar kazka siaip filosofuojat? As nieko is vis is pareigos nedarau,vaikais rupinuosi,nes juos myliu ir rupinuosi tiek ir taip kaip sugebu geriausiai.Vyru taip pat,bet jei jau kazkas virs mano galiu,tai ka man daryti?Viska ka darau idedu visa save,noriu myletis,o ne siaip kaip pas ginekologa iskleisti kojas nu ir tu cia tipo darbuokis as cia tipo is meiles ir rupescio tau pagulesiu su sypsena,arba tu gulek as tavim pasirupinsiu,nu kaip kokia karve numelsiu,tarp indu plovimo ir grindu valymo smile.gif. Nezinau ar taip vyrams patiktu?bet kaip bebutu as taip nemoku.,jei jauciuosi blogai,esu pavargusi ar man liudna,man reikia tada pailseti,reikia laiko pasikeisti busenai,neturiu mygtuku kaip robotas perkeisti programai smile.gif...
Atsakyti
"nu ir tu cia tipo darbuokis as cia tipo is meiles ir rupescio tau pagulesiu su sypsena"

Ne "pagulesiu su sypsena", o busiu nuosirdziai laiminga, kad brangiajam gera.
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 09, 19:10)
man belieka sutvarkyti virtuve,nors minimaliai ir pasizadinti vyra smile.gif

Baisuma, jis jau miega, o jūs tvarkotės? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 09, 22:04)
Nezinau ar taip vyrams patiktu?bet kaip bebutu as taip nemoku.,jei jauciuosi blogai,esu pavargusi ar man liudna,man reikia tada pailseti,reikia laiko pasikeisti busenai,neturiu mygtuku kaip robotas perkeisti programai smile.gif...

Kiti vyrai ir neturi rūpėti, savojo paklauskit ar jam patiks smile.gif Kiekvienas gi kitoks.
O kas dėl jūsų, tai viskas normalu, manau, kad daug tokių moterų yra. Aišku, yra tokių, kurioms seksas kaip pavalgymas, 3 kartus į dieną, bet tai dar klausimas kuri čia pusė normalioji mirksiukas.gif Ar ta, kuriai reikia nusiteikti, pasiruošti ir seksą vertina kitaip ar ta, kur bim bam po uglam.
Atsakyti
Sani, as tave suprantu iki sielos gelmiu......


Ko tau reikia, kad jaustum bent kibirkstele aistros ? kas tave stimuliuoja ?
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 09, 20:29)
Va taip ir yra as sakau vyrui,jei padetum daugiau ir pasimyletumem,jis sako,jei daugiau pasimyletumem daugiau ir padeciau.Jis meile supranta per savo kuna as per rupesti manim
.Ir kaip tai suderinti?uzdaras ratas,bet vis tiek man is savo varpines atrodo lengviau yra vyrui prisidet prie buities ir gaut lovoj visko ko nori, nei man ijungti kazkoki mygtuka, kad nuolat ir pervargusi noreciau ir be ilgu izanguTuriu omen dienos bendravima, gal kokio tosteterono pavartot?ka siulytumet man konkreciai?Ar nors vienas sveikas vyras noretu,kad moteris su juo myletusi is pareigos?abejoju ar tai patiktu.....

Va taip aš suprantu diskusiją. Be abejo, kai nuovargis stipresnis už norus, tada tiek vyrams, tiek moterims malonumas mažas. Ne koks jausmas, rasti partnerę užmigus dar tik pradėjus veiksmą, praeina bet koks noras smile.gif Pagalba buityje yra savaime suprantamas dalykas, kaip ir vaikų auginimas. Bet vyrams karts nuo karto (geriausiai kokius 5 kartus per savaitę smile.gif ) reikia bent jau "profilaktinio" sekso.
Kiek žmonių, tiek nuomonių, kiekvieno situacija kita. Nors vyrai puikiai supranta, kad tą seksą reikia "nusipelnyti", bet kartais tiesiog baigiasi kantrybė dėl begalinių reikalavimų ir priekaištų. Tada lengviausia į viską spjauti. Tik kai tarpusavyje yra pusiausvyra tarp norų ir pareigų suderinimo, dar jeigu likę bent šiek tiek meilės, manau problemų tada nekyla. Ir apskritai, vyrų ir moterų santykiai, tai kaip laikymas lygsvaros - turi būti nei per daug, nei per mažai.
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2013 12 09, 23:24)
"nu ir tu cia tipo darbuokis as cia tipo is meiles ir rupescio tau pagulesiu su sypsena"

Ne "pagulesiu su sypsena", o busiu nuosirdziai laiminga, kad brangiajam gera.

