Įkraunama...
Įkraunama...

Merkurita

Ir man siandien paskambino is Merkuritos. Sake, kad laimejau priza, o koki nepasake ir atsius pakvietima, o 21 d. reikes ateiti i Vetros viesbuti Klaipedoje i vakareli. Mamos pasakykit ar verta eiti, cia manau tas pats kaip ir su Eastcon
Atsakyti
QUOTE(rakta @ 2006 06 14, 20:13)
Ir man siandien paskambino is Merkuritos. Sake, kad laimejau priza, o koki nepasake ir atsius pakvietima, o 21 d. reikes ateiti i Vetros viesbuti Klaipedoje i vakareli. Mamos pasakykit ar verta eiti, cia manau tas pats kaip ir su Eastcon


As buvau. Patiko blush2.gif Teta net pagalve nupirko thumbup.gif O dovanu tai toki nedideli vilnoni daikteli dave uzsidet ant kaklo (tipo vilna gydo) biggrin.gif

Tiesa dar valgyt ir vyno taure dave thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 14 birželio 2006 - 19:52
QUOTE(VIOLA @ 2006 06 01, 10:50)
pagalvė 80 x 50, dvigulė antklodė 200 x 220. antklodei užvakala rast nesunku, bet va su pagalvėm...  g.gif  tenka arba taisyt standartinius 70 x 70, arba gerai gerai paieškot.  biggrin.gif




VIOLA aciu uz ismatavimus. Na antklodė tai rtai tikrai užvalkala turėčiau (nes ir dabartinė mano anklod 200 * 220), bet va su pagalvėm tai jau tikrai ne kas.Nes įtariu, kad į 70*70 užvalkaliuką tai ji nelabai norės tilpti.
Papildyta:
QUOTE(rakta @ 2006 06 14, 21:13)
Ir man siandien paskambino is Merkuritos. Sake, kad laimejau priza, o koki nepasake ir atsius pakvietima, o 21 d. reikes ateiti i Vetros viesbuti Klaipedoje i vakareli. Mamos pasakykit ar verta eiti, cia manau tas pats kaip ir su Eastcon




rakta ar buvai pristatyme? Ar patiko? Ir gal (jei žinome pristatyme buvai) pameni kiek kainuoja per pristatymą dvigulė anklodė ir pagalvė?Nes kiek žinau per pristatymą jų kaina būna ženkliai mažesnė.
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2006 06 05, 23:22)
Sveikos, mes irgi turime šiuos patalus, bet naudoju tik anklodę, nes pagalvė visai nepatinka, kažkokia kaip guminė, sprandą iškart paskausta, nors vyras tai miega... Anklodė iš pradžių irgi nelabai patiko, nes stovėjo kaip palapinė, kad ir kaip užsiklot bebandytum ir dar labai šiugžda  mad.gif  Jums nei vienai taip nebuvo?  blink.gif



