Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

QUOTE(wixi @ 2012 04 06, 11:49)
Iškart po vėlykų visi norintys gauti lyoness kortelę jau gali stotis į eilę pas savo draugus ir pažįstamus lyoness narius. Nuo balandžio 10 dienos visi nauji nariai registruojami tik nemokamai ir ne kitaip  thumbup.gif Nuo šiol visos kalbos apie piramides, pinigų viliojimą ir pan. tampa beprasmėmis, nes niekas iš jūsų jokių pinigų neims, kad ir labai to norėsite  biggrin.gif

O jei norės mokamai - nebegaus g.gif
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 06, 20:58)
drinks_cheers.gif
o mes jau kura turim biggrin.gif  salia degaline sutarti pasirase - tai  thumbup.gif
o kiek maximoj isleidziam as apakus esu. per men 1000 Lt.  doh.gif  ir cia be mesos ir jos gaminiu. sita geri turguj perkames. kaip pasimate kur daugiausiai pinigu isleidziam  ax.gif . seniau kai nematem kur pinigai eina  - tai ir nemaniau kad TOKIA liuto dalis maistui tenka doh.gif

Nepykit, bet skamba fantastiškai biggrin.gif Tik šios kortelės dėka atsivėrė akys ir pamatėt, kiek išleidžiat maistui. O iki tol - neskaičiavot, neanalizavot maisto išlaidų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 10, 19:58)
O jei norės mokamai - nebegaus  g.gif

Nepykit, bet skamba fantastiškai  biggrin.gif Tik šios kortelės dėka atsivėrė akys ir pamatėt, kiek išleidžiat maistui. O iki tol - neskaičiavot, neanalizavot maisto išlaidų  g.gif

buvom primete. atsidedi savaitei X lt. maistui pinigu ir viduri savaites kazkaip ju nelieka biggrin.gif g.gif doh.gif tad niekada tiksliai neskaiciavom kiek butent maistui isleidziam. turint vaiku visokios smulkmenos labai greitai istustina pinigine. db tiesiog vienoj vietoj perkantis tik maista( pas muxima tik 1 lygio tai ten nieko praktiskai apart maista ir ner), tad greitai pasimate kad butent tiek o ne itiek isleidziam pavalgymui. seniau bandziau ir cekiukus rinkt ir tik bankiniu budu atsiskaitinet, bet.... truko kantrybe gan greit ax.gif ir ne ka daugiau suzinojom kur dingsta pinigai. atrodo uzdirbi, bet pastoviai ju ner doh.gif . mokesciams atsidedi, o likusi dalis greit pasibaigdavo doh.gif
man tai savotiskas finansu kontroliavimas 4u.gif geria kai kiti moka be pagalbos kontruoliuoti savo islaidas, man taip nesigauna.
seniau is darbo gryzdama per visas pardes, o db tik per 1 ir tai dar gerai pagalvoji biggrin.gif
ai nzn man visai patinka Lyoness. nesijauciu pauolusi i piramide ar apgauta. + gryzta pinigeliai ir uz rekomendacijas. tad jau mazu maziausiai 13 atlyginima per metus turesiu. as negodi - man uztenka ir tiek, o jei kitiems tai yra mazai - tai nera pagrindas pulti Lyoness narius.
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 10, 20:36)
buvom primete. atsidedi savaitei X lt. maistui pinigu ir viduri savaites kazkaip ju nelieka  biggrin.gif  g.gif  doh.gif tad niekada tiksliai neskaiciavom kiek butent maistui isleidziam. turint vaiku visokios smulkmenos labai greitai istustina pinigine. db tiesiog vienoj vietoj perkantis tik maista( pas muxima tik 1 lygio tai ten nieko praktiskai apart maista ir ner), tad greitai pasimate kad butent tiek o ne itiek isleidziam pavalgymui. seniau bandziau ir cekiukus rinkt ir tik bankiniu budu atsiskaitinet, bet.... truko kantrybe gan greit  ax.gif ir ne ka daugiau suzinojom kur dingsta pinigai. atrodo uzdirbi, bet pastoviai ju ner  doh.gif . mokesciams atsidedi, o likusi dalis greit pasibaigdavo  doh.gif
man tai savotiskas finansu kontroliavimas  4u.gif geria kai kiti moka be pagalbos kontruoliuoti savo islaidas, man taip nesigauna.
seniau is darbo gryzdama per visas pardes, o db tik per 1 ir tai dar gerai pagalvoji  biggrin.gif
ai nzn man visai patinka Lyoness. nesijauciu pauolusi i piramide ar apgauta. + gryzta pinigeliai ir uz rekomendacijas. tad jau mazu maziausiai 13 atlyginima per metus turesiu. as negodi  - man uztenka ir tiek, o jei kitiems tai yra mazai  - tai nera pagrindas pulti Lyoness narius.

