Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

Mamytės, nesibarkit!
Atsakyti
Prie LYONESS prisijungiau susigundęs galimybe gauti 2% grąžą nuo mokamų mokesčių už dujas, elektrą, telefonus ir t.t. Anksčiau didžiąją dalį mokesčių mokėdavau internetu, o dabar moku Maximoje ir nemažai sutaupau.
Kaip tai įvyko?
LYONESS narys Artūras mane supažindino su taisyklėmis ir aš panorau tapti nariu. Tada Artūras su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prisijungė prie LYONESS internetu, įvedė mano duomenis ir užregistravo naują narį. Tuoj pat į savo telefoną gavau žinutę, kurioje buvo mao ID numeris ir tolimesnės instrukcijos. Į mano e-paštą taip pat atėjo laiškas su instrukcijomis. Sekdamas jomis pervedžiau į LYONESS sąskaitą SEB banke 1050 lt. ir gavau Maxima dovanų kortelę su 1050 lt. joje. Tuo pat metu į mano virtualią LYONESS sąskaitą įplaukė 2+1%, t.y. 21+10,5 lt. Taip pat gavau gražią mėlyną LYONESS nario kortelę.
Nuėjęs į Maxima pirkti maisto kasdieninio, prie kasos šalia prekių padėjau dujų (530 lt.) ir elektros (80 lt.) knygeles. Perbraukus Ačiū kortele už maisto produktus (25 lt.) į ją įkrito 25 ct. (ačiū Maximai). Viską apmokėjau Maxima dovanų kortele (635 lt.) ir gavau du sprindžius lipdukų. Sakysite – o kur nuolaidos? Nuolaidas suteikė Maxima: 25 ct. + lipdukai, o LYONESS grąžino man dalį pinigų tada, kai įsigijau Maxima dovanų kortelę. Tą 21 litą (žvirblis saujoje) LYONESS perves į mano nurodytą sąskaitą banke, o kiti 10,5 lt. kaupsis LYONESS sistemoje, bet tai kol kas briedis girioje. Maxima kortelėje man liko 415 lt., juos prapirksiu maisto produktams, sumokėsiu už savo ir žmonos telefonus, kabelinę tv., o kitam mėnesiui neliks. Tada vėl kažkiek pervesiu į LYONESS sąskaitą, o LYONESS papildys mano Maxima kortelę ir grąžins man 2+1%.
Ateityje nebereikės tų sumautų dovanų kortelių, nes Maxima įsigys LYONESS kortelių terminalus ir galima bus atsiskaityti grynais, įprastomis banko kortelėmis ar išmaniuoju telefonu. Visais šiais būdais jau galima atsiskaityti daugelyje LYONESS partnerių įmonių, o Maxima vėluoja dėl jos gremėzdiškos struktūros, nes reikia kelių tūkstančių brangiai kainuojančių terminalų.
Paskaičiavus visus mano šeimos mokamus mokesčius susidaro apie 1000 lt./mėn. (gyvenu nuosavame name). Pridėjus maistą susidaro dar kokie 500 lt. Perkant per LYONESS grįžta 30 lt. grynais ir 15 lt. patenka į LYONESS sistemą, kuriuos LYONESS žada „užauginti“ iki „briedžio“, bet jis kol kas girioje ir kas nenori, gali nekreipti į tai dėmesio.
Ir dar vienas skaičiukas: mano rekomenduotojas Artūras nuo mano čia suskaičiuotų pirkimų (tik Maximos, o pirksiu ir autoservise, ir picerijoje) kas mėnesį gaus po 7,5 lt., jį rekomendavęs Linas irgi gaus tiek pat. Ir vien tik nuo mano pirkimų, bet juk jie surado ir rekomendavo ne mane vieną.
O aš turbūt ramiai sau pirksiu ir gal nieko neieškosiu, nesivarginsiu. Bet jau varginuosi Jums reklamuodamas LYONESS... smile.gif
Atsakyti
O motule maxima uz imokas po 50cnt nusiima. As mokescius moku nemokamai ir neiseidama is namu (taip patogiau). Diduma maisto perku ukininku turgely ar imoniu parduotuvese kioskuose (darzoves, mesa, duonos gaminiai, kiausiniai, pieno produktai...). Nemanau, kad apsimoketu maximoje pirkti brangiau (o dar iki jos nukakti). Kortele nemokamai gal kada ir pasiimsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgynė: 13 kovo 2012 - 06:18
QUOTE(Gintaras59 @ 2012 03 13, 04:54)

Bet jau varginuosi Jums reklamuodamas LYONESS... smile.gif

Vadinasi suprantat, kad tai daryti apsimoka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilgynė @ 2012 03 13, 07:17)
As mokescius moku nemokamai ir neiseidama is namu (taip patogiau).