Prie kiekvieno naujo daikto reikia priprasti.
Aš turiu Merkio anklodę, kol buvo nauja irgi buvo tokia nelabai patogi, bet po kurio laiko labai gerai susigulėjo ir dabar viskas gerai.
O dėl pagalvės, tai nežinau kodėl ji gali nepatikti, nes kiek teko bendrauti su tais kas turi Merkuritos patalynę, tai visi yra labai patenkinti. O ir man pačiai teko pora naktelių ant tokios pagalvės miegoti, tai likau ja labai sužavėta ir dabar laukiu momento kada galėsiu tokią ir sau įsigyti.
Bet čia turbūt kaip kam. Man ji tikrai labai patogi pasirodė, o, kad sprandą paskausta, tai neįsivaizduoju nuo ko, nes ji labai "lanksti ir prisitaiko prie galvos ir kaklo formos miegant. Gal esi pripratusi miegoti ant kietos ir mažos pagalvės, tai dėl to taip nutiko. Nes mano brolienė alergiška ir plius dar visada sprandą nugulėdavo ant bet kokios pagalvės. O ši sakė, kad jei yra praktiškai įdeali pagalvė.
Atsakyti
Pries savaitike buvom Merkuritos pristatyme. taciau kadangi mano lova nestandartine tai musu ismatavimu nebuvo. taciau kas pergyvena del uzvalkalu ju patalynei, tai ja gali isigyt pas juos, bent jau kai mes buvom tai vadybininke siule lietuviu gamybos tik nepamenu, kokios imones. Ir visai nebrangei, dvigule 50 su trupuciu. Vien pagalves uzvalkalas 10lt.
Atsakyti
QUOTE(veren @ 2006 07 10, 22:38)
Pries savaitike buvom Merkuritos pristatyme. taciau kadangi mano lova nestandartine tai musu ismatavimu nebuvo. taciau kas pergyvena del uzvalkalu ju patalynei, tai ja gali isigyt pas juos, bent jau kai mes buvom tai vadybininke siule lietuviu gamybos tik nepamenu, kokios imones. Ir visai nebrangei, dvigule 50 su trupuciu. Vien pagalves uzvalkalas 10lt.




Čia per pristatymą vadybininkė siūlė patalynę tokiomis kainomis? Bet turbūt iš ofiso perkant kainos bus jau didesnės. Nes kiek žinau jie tik per pristatymus nuolaidas taiko.
Atsakyti
Buvom ir mes pristatyme, nusipirkom pagalve pabandymui. Niu tai as parsinesusi pirma nakti nekaip ismiegojau, nes per kieta buvo, neprisitaike pagal mane. Todel ryte beveik puse tos mases, kuria prikimsta pagalve isemiau ir pasidejau.(tokie gumuliukai, nezinau kaip ten vadinas, pamirsau blush2.gif ) Po kiek laiko man likusi pagalve sukrito, tai galvoju, nieko gero ta Merkurita. Bet pasipildziau tais, kur buvau nuemusi ir dabar nebesukrenta, miegasi patogiai. Dar turiu ne visa sudejusi atgal, tai jei po keliu metu vel susigules, dar papildysiu ir viskas ok smile.gif
Ir ta nestandartine forma thumbup.gif ..
Atsakyti
oi., mes šiandien irgi buvom... tyliu... ypač po to, kai grįžusi pasiskaičiau jūsų atsiliepimus: gavom po kepsnį ir taurę vyno, bet dovanų JOKIŲ. dvigulio patalynės komplekto kaina - 95 Lt (jei perkant atskirai nuo patalų komplekto).