Visiskai su jumis sutinku. Cia tiesiog papildoma galimybe gauti dar nuolaida. Ir nieko blogo cia nera kai tai rekomenduosiu kitiems, tegul irgi turi tokia galimybe.
Siaip kaip dabar yra registracija su 1050lt cekiu suma tai nieko baisaus, aisku iskrat reikia tokia suma islesti, bet po to kam menesiui, kam dvieju uztektu Maximoje apsipirkinetis uz sia suma, vis tiek tos pinigus isleisite ten, bet tik dabar su nauda. smile.gif
Atsakyti
nu o kodel niekas nekalba kad susigrazinam kelis litus uz elektra ,uz telefonus,uz viasatus ir t.t...mokescio 0.50 cnt sumokam , o gryzta 3,50 lt .tai yra mums maxsima dar sumoka kad per juos mokescius sumokam .kai paskaiciuoji tai per metus susidaro ...tai kam atiduot maxsimai kuri turikelis simtus % antkaini ,jei galim sau pasiimt ...nu kad ir vaikam saldainiu nupirkt smile.gif
Atsakyti
skaitau ir sunku patiketi kokiu zmoniu kvailu buna..net neisigiline i sistema,iskart rekia jog tai piramide.apsiginkluoja antifaktais ir jauciasi patys protingiausi..galiu pasakyt tik tiek,kad kas masto i ateiti tas ir naudojasi Lyoness,nes atsiveria galimybes,ir as nekalbu apie nuolaidas,yra ir kitu privalumu buti kompanijos nare,o ir nemaciau kad kas butu paminejes,jog tie,kas turi auksine kortele,nuolaidos zymiai didesnes nei paprastam vartotojui-4,5 ar net 10% grista nuo apsipirkinejimu..o kas juokingiausia,kad zmones studijave versla,marketinga ar buhalterija nemato realios naudos doh.gif geda ax.gif nezadu cia gincytis,kiekvienas pasirenka pagal save,bet as net labai dziaugiuos esanti jos dalimi drinks_cheers.gif o vieninteliai apgaudinetojai yra musu visu "mylimas" seimas,kur sedi "protingi" dedes ir kisa zmoniu uzdirbtus pinigus sau i kisene,kad karibuose galetu pailset,o mes jiems tuos pinigus savanoriskai atiduodame..jau geriau atsidesiu pinigus i lyoness,nei i banka,a tai dar pasipalaus banko direktoriai su pinigeliais,o zmones liks prie suskilusios geldos..
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 04 14, 12:24)
* skaitau ir sunku patiketi kokiu zmoniu kvailu buna..net neisigiline i sistema,iskart rekia jog tai piramide.
* jau geriau atsidesiu pinigus i lyoness,nei i banka,a tai dar pasipalaus banko direktoriai su pinigeliais,o zmones liks prie suskilusios geldos..

