Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23

Gazzele, o skalbimo masina kaip bus - imontuojama, laisvai pastatoma ar kisit i spintele.
jei ne imontuojama, tai bendram vazidui ir patogumui siulyciau kisti ja tiesiog i spintele uzdaromom durim, tada vaizdas bus grazus ir darbini pavirsiu jau turetumet prie saldytuvo.
Mes esam taip pasidare, tai thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau kodėl visi bijo kampinės kriauklės, bet pas mus bute dabar taip yra, ir tikrai galiu pasakyti, kad nėra nepatogu. Bet kampinę ir turiu omeny kad grynai kampe (kaip Gazzele įkėlusi yra pirmą foto, tai jei kriauklę pastūmus kairiau, vietoj vazelės.)
Atsakyti
na kai virtuve nedidele tai tikrai cia nera labai blogai, bet jei galima rinktis, o pagal plana atrodo kad tos vietos uztektu - as asmeniskai nedeciau.
Pas mano mama yra kampe, ir pas sese yra kampe - nes virtuvytes labai mazos, bet ypatingai sesuo sake niekad nedarytu daugiau kampe del sviesos trukumo.

Bet jei reiktu rinktis pvz ar kriaukles kampe bet tarkik normalus darbinis pavirsius tarp kaitlentes ir kriaukles ar kriaukle ne kampe, bet pavirsius liktu minimalus, tai be abejo, kriaukle kampe yra mano rodos zymiai geriau.

tiesiog zmogui pamastymui parasiau.... g.gif smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2015 04 20, 22:26)
Juodai  4u.gif uz tema, pasigedome taves.


Tikrai pasigedome 4u.gif

O jums ačiū už labai puikias iliustracijas dėl susigrūdimo virtuvėje 4u.gif Pas mane panaši prietaisų padėtis, tik žmonių šeimoj gerokai mažiau smile.gif


QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 07:07)
Dabartiniame būste dviguba Franke kriauklė su mažesniu antru dubeniu ir "sparnu", kampinė. Nebijočiau kampinės, nėra ji tokia nepatogi rolleyes.gif Vis tiek juk vienas žmogus ten stovi, tai koks skirtumas kur ji. Ir kampas labai gerai išnaudojamas, funkcionalus. Kadangi po kriaukle šiukšlinė, tai dar daug vietos visokiems daiktams, kurių gyvenime prisikaupia, tai laikau ten visokius vazonus, stiklainius, bulves ir pan..


man tai didžiausias galvos skausmas kampe sutalpint kelias šiukšliadėžes rūšiavimui doh.gif Va šitai man labai nepatogu, o naudotis kampine kriaukle man irgi visai patogu. Dėl šviesos, kaip Žydriausia rašė, tai man ne problema - turiu po spintelėm apšvietimą, jį labai myliu, man ir dieną jį užsidegt visai patinka (na, gal neekologiška, bet užtat man miela wub.gif )

Kampinės kriauklės nėra toks jau nepatogus daiktas, čia kalba man rodos labiau eina apie kampinių spintelių nefunkcionalumą. Jos gaunasi gilios, savaime daiktus sunkiau pasiekt, erdvę išnaudot irgi sunku.
QUOTE(Žydriausia @ 2015 04 21, 10:49)
jei ne imontuojama, tai bendram vazidui ir patogumui siulyciau kisti ja tiesiog i spintele uzdaromom durim, tada vaizdas bus grazus ir darbini pavirsiu jau turetumet prie saldytuvo.
Mes esam taip pasidare, tai  thumbup.gif


O kaip dėl drėgmės? Pas mane vonioj skalbyklė, kai nenaudojama - visad pravirom durelėm. Nelabai įsivaizduoju kaip ją visad uždarytą reiktų laikyt?

Tarp kita ko ir dėl indaplovių turiu tokį pat klausimą. Pas brolį šitas daiktas iš krašto, matau, kad jie irgi dažnai laiko pravertą, tai kaip ir netrukdo. O jeigu vidury? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 21 balandžio 2015 - 13:32
Pas mus butas, rūšiavimas stichinis, bet tas plotas po kriaukle visas užpildytas, nes įrengta vandens filtravimo sistema su visom kolbom ir "cisterna", po to ten laikau visokius šiukšlių maišus, ploviklius, indaplovės priemones ir pan.. Tad vietos tikrai daug ir yra ką padėti. Bet kaip jau minėjau, kampinę kriauklę reikia statyti didelę ir funkcionalią, rašau iš patirties. Ten pat kabo kampinė erdvi spintelė, kurioje telpa pusė gyvenimo doh.gif Ir labai gerai išnaudota ta spintelė, nes ji plati, gili, visokie dideliausi puodai, špižinis kazanas "kariuomenę pamaitint" ir daug daug visko. Po spintele įjungiama šviesa, tad nėra tamsos. O kampas už kriauklės taip pat max. išnaudotas, nes stovi visokie padažai, prieskoniai. Kai buto galimybės ribotos ir ne tokios plačios kaip name, virtuvės nedidelės, tai ta kampinė kriauklė yra gėrių gėris.