Cia pas ka taip? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 10, 00:10)
Baisuma, jis jau miega, o jūs tvarkotės? doh.gif
Papildyta:

Kiti vyrai ir neturi rūpėti, savojo paklauskit ar jam patiks smile.gif Kiekvienas gi kitoks.
O kas dėl jūsų, tai viskas normalu, manau, kad daug tokių moterų yra. Aišku, yra tokių, kurioms seksas kaip pavalgymas, 3 kartus į dieną, bet tai dar klausimas kuri čia pusė normalioji mirksiukas.gif Ar ta, kuriai reikia nusiteikti, pasiruošti ir seksą vertina kitaip ar ta, kur bim bam po uglam.

Hmmm... idomus man tokie vertinimai bigsmile.gif . Jei paciai sekso norisi reciau, tai vos ne norma, o jei kitai dazniau, tai jau bim bam po uglam. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Grazute Venera @ 2013 12 10, 00:59)
Sani, as tave suprantu iki sielos gelmiu......
Ko tau reikia, kad jaustum bent kibirkstele aistros ? kas tave stimuliuoja ?

*****, tai juk aiskiai viska isdest, skaityt reikia.
Atsakyti
QUOTE(kolumbas @ 2013 12 10, 01:31)
Va taip aš suprantu diskusiją. Be abejo, kai nuovargis stipresnis už norus, tada tiek vyrams, tiek  moterims malonumas mažas. Ne koks jausmas, rasti partnerę užmigus dar tik pradėjus veiksmą, praeina bet koks noras smile.gif Pagalba buityje yra savaime suprantamas dalykas, kaip ir vaikų auginimas. Bet vyrams karts nuo karto (geriausiai kokius 5 kartus per savaitę smile.gif ) reikia bent jau "profilaktinio" sekso.
Kiek žmonių, tiek nuomonių, kiekvieno situacija kita. Nors vyrai puikiai supranta, kad tą seksą reikia "nusipelnyti", bet kartais tiesiog baigiasi kantrybė dėl begalinių reikalavimų ir priekaištų. Tada lengviausia į viską spjauti. Tik kai tarpusavyje yra pusiausvyra tarp norų ir pareigų suderinimo, dar jeigu likę bent šiek tiek meilės, manau problemų tada nekyla. Ir apskritai, vyrų ir moterų santykiai, tai kaip laikymas lygsvaros - turi būti nei per daug, nei per mažai.

Tai ne tik lygsvaros laikymasis,bet laikymasisi jos ant skardzio krasto,zingsnis ne ten ir krenti smile.gif
Man nereikia,kad vyras nusipelnytu seksa.Man tereikia gerai jaustis,jaustis mylimai,kad as rupiu kaip asmuo,ne vien kaip kunas.Nes jei rupeciau,tai man atrodo zmogus noretu ,kad man butu lengviau,kad buitis butu kuo imanoma geresne,gyvenam name,tai tu darbu ir rupesciu nemazai.Kada jau tu pareigu per daug?O dabar jei paglamoneju,tai tik tada pradedu rupet? As visada tokia buvau,kad pasimylejimu man daug neikia 5k per menesi uztenka smile.gif Jei daugiau,tai reikia vyro iniciatyvos,man vyras asociojasi su verzlumu,iniciatyva,pradejimu,jei man pradet reikia man puse noro is kart dingsta :)Kai vyras pradeda as visad atsiliepiu,labai retai atstumiu ir paaiskinu,jei tikrai kas negerai buna.....
Papildyta:
4u.gif
QUOTE(Grazute Venera @ 2013 12 09, 23:59)
Sani, as tave suprantu iki sielos gelmiu......
Ko tau reikia, kad jaustum bent kibirkstele aistros ? kas tave stimuliuoja ?