*Aš gerai įsigilinau į sistemą (be to studijavau ir marketingą ir ekonomiką ir buhalteriją) ir nematau realaus pagrindo ten uždirbti milijoną. Suprantu kai pinigai uždirbami teikiant kažkokią paslaugą ar gaminant produktą, o ne vartojant. Apie privalumus rėkia tik tie, kurie įmerkė į sistemą daug pinigų ir dabar juos žūtbūtinai turi atgauti. Aš neklykauju, kad neveiksminga šiaip sau- kaip sakiau daug studijavau, kad suvokčiau rinkos dėsnius. O tiki būtent tie, kurie mažai toje srityje išmano (kaip ir sakė per dalyviai- lengviausia įtikint neišmanačius žmones).
* Kur garantija, kad Lyoness savininkai vieną dieną kaip Mavrodis nepasiplaus su visais indėliais g.gif - gerai jei tie pirmieji jau bus spėję atsiimt, o paskutiniai irgi liks prie suskilusios geldos. Juk niekur nėra šimtaprocentinės garantijos.
Visgi visiems planuojantiems siūlau GERAI pastudijuoti kas ir kaip, kiek pastangų teks įdėti ieškant naujų narių (dar rinktis tokius kurie daug pirks, kad nuo jų premijiniai geri grįžtų ir patys pritrauks gerus dalyvius). tad aš pagalvoju, kad beveik nesistengdama (tiksliau mažiau šliaužiodama į maximą niekniekių pirkti) galiu tą patį sutaupyti ( va tik viena bėda- nieks SMS apie sutaupytus/neišleistus litus neatsiųs biggrin.gif ).
Atsakyti
Nu prašom prie žodžių nesikabinėti- skiriu ir indėlį nuo investicijos ir avansą. Bet man tie įdėti pinigai į avansą nelabai panašūs- juos išleidi tik tada kai jau turi surinkęs vienetų, vadinasi, tai kaip ir užstatas, kad leistų naudotis kortele ir kitiems siūlyti. nebent tiems žmogeliams, kurie avansuosis dabar su mažesne suma nei 1050 lt, gal ir bus tie pinigai avansas- anksčiau mačiau ne ne indėlį, o investiciją su svajone atgauti juos ir dar kažką uždirbti.
Bet svarbiausia- ko visi putojatės, kad kažkas nenori dalyvauti- kažkokiu fanatizmu kvepia biggrin.gif . Aš va dirbu savo darbuką, galėčiau ir kitiems to darbo pasiūlyti, bet jei žmogelis nenori ir nesugeba tokio darbo dirbti- nesiraunu plaukų ir durnium (kaip Lyoness nariai daro) nevadinu- nenori- nereikia.
P.S.- vivulia- kokios srities pačios išsilavinimas (čia ne ironija- iš smalsumo klausiu) ?
Atsakyti
is kur istrauket,kad verslo partneriai "imerke didelius pinigus ir nori zut but atgauti"? Tie pinigai juk niekur nedingsta,tai tas pats kas juos pasidet i kojine ir pasikist po pagalve..o ir partneriu verslo galima tapti palaipsniui tiesiog apsipirkinejant..o ir aplamai,yra sekas gera patarle-pinigai pinigus daro,taip kad "imerkti" juos i Lyoness dar ir kaip apsimoka drinks_cheers.gif o ir galiausiai,nezinot Amway ar winalite kompaniju?jos dirba panasiu principu,reklama eina is lupu i lupas,tad kodel ju niekas nevadina apsisaukeliais? blink.gif kas del piramides,jei suprastumet kas per reiskinys ji,tai zinotumet,kad nei metu tokia veikla nepratempia.ar zinot kiek Lyoness gyvuoja?kad plinta visame pasauly,ne tik lietuvoj?kad yra sertifikuota veikla?? Matyt per mazai dometes,jei tokias isvadas padarot tongue.gif sekmes visiems Lyoness nariams! 4u.gif
Atsakyti

 i 
Kai kurios žinutės narių prašymu ištrintos. Kadangi jos buvo pacituotos, dingo ir kitų narių pasisakymai.

Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją.

DRAUDŽIAMA:
1. Skelbti informaciją, kuri: <...> 3) informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą; 4) įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu;
Atsakyti
Laba diena,

Norėčiau paklausti kaip atsiimti parduotuvių čekius. Jei siunčia paštu, kiek tai kainuoja. Kaip vyksta nuolaidos pritaikymas tose parduotuvėse kur naudojamos Lyoness nuolaidų kortelės.
Atsakyti
QUOTE(angliukas @ 2012 04 15, 15:55)
Laba diena,

Norėčiau paklausti kaip  atsiimti parduotuvių čekius. Jei siunčia paštu, kiek tai kainuoja. Kaip vyksta nuolaidos pritaikymas tose parduotuvėse kur naudojamos Lyoness nuolaidų kortelės.


Siuntimas kainuoja 7,5 lt. Jei čekių suma 1500 lt ir daugiau - siuntimas nemokamas. Parduotuvėje prieš atsiskaitant už prekes parodykite lyoness kortelę, sumokėkite už prekes, o antradienį laukite sms apie jums grįžusius grynuosius pinigus bei online ofise ieškokit info apie pasipildžiusią lojalumo sąskaitą wink.gif
Atsakyti
As tai kol kas nesuprantu kaip ten su tais cekiais reikia atsiskaityti?Tarkim,kad ir kokiose Senukuose g.gif
Atsakyti