pristatinėtojos irgi kaip čia pasakius... nesugebėjo paaiskint kas ten į tas pagalves prikimšta... tokios nemalonios... merkio patalus peikia nereliai... buvo žmonės, kurie Bauer naudoja, tai jos tik pasimetė... aš paklausiau apie lateksines pagalves, sako jos prastesnės už šitas, pakalusiau kainos - dvigubai brangesnės, tai ir likau nesupratus - prastesnės bet blogesnės? ne, paskui sako, geresnės, bet labai brangios, maždaug, nepirkit... patalynę siūna Lietuvoj, sakė, o patalynė yra irgi lietuviška, Alytaus biggrin.gif žodžiu... grįžau, įlindau pasiskaitinėti jūsų ir likau dar labiau nesupratusi... gal ir nieko tie patalai, bet kodėl jau jų kainos tokios skirtingos skirtinguose miestuose??? sakykit, kiek pas jus per pristatymus tos pagalvės, komplekai kainavo?
Atsakyti
Mes miegam jau daugiau nei metai Merkuritos pataluose 4u.gif thumbup.gif
Pirkom dviguli komplekta: tai buvo 2 pagalves, paklotas, 2 anklodes: vasarine ir ziemine, kurias reikalui esant galima susegti i kruva ir gauti labai labai silta uzsiklojima 4u.gif . Kaina buvo mazdau 1300lt. Tik ismatavimus jie ten deklaruoja 2x2m, o realiai tai yra kokie 2,15x2.15m. Zodziu ju patalynes uzvalkalu nepirkom, nes pagalvojom, kad tiks musu senieji... doh.gif schmoll.gif niekas netiko. Siaip tai ju siulomus, Alytaus siuvimo tikrai apsimoka pirkti. Kartu su patalyne jie kainavo 50lt, tai labai gera kaina. Mes juos gavom dovanu tai tikrai kokybe liuks.
Pristatymas manau labai priklauso nuo vadybininku. O DOVANOS - nuo uzsakymo. Nes kai mes uzsakinejom iskart 3 komplektus: 1 dviguli ir 2 viengulius, tai gavom dar viena pagalve dovanu.
Siaip dovanele gavo tik tas zmogus, kuris buvo laimejes pristatyma. tai buvo kazkoks vilnonis raistis ant rankos.
Pagalves rinkomes ne lateksines, o paprastas. Ten viduj i jas prikista sintipono. biggrin.gif As tai sau jo puse isemiau, nes smagiau kai minkstesne pagalve. be to labai gerai, kad pagalviu virsu galima skalbti thumbup.gif
Na zodziu as esu labai labai patenkinta investuotais pinigais drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, visos mes taip pat buvome šios įmonės pristatyme, ir nusipirkome dvigulį komplektą, vaikui pagalvę thumbup.gif nes galiu padaryti ją tokio aukščio kokio noriu ypač gerai dėl vaiko, kad patogu gulėti ir ne per aukštai, o taip pat yra žieminė ir vasarinė antklodės, bei patiesimas lovai man patinka kad gali pagalves išskalbti, taip pat kad papurenti atsegus na vienu žodžiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o ir patalynei gavom užvalkalus dovanų
Pristatymo metu pavaišina prekes į namus atveža

