Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23

QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 27, 16:44)
Svarstau apie šviesiai pilką.

Nu man pilka turbūt bet kokia tai wub.gif ... Jau net fasadą pilką norėjom daryt, tik deja, nelabai ji tinka mūsų namui ir aplinkai sad.gif Ir kaip man būtų tikęs prie pilko fasado violetinis-mėlynas gėlynas su geltonom rožėm wub.gif ... dabar prie magnolijos tik bordo teišeis...
Kai dar nebuvom "nusiritę" iki klasikinės virtuvės pasirinkimo, galvojau daryti modernią blizgią pilką biggrin.gif...
Papildyta:
QUOTE(viljana @ 2015 04 27, 16:49)
na  man  irgi  su spalvom  kazin  kaip  nes  mazos patalpos  pas  mus  ,bet kaip  ir  bendra  ,be duru  su  svetaine  koridorium  ir  laiptine  smile.gif  svetaine  persikas sviesus  ,laiptines  sienos baltos  ,grindys tamsiai  ruda  g.gif  tai  net  nezinau  kazka  i  ruduma reikia  rinktis  -faktas  ,bet  kokia  blush2.gif

Nepamirškit, kad balta spalva tamsioj patalpoje atrodys kaip pilkšva, tikrai jos neatšviesins. Tamsesnėm patalpom rinkitės šiltus atspalvius, o saulėtom, šviesiom galima rinktis šaltesnius. O oranžinė spalva stebuklingai nušviečia ir sušildo tamsesnę patalpą - ji pati tokia kaip saulė biggrin.gif.
Balta spalva turbūt geriausiai atrodo šviesiose patalpose.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 27, 16:15)
Nepamirškit, kad balta spalva tamsioj patalpoje atrodys kaip pilkšva, tikrai jos neatšviesins. Tamsesnėm patalpom rinkitės šiltus atspalvius, o saulėtom, šviesiom galima rinktis šaltesnius. O oranžinė spalva stebuklingai nušviečia ir sušildo tamsesnę patalpą - ji pati tokia kaip saulė biggrin.gif.
Balta spalva turbūt geriausiai atrodo šviesiose patalpose.

betbalta labai nepraktiska ,senu baldu sonai balti ,tai siaubas kol atsveiti blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kokiam aukstyjr nuo apatiniu spinteliu reiektu daryti rozetes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 28 balandžio 2015 - 19:47
QUOTE(nile @ 2015 04 28, 20:46)
Merginos, kokiam aukstyjr nuo apatiniu spinteliu reiektu daryti rozetes?

Mes pasidarę kokia pora cm virš, t.y. nuo stalviršio iki rozečių apačios yra apie 2cm.
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 04 28, 19:46)
Merginos, kokiam aukstyjr nuo apatiniu spinteliu reiektu daryti rozetes?


Kuo žemiau biggrin.gif Bent jau jau man daug gražiau žemai, nei kažkur vos ne per vidurį pakibusios rolleyes.gif Niekaip nesuprantu, kodėl daugelis taip daro...
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti del akmens mases lieto stalvirsio, gal padesit. Noriu visiskai juodo stalvirsio, ir toks butu tik lieta akmens mase Corian stalvirsis. Bet dabar man sako, kad jis yra lepus, braizosi, negalima karsto puodo statyti, numetus sunku daikta gali nuskilti...?! mastau.gif
Ar tikrai taip yra? Mergaites, gal kuri liejotes savo ir galit pasidalinti patirtimi. Nes sumoketi tokia suma uz daikta kuriam as turesiu tarnauti o ne jis man tikrai nesinori.
Tada lieka tik nelabai grazus marmuro arba granito stalvirsiai, bet jie man taip netinka del savo spalvu, nes nera visiskai juodos verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 04 27, 14:46)
Na, lauksiu vaizdų  bigsmile.gif .
Apie spalvas tai aš patyliu doh.gif ... dar nebaigė skaudėti galva dėl namo fasado spalvos doh.gif ... Lyg ir išsitrinkom, ale neaišku galutinai, kad gausis. O vat su virtuve, tai net keista, kaip greitai fasadų spalvas išsirinkom - iš pirmo karto ir vieną ir kitą pataikėm. Rinkomės iš beicų paletės, padarė baldininkas pavyzdukus ir tiko  bigsmile.gif . Kitiems užzakovams, sakė, net po keliolika nuspalvintų fasadų pavyzdžių prireikia, ir dažnai rezultate vistiek pasirenka... baltą  lotuliukas.gif

Juodai, o jusu fasadai masyvo?

QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 27, 15:44)
Juodai, dar iki galo neapsisprendėme, bet tikrai žinau, kad ne balta blizgi. Nes jau kelinti metai topuose baltos ir baltos blizgios. Svarstau apie šviesiai pilką. Nes kitam būste turim tipo sendintos dramblio kaulo spalvos. Dar yra tamsiai ruda klasika. Tai reikia kažkokios alternatyvos. mastau.gif

Pilka man labai grazu, ypac jeigu virtuve link klasikos, provanso wub.gif Pati norejau pilkos, vyras nelabai, issirinkom kita spalva, dabar noriu pilkos vonios biggrin.gif

QUOTE(viljana @ 2015 04 27, 15:49)
na  man  irgi  su spalvom  kazin  kaip  nes  mazos patalpos  pas  mus  ,bet kaip  ir  bendra  ,be duru  su  svetaine  koridorium  ir  laiptine  smile.gif  svetaine  persikas sviesus  ,laiptines  sienos baltos  ,grindys tamsiai  ruda  g.gif  tai  net  nezinau  kazka  i  ruduma reikia  rinktis  -faktas  ,bet  kokia  blush2.gif

jums kazkokios siltos spalvos tada reiktu, arba naturalios medzio, nes visos saltos spalvos nelabai tiktu jeigu bendra erdve su persiko spalvos sienom mastau.gif

QUOTE(Justesea @ 2015 04 28, 21:11)
Kuo žemiau biggrin.gif Bent jau jau man daug gražiau žemai, nei kažkur vos ne per vidurį pakibusios rolleyes.gif Niekaip nesuprantu, kodėl daugelis taip daro...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nerandu temutes apie virtuvine technika
Gal kas galit pagelbeti ir imesti linka
Aciuxs
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2015 04 29, 08:20)
Sveikos 4u.gif
Nerandu temutes apie virtuvine technika
Gal kas galit pagelbeti ir imesti linka
Aciuxs

http://www.supermama...hp?showforum=55
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 04 29, 09:08)
Sveikos, noriu paklausti del akmens mases lieto stalvirsio, gal padesit. Noriu visiskai juodo stalvirsio, ir toks butu tik lieta akmens mase Corian stalvirsis. Bet dabar man sako, kad jis yra lepus, braizosi, negalima karsto puodo statyti, numetus sunku daikta gali nuskilti...?! mastau.gif
Ar tikrai taip yra? Mergaites, gal kuri liejotes savo ir galit pasidalinti patirtimi. Nes sumoketi tokia suma uz daikta kuriam as turesiu tarnauti o ne jis man tikrai nesinori.
Tada lieka tik nelabai grazus marmuro arba granito stalvirsiai, bet jie man taip netinka del savo spalvu, nes nera visiskai juodos verysad.gif

Apie marmurą virtuvėje pamirškit - šis akmuo per mikštas biggrin.gif.
Kad lietas akmuo lepus, tai faktas smile.gif. Sako, kad galima jį poliruoti, atnaujinti - čia dėl nusibraižymų, tačiau karšto puodo turbūt niekas nededa biggrin.gif. Pas mane granitas, margokas, tad nebijau dėl galimai įsigersiančių dėmių, drąsiai statau karštus indus, galiu ir pjaustyti ant jo, bet peilių gaila biggrin.gif , naudojuosi lentute.
O Jūs nebandėte kaip varijanto pasvarstyti kvarcinio stalviršio? Va, pasižiūrėkit spalvas - čia tik vienas gamintojas, bet, kiek žinau, geras. Gal Jums tiktų spalva Negro Tao? Jis yra kiek brangesnis už granitą. Išties, kažkiek gailiuosi, kad mes nedėjome kvarco, Lyra buvau nusižiūrėjus wub.gif ... Vis ta pinigėlių suma ir a'la natūralumo norėjimas padarė savo. Rezultate vistiek nesu patenkinta iki galo - čia grynai tik dėl esamo vaizdo, na gal dar kiek dėl patrupėjusių kampų ties plautuve, smailokus juos padarė gamintojas doh.gif .
Tai va, pasvarstykit 4u.gif

QUOTE(savita1 @ 2015 04 29, 09:08)
Juodai, o jusu fasadai masyvo?

