Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambario lovos

QUOTE(Amelita @ 2015 04 22, 18:14)
Labas, kaip jus manote kas geriau ar dviaukste lova 2 vaikams pvz. 2 aukstu lova?
Ar geriau viena lova su dviem ciuzinukais? Pvz. cia istraukiamas ciuzinukas,lova skirta 2 vaikams

1 kambaryje reikia sutalpinti 3 vaiku lovas. 3 paprastos lovos netelpa, tad klausiu Jusu patarimo.  4u.gif

Turiu 8 metu dukra, 4 metu dukra ir maziuka neseniai gimusi suneli (jam lova bus ateiciai, dabar miega kudikio lovyteje.)

Antras variantas saugus.
Papildyta:
Mano dickis jau nuo kokiu 7 m.miega ant tokios kušetės:
http://magresbaldai....-32-Kusete_MM_3
Esam labai patenkinti,nes labai patogi miegot,o apacioje dviskyre talpi patalynes deze.T.p.patogi sedet.Esam dar uzsake didele ilga pagalve .

Pirksim ir mazajai