Dar pamiršau, tą sintiponą į pagalves galima pas juos nusipirkti gerai neatsimenu bet lygtais 20 litų pagalvei, gerai kai susidėvi pasikeisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudonplaukė: 28 rugsėjo 2006 - 20:24
Vakar buvom ir mes nuėję į Merkuritos gaminių pristatymą, tai likom nemaloniai nustebinti schmoll.gif Dėl pačios patalynės kokybės, tai aš nei blogų nei gerų komentarų neturiu, tačiau visai nesupratom pristatinėjusios vadybininkės, tokios nejaukios valandėlės jau senokai neturėjau. Kadangi ėjom su vyru bei mama, pasiėmėm ir dukrytę 6mėn, dėl ko vos atėję pasigailėjom (kaip ir dėl to, kad iš vis atėjom), nes vadybininkė vaiką nužvelgė tokiu lediniu žvilgsniu, o aš net nepagalvojau, kad dėl jos gali būti kokių nepatogumų. Ir tikrai ji visą tą laiką buvo labai gerutė, netriukšmavo, bet jei tik truputuką subruzdėdavo, tai iš karto pristatinėtoja mus apdovanodavo pilnu nepasitenkinimo žvilgsniu. Tokia atmosfera tvyrojo (bet jau mūsų kompanijai, nes dar buvo pora giminaičių), visą laiką: paklausti ko nors pasirodo taip pat negalima, nes viskas pasakyta turi būti savo laiku. Į klausimą, kuo ši patalynė skiriasi nuo kitų firmų panašių prekių, gavom atsakymą- nejaugi nesupratot? ? Klausimu, kiek metų prekiauja Merkurita savo gaminiais Lietuvoje, irgi pasipiktino, nes kuo gi tai susiję su patalynės kokybe (gal ir nesusiję, bet galima normaliai atsakyti ar bent jau prisipažinti, kad nežinai, jei nemoki kitais mandagiais būdais išvengti klausimo). Dėl to, kad domėjomės, kodėl lateksinė pagalvė kainuoja 300lt (pagal mus labai brangiai), atsakė, kad jei nieko neišmanom, tai iš vis su mumis beviltiška ginčitys. Na bet kodėl, jei mes neišmanom, tai mum nepaaiškinti konkrečiau bei žmoniškai, kokie jos privalumai, ne bendrom reklaminėm iškaltom frazėm? Taip ir likom nesupratę, kuo gi ši patalynė geresnė, o eidami ten tikrai nebuvom nusistatę prieš ir man visai įdomiai pasirodė tas vasarinės ir žieminės antklodžių variantas su knopkytėm. Tik aišku per didelė (pagal mane) kaina ir keista pristatinėjimui pasirinkta taktika bei bendravimas su klientais (aš iš vis nesuprantu kaip su potencialiu pirkėju galima taip atžagariai elgtis, na nebent ji iškart mus nurašė, kaip tikrai nieko nepirksiančius) mus atbaidė nuo šios firmos produkcijos bei net nuo svarstymų ją pirkti. Gal čia ir per daug įlindau į smulkmenas, nu bet kitaip negalėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre80 @ 2006 12 13, 14:09)
Vakar buvom ir mes nuėję į Merkuritos gaminių pristatymą, tai likom nemaloniai nustebinti  schmoll.gif Dėl pačios patalynės kokybės, tai aš nei blogų nei gerų komentarų neturiu, tačiau visai nesupratom pristatinėjusios vadybininkės, tokios nejaukios valandėlės jau senokai neturėjau. Kadangi ėjom su vyru bei mama, pasiėmėm ir dukrytę 6mėn, dėl ko vos atėję pasigailėjom (kaip ir dėl to, kad iš vis atėjom), nes vadybininkė vaiką nužvelgė tokiu lediniu žvilgsniu, o aš net nepagalvojau, kad dėl jos gali būti kokių nepatogumų. Ir tikrai ji visą tą laiką buvo labai gerutė, netriukšmavo, bet jei tik truputuką subruzdėdavo, tai iš karto pristatinėtoja mus apdovanodavo pilnu nepasitenkinimo žvilgsniu. Tokia atmosfera tvyrojo (bet jau mūsų kompanijai, nes dar buvo pora giminaičių), visą laiką: paklausti ko nors pasirodo taip pat negalima, nes viskas pasakyta turi būti savo laiku. Į klausimą, kuo ši patalynė skiriasi nuo kitų firmų panašių prekių, gavom atsakymą- nejaugi nesupratot? ? Klausimu, kiek metų prekiauja Merkurita savo gaminiais Lietuvoje, irgi pasipiktino, nes kuo gi tai susiję su patalynės kokybe (gal ir nesusiję, bet galima normaliai atsakyti ar bent jau prisipažinti, kad nežinai, jei nemoki kitais mandagiais būdais išvengti klausimo). Dėl to, kad domėjomės, kodėl lateksinė pagalvė kainuoja 300lt (pagal mus labai brangiai), atsakė, kad jei nieko neišmanom, tai iš vis su mumis beviltiška ginčitys. Na bet kodėl, jei mes neišmanom, tai mum nepaaiškinti konkrečiau bei žmoniškai, kokie jos privalumai, ne bendrom reklaminėm iškaltom frazėm? Taip ir likom nesupratę, kuo gi ši patalynė geresnė, o eidami ten tikrai nebuvom nusistatę prieš ir man visai įdomiai pasirodė tas vasarinės ir žieminės antklodžių variantas su knopkytėm. Tik aišku per didelė (pagal mane) kaina ir  keista pristatinėjimui pasirinkta taktika bei bendravimas su klientais (aš iš vis nesuprantu kaip su potencialiu pirkėju galima taip atžagariai elgtis, na nebent ji iškart mus nurašė, kaip tikrai nieko nepirksiančius) mus atbaidė nuo šios firmos produkcijos bei net nuo svarstymų ją pirkti. Gal čia ir per daug įlindau į smulkmenas, nu bet kitaip negalėjau  4u.gif