Taip, pas mus beicuotas juodalksnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 balandžio 2015 - 08:36
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 08:34)
Apie marmurą virtuvėje pamirškit - šis akmuo per mikštas biggrin.gif.
Kad lietas akmuo lepus, tai faktas smile.gif. Sako, kad galima jį poliruoti, atnaujinti - čia dėl nusibraižymų, tačiau karšto puodo turbūt niekas nededa  biggrin.gif. Pas mane granitas, margokas, tad nebijau dėl galimai įsigersiančių dėmių, drąsiai statau karštus indus, galiu ir pjaustyti ant jo, bet peilių gaila biggrin.gif , naudojuosi lentute.
O Jūs nebandėte kaip varijanto pasvarstyti kvarcinio stalviršio? Va, pasižiūrėkit spalvas - čia tik vienas gamintojas, bet, kiek žinau, geras. Gal Jums tiktų spalva Negro Tao? Jis yra kiek brangesnis už granitą. Išties, kažkiek gailiuosi, kad mes nedėjome kvarco, Lyra buvau nusižiūrėjus  wub.gif ... Vis ta pinigėlių suma ir a'la natūralumo norėjimas padarė savo. Rezultate vistiek nesu patenkinta iki galo - čia grynai tik dėl esamo vaizdo, na gal dar kiek dėl patrupėjusių kampų ties plautuve, smailokus juos padarė gamintojas doh.gif .
Tai va, pasvarstykit  4u.gif
Taip, pas mus beicuotas juodalksnis.

aciu Juodai, einu ieskotis info apie kvarcini stalvirsi, tokio net nebuvau girdejusi 4u.gif ir rasau baldininkui klausiu kas ir kaip..
spalva labai tiktu Negro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 04 28, 19:46)
Merginos, kokiam aukstyjr nuo apatiniu spinteliu reiektu daryti rozetes?

mes pasidarem 20 cm nuo spalvirsio iki skiluciu. manau pasirinkome intuityviai, dabar dziaugiuosi, nes i ta kampa atsistojo turbo agregatas, kadangi ten yra vienintele rozeciu vieta, tai gan patogiai susikisam kistukus, neatitraukdami to agregato. dabar planuojame panasiai deti tik jau daug rozeciu.

nezinau ar yra standartu g.gif

issiaiskinau su gartraukiu, vyras man ji kabins aukstai galinga maciau tokius per TV visai i lubas g.gif
nezavi manes toks variantas...


dar uzsisakiau BLUMa pas kaimyna thumbup.gif esme kodel suluzo. pirmia, kad dureles dideles, atitraukimo kampas nesuderintas nuo pradziu. sako tos spinteles (visos) nepritaikytos laikyti sunkumus: lekstes, puodus, keptuves ir tuolab naudoti kasdiena po 30 kartu blink.gif tai o kam ju reikia??? servetelem susideti??? nebent technologijos per 10 metu patobulejo. tai kas planuojate isvaziuojamu indauju labai pagalvokite apie svori. as pvz miltus pradarytus taip pat laikau tokiame stalciuje, zinoma prie galines sieneles, preikyje formos, preiskoniai, bet ...

siule tas dureles padaryti varstomas ir tada stalciu naudojam isvuoziuojama, tinka. bet kol kas noriu isvaziuojamo su blumu, kai isluz vel tada jau padarysiu varstoma, tada jau mes kraustysimes cool.gif

dar sugalvojome pora "tobulejimu" musu naujai virtuvei. gal kam prisireiks:
kas planuojate aukstus kargo su vientisa priekine plokste. kadangi ta plokste gan sunki, plius visu kargo turis tures svorio, tai mesistras rekomenduoja tas dureles daryti atidaromas o kargai po viena isvaziuoja.

suprantamai parasiau??? g.gif

Labas rytas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 04 29, 09:42)
aciu Juodai, einu ieskotis info apie kvarcini stalvirsi, tokio net nebuvau girdejusi 4u.gif ir rasau baldininkui klausiu kas ir kaip..
spalva labai tiktu Negro bigsmile.gif

Iš juodų įspūdį padarė Termopalo juodos matinės HPL plokštės virtuvė: http://www.termopala.../lt/projektai/7, atspari tikrai daug kam. Spalva labai keista - priklauso nuo apšvietimo, ir toks jausmas lyg sugertų šviesą.
Restoj buvo įdomios plokštės, žybartuva tiesiogiai prekiauja, pavadinimą įmesiu vakare. Nors domėjaus alia surūdijusiais metalais, bet juoda tikrai buvo. Gana plonos, klijuojasi ir apdorojamos panašiai kaip akmuo. Perbraukus su atsuktuvu, pažiro žiežirbos, bet brėžio neliko. Bet ne kvarcinis akmuo, technologija kita.
Net kelių gamintojų kvarcinius gaminius mačiau www.kerama.lt
Atsakyti