Dekui Grazute Venera 4u.gif
Patikek man tereikia tiek nedaug, vyrui sakau nueik i dusa,nusiskusk ir vakare neuzmik padaryk kazka,kad matyciau,kad rupiu, pvz ta virtuve nors kiek aptvarkyk vakare,ar bent pasakyk,jei uzmigsiu butinai pazadink,nes eina kartais migdyt vaikus ir besekdamas pasakas pats pirmas uzmiega smile.gif Neesu as kazkokia sniego karaliene, bet jausmai tiesiogiai suristi su kunu tereikia gerai jaustis,o jei esu susierzinusi tai prisilietimai irgi erzina,o neteikia malonuma.Bet kai vyras kokia diena nieko is isvardintu dalyku nepadaro,o paskui priekaistauja,tai ko as jo nepasizadinau, tai as nieko nesuprantu,jei taip tai geriau nieko,nes bele kaip man nereikia,uzsidaro ten visi langeliai pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2013 12 09, 22:24)
"nu ir tu cia tipo darbuokis as cia tipo is meiles ir rupescio tau pagulesiu su sypsena"

Ne "pagulesiu su sypsena", o busiu nuosirdziai laiminga, kad brangiajam gera.

Kaip tai imanom?Galiu daug ka padaryti del vyro,kad jam butu gerai ir darau.Bet pasimylejimas toks dalykas,kuris nera tik mechaninis darbas,kuri va sugalvoji ir padarai.Kokia tada turi buti saviverte moters?Prostitutes tuom uzsiima. Ir tai jos bent pinigus gauna uz tai smile.gif o cia ka zmonai aukotis vardant vyro geroves ir paciai zlugti?...

Papildyta:
QUOTE(aspYrinas @ 2013 12 10, 09:19)
Cia pas ka taip?  doh.gif
Papildyta:

Hmmm... idomus man tokie vertinimai  bigsmile.gif . Jei paciai sekso norisi reciau, tai vos ne norma, o jei kitai dazniau, tai jau bim bam po uglam.  doh.gif
Papildyta:

*****, tai juk aiskiai viska isdest, skaityt reikia.

Nu taip as irgi nezinau kas taip gyvena ir kaip taip sugeba gyventi.NU TIPO DEL SALIES GEROVES IR KARALIENES MOTINOS smile.gif
Kad dazniausiai taip ir buna,kad moterims maziau reikia,cia del hormonu gal smile.gif Bet gal toms moterims paprasciau,kur daugiau nori? is vis pastebejau ,kad kuo bjauriau moterys elgiasi su vyrais tuo geresnius vyrus gauna smile.gif Kaip cia zemiau istorijos moterys is vis menesiu menesiais neprisileidzia,o jie vis stengiasi ir stengiasi smile.gif
Nu as taip savo vyrui sakau,jau taip aiskiai viska isdestau,kad jau paciai nesmagu,taip visiskain
atsiverti,juk didziausias malonumas buna,kai buna kazkoks netiketumas,ne pagal scenariju viskas, o va vis tiek apsimeta ,kad neuspranta.....


Atsakyti
Man visai nereikia to sekso, ir malonumus pasiekt daugiau vargo nei pacio malonumo.
Bet reikia artumo, be to jei mylimam zmogui gera, tai fainiau nei sau. Vien del to verta kad ta pajusti. Tai ka as cia save tuo zeminu ar zlungu? Nemanau...

Gal tik per 10 minuciu susijaudinti nelabai imanoma, reikia nusiteikimo ir bent pusvalandzio.
Galima naudot liubrikantus, jei jau laiko tikrai nera.

O su tokia paziura, kad "kuo blogiau elgiesi tuo kitas geresnis" tai nzn.

"Kokia tada turi buti saviverte moters?"
O kokia bus saviverte suzinojus, kad jis isitaise drauge?
Ir as jo nekaltinciau nors jau neistikimybes nepernesu patologiskai
Atsakyti