Visiškai sutinku su jumsi, kad kartais tie "merkuritos" vadybininkai tiesiog nežinodami, kad tu iš tiesųgali tapti jų klientu jie tave nurašo ir nelabai meiliai nori bendrauti. O jei dėl šito jiems pasirodė, kad gali maišyti mažas vaikiukas, tai iš vis tylėti norisi apie tokią moterį, kuri gali būti nepatenkinta, kad kompanijoje yra mažas vaikiukas (o gal būtent vaikiukui ir norite patalyne issirinkti, iš kurgi joms žinoti doh.gif ).

O kas dėl lateksinės pagalvės kainos, tai žinoma, kad kaina yra tikrai didelė, nes aš pirkau lateksinę pagalvę "Flokati" parduotuvėje ir mokėjau vos 125 Lt (gal ir nelabai pigi, bet daug pigesnė nei "Merkuritos", o kokybę, tai kuo jos gali skirtis).

Ir galiu pasakyti visoms mąstančioms apie "Merkuritos" patalynę, kad tikrai pabandykite nueiti į "Flokati" ir apsidairykite, nes ten tokios pat pagalvės ir kita patalynė daug pigesnės (o medžiagos joms gaminti yra perkamos iš ten pat iš kur ir "Merkurita" perka (tai girdėjau iš gana patikimų šaltinių)).
Taigi kam mokėti dvigubai ar trigubai daugiau. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Raudonplaukė @ 2006 09 28, 22:18)

Dar pamiršau, tą sintiponą į pagalves galima pas juos nusipirkti gerai neatsimenu  bet lygtais 20 litų pagalvei, gerai kai susidėvi pasikeisti



O štai šitą (na pavadinkime sintipono burbuliukais) pakeitimą "Flokati" galite nusipirkti tik už 12 Lt. (pirkau tai tikrai žinau, kad jis nieko nesiskiria nuo "Merkuritos" pagalvių užpildo, o kaina, kaip matote tikrai skiriasi. thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 09 18, 21:00)
Buvom ir mes pristatyme, nusipirkom pagalve pabandymui. Niu tai as parsinesusi pirma nakti nekaip ismiegojau, nes per kieta buvo, neprisitaike pagal mane. Todel ryte beveik puse tos mases, kuria prikimsta pagalve isemiau ir pasidejau.(tokie gumuliukai, nezinau kaip ten vadinas, pamirsau blush2.gif ) Po kiek laiko man likusi pagalve sukrito, tai galvoju, nieko gero ta Merkurita. Bet pasipildziau tais, kur buvau nuemusi ir dabar nebesukrenta, miegasi patogiai. Dar turiu ne visa sudejusi atgal, tai jei po keliu metu vel susigules, dar papildysiu ir viskas ok smile.gif
Ir ta nestandartine forma  thumbup.gif ..



Dėl to papildymo, tai taip tie rutuliukai per kažkurį laiką (metus ar du) truputi susiguli, bet yra pirkti atskirai tų papildymų (yra ir "merkuritoje" bet ten kaip minėjau yra brangiau, geriau užsukite į parduotuvę "Flokati" Kaune mickevičiaus gatvėje ir ten papildymą visai pagalvei nusipirksite už 12 Lt)

Papildyta:
QUOTE(Mylimukas @ 2006 09 22, 17:47)
Siaip tai ju siulomus, Alytaus siuvimo tikrai apsimoka pirkti. Kartu su patalyne jie kainavo 50lt, tai labai gera kaina. Mes juos gavom dovanu tai tikrai kokybe liuks.




Taip jei patalynė pas juos "Alytaus" siuvimo tai tikrai verta pirkti, nes jau kelis metus naudoju Alytaus patalynę ir tikrai galiu pasakyti, kad medžiagos kokybė tikrai gera, nes tai yra linas + medvilnė. thumbup.gif Alytaus patalynė.
Atsakyti