Niekada nelaikom atviros indaplovės, nežinau kam to reikia. Galima kol drėgmė išgaruos, bet tai labai trumpas laikas. O kam visą laiką "vėdinti"?
Atsakyti
Na va,pagaliau mano virtuve baigta. Jusu teismui 4u.gif user posted image
Atsakyti
labai grazi virtuve smile.gif pati kaip tik zvalgausi ir iskilo klausimas ar nieko, kad saldytuvas prie pat virykles su orkaite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2015 04 21, 13:42)
Na va,pagaliau mano virtuve baigta.

Kodel nedarete gartraukio lygiai su spintele salia?
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2015 04 21, 14:51)
Kodel nedarete gartraukio lygiai su spintele salia?

Nes butu labai zemai,nes spinteles virsutines isilgintos. O kas liečia orkaite tai jos garai eina pro dureliu virsu tad manau,kad saldytuvui neigiamo poveikio nesukels. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2015 04 21, 14:42)
Na va,pagaliau mano virtuve baigta. Jusu teismui  4u.gif

Kokio pločio pas jus virtuvė? Pas mus vietos ne prūdai virtuvėj, kažkas panašaus, kaip pas jus, tad idėjų visada gerai pasirinkti smile.gif tik man kas nepatinktų, tai plautuvė arti kaitlentės, bet suprantu, kad šiup atveju kitaip nelabai būtų išėję padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 13:41)
Pas mus butas,

Pas mus irgi ir virtuvė nėra patogi vien dėl to, kad siena, palei kurią eina komunikacijos, tėra 228 cm ilgio.
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 13:41)
tas plotas po kriaukle visas užpildytas, nes įrengta vandens filtravimo sistema su visom kolbom ir "cisterna", po to ten laikau visokius šiukšlių maišus, ploviklius, indaplovės priemones ir pan..

Labai puikiai suprantu, nes pas mane irgi buvo visko, kol neapsikentus pusės neištaškiau lauk to, ko nenaudoju smile.gif Bet čia man taip nutiko, nes esu mažo ūgio, nieko dorai ten apačioj pasiekt normaliai negaliu, rimtai pasikalbėjau pati su savim ir dabar ten tik reikalingiausi dalykai. Rūšiuot mes išmokę, gal, kad mūsų mažai, gal ir pačių šiukšlių mažiau. Turiu dėžes iš IKEA.

Su viskuo, ką rašot, tikrai sutinku. Bet pati pagalvoju, kad kampinėj man sunkiau tvarkytis ir svarbiausia, ją išnaudot. Aš apie tai, kad jeigu galima daryt ne kampu, tai mano galva taip tikrai geriau. Nors kartais ir taip braižau, ir kitaip, ir atrodo, kad kampas gal ir geriau man būtų, tik plytą norėčiau toliau nuo kriauklės patraukt.

Jeigu kitaip nesigauna - tada darai kampą ir jį kaip įmanoma geriau išnaudoji. Svarbiausia, kad pačiai būtų gerai ir namiškiams taip pat.

Dėl didelės kriauklės irgi sutinku. Pas mane apvali, bet didelė ir gili, telpa didelės skardos. Jaučiu, kad kitokia (su padėklais, dviguba) irgi būtų patogu, bet jau turbūt vietos jai nebegalėčiau skirt, tikrai labai maža to naudingo paviršiaus. Prie kriauklės kampe pas mane išplauti stiklainiai pagyvena, kol į rūsį iškeliauja.


QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 13:41)
Niekada nelaikom atviros indaplovės, nežinau kam to reikia. Galima kol drėgmė išgaruos, bet tai labai trumpas laikas. O kam visą laiką "vėdinti"?

Nežinau, bet jeigu palaikau uždarytą skalbimo mašiną net kokią vieną dieną, tai pradarius dureles kvapas man nelabai patinka. O gal čia mano skalbyklė jau kokia tai pasenusi biggrin.gif Gal tikrai drėgmę laiko...

Juoduke, labai ačiū už nuotrauką! Sveikinu su nauja virtuve 4u.gif

Man patinka tamsesni fasadai ir šviesus stalviršis.

Plautuvė labai arti plytos (šiuo metu tai pagrindinis mano galvos skausmas), bet jūs turėsit nemažai paviršiaus kitoje pusėje, lauksim pasidalinimo kaip sekasi naudotis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 21 balandžio 2015 - 14:10
QUOTE(Tanite @ 2015 04 21, 15:04)
Kokio pločio pas jus virtuvė? Pas mus vietos ne prūdai virtuvėj, kažkas panašaus, kaip pas jus, tad idėjų visada gerai pasirinkti  smile.gif tik man kas nepatinktų, tai plautuvė arti kaitlentės, bet suprantu, kad šiup atveju kitaip nelabai būtų išėję padaryti.

Buvo galima kelt plautuve prie kitos sienos,bet tuomet stalvirsio nieko neliktų,kai maza it kisene virtuve nelabai ka prigalvosi del vietos stokos.. doh.gif
Atsakyti