Na jei elektroninė bankininkystė, tai minimum 0,80 lt už įmoką nuskaičiuoja... Už kai kuriuos mokesčius ir virš lito. Nebent tiesioginis debetas. Dėl šio nesiginčysiu, nesusidūriau biggrin.gif
Atsakyti
pats asmeniskai uz kortele nemokejau nei cento, gavau nemokamai (popierine) po men gawau plastikine melyna
Atsakyti
QUOTE(roza_moza @ 2012 01 16, 22:25)
lyoness nera finansinepp iramide, nemaisykite.tai unikali ideja ir verslo planas (kas versla studijuoja ir zino visus aspektus apie marketinga ir t.t.  manau nebus sunku suprasti) smile.gif 

sutinku...kuris MMl nesusigaudo tai tam cia ir piramide atrodo...
as irgi turiu sia kortele,esu ne tik vartotojas bet ir verslo partneris. istikruju geresnio verslo plano dar niekas pasaulyje nesugalvojo kur pinasi europos pinigai ,lietuvos ...net ir seichai milijonieriai lygiai taip pat tampa sios kompanijos nariais ...as asmeniskai daug visokiu kompaniju perejau ,bet cia nerealu .....nieko nereikia pardavineti-jokiu siurbliu,jokiu patalyniu,jokiu puodsu....zmogus perka tai ko jam reikia pasinaudodamas sia lojalumo programa ir budamas bet kurioje salyje naudoja viena kortele....
as dziaugiuos kad esu sios kompanijos narys smile.gif
Atsakyti
Visą vakarą domėjausi šia sistema ir tai mano nuomonė:

• Ar sutiktumėt dirbti pardavimų vadybininku tik už 2% suteiktą nuolaidą Maximoje? Būtent tokiu ir reikės dirbti gaištant savo laiką norint įtraukti daugiau narių ir užsidirbti. Tikrai ne, tad apie uždarbį čia kalbėti neverta.
• Nesuprantu kodėl įsipareigojate įšaldyti savo pinigus avansuodamos mistines programas. Įdedant į banką indėlį, jis duos panašiai grąžos – 2%, be to, bus apdraustas. Šitie čekiai valstybės nelaiduojami, tad tai jau yra didelė finansinė rizika.
• Gaunamos nuolaidos dydis nedidesnis nei 1-2%, kadangi tik 1-2% grįšta į banko sąskaitą. Ar dėl tiek verta tiek stengtis?
• Perkant čekius, jūs įpareigojama pirktis tik tam tikroje parduotuvėje, taigi sugalvojus apsipirkti turguje pigiau, jūs pinigėlių jau nebeturėsite ir prarasite galimybę sutaupyti dar daugiau pinigėlių.
• Perkant čekius su mintimi, kad vis tiek kada nors juos prapirksite neįvertinate infliacijos dydžio, t.y. kokiu procentu jūsų investuotų pinigų suma nuvertėjo. Be to, čekiai, kaip ir kitos dovanų kortelės įpareigoja išleisti visą sumą, kad tik neprarastumėt pinigų. Pvz.: mažiausios vertės čekis yra už 20Lt ir jūs atėję į maximą prisirenkate prekių už 10lt, nes tik tiek jums reikia – tokiu atveju turite dvi išeitis: arba paliekate maximai 10lt, arba turite nusipirkti dar kažką ko jums visai tuo momentu nereikia ir taip netik, kad nesutaupote, bet turite patirti papildomų išlaidų.
• Perkant čekius jūs ne tik eikvojate savo laiką, kurio neįvertinate pinigine išraiška, bet ir turite išleisti pinigų arba nuvykimui iki Vilniuje esančio biuro, arba už siuntimą sumokėti 7,5Lt. Taigi, perkant čekį už 1050Lt 0,7% sumokate čekio siuntimui. Taigi susigrąžinus 1% nuo pirkinių sumos realiai gaunasi, kad grįžta tik 0,3%. Ar tai apsimoka?
• Įsitraukiant į šią programą turite pateikti savo asmens duomenis: netik vardą pavardę, bet ir banko sąskaitos numerį, kur bus pervedami pinigai. Mano manymu, jums mokama už savo asmeninės informacijos perdavimą komerciniais tikslais. Šiais laikais klientų duomenų bazės pardavinėjamos iš firmos, firmai už didžiules sumas, kad tik galėtų stebėti ką jie perka, kur perka, kiek perka ir pagal tai formuoti asortimentus, žinodami silpnąsias kliento vietas organizuoti akcijas. Ar norite būti tokia komercijos marionete? Aš ne.
• Turiu Omni ID kortelę, dar žinau, kad yra DailyCard, Mylimiausia kortelė, ir gaunu daaaaaug nuolaidų daugybėje vietų ir daug didesnių nei vargani 1-3%, be to nereikia investuoti .
Atsakyti
QUOTE(kinkle_girl @ 2012 03 30, 21:07)
...DailyCard
... be to nereikia investuoti .

Kortelės mokestis – vos doh.gif 35 Lt metams. Reikia gi po 35 per metus paklot.
Atsakyti
QUOTE(kinkle_girl @ 2012 03 30, 20:07)
Visą vakarą domėjausi šia sistema ir tai mano nuomonė:

Jūsų komentare tikrai labai daug netikslumų. Visą vakarą domėjotės tikriausiai internete, o čia juk visi visokiausios "teisybės" prirašo.
Linkiu, kad Jūsų žingeidumas nugalėtų Jūsų skepticizmą. Nueikite į oficialų LYONESS pristatymą. Tai SUPER! Na nebent Jus visiškai tenkina dabartinė Jūsų finansinė situacija ir Jūs nenorite nieko keisti.
Atsakyti
O aš kuo daugiau pačios kompanijos aprašymų skaitau, tuo mažiau patraukli man atrodo ta veikla. Ypač kai girdėjau pasakymą, kad lengviausia patraukti neišsilavinusius, paprastus žmones (čia matyt todėl, kad lengviau pripudrint galima). Anksčiau dar domino šis užsiėmimas, bet kuo daugiau sužinau, tuo mažiau man norisi ten įsijungt g.gif Nu nepatinka man tas avansavimas nors tu ką schmoll.gif . o ir tie procentai tikrai mizerni. lauksi 5 metus, kad atsipirktų, kad ir tie 525 Lt. Ir dar tokių, kuriems negaila pinigų reiks ieškoti. o nuolat susitikus su draugais lot apie Lyoness man nesinori- juk draugystė ir giminystė svarbiau už tuos 0,5 procento nuo jų pirkinių Maximoje.
Tad jei duos tiesiog nuolaidų kortelę- paimsiu, bet investuot nesiruošiu- kodėl turiu kažkokius užsieniečius remt, geriau savo vaikams ką nors nupirksiu.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 03 30, 22:52)
Ypač kai girdėjau pasakymą, kad lengviausia patraukti neišsilavinusius, paprastus žmones (čia matyt todėl, kad lengviau pripudrint galima).
Labai geras pastebėjimas. drinks_cheers.gif thumbup.gif Bent kiek krutinantis smegenis iš karto mato, kad tai dar vienas pinigų melžimo metodas.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 03 30, 23:13)
Labai geras pastebėjimas.  drinks_cheers.gif  thumbup.gif Bent kiek krutinantis smegenis iš karto mato, kad tai dar vienas pinigų melžimo metodas.

lotuliukas.gif bent iejus i saita paziurek kokios pard. tampa lojalumo partneriais.... o prezentacijose - kokie zmones renkasi.

man laaaaaaaaaabai patinka zmones kurie susidaro nuomone is VBS lotuliukas.gif . tie kurie savo galva gyvena - pirma isitikina savo akim, o tik paskui nuomone isako bigsmile.gif
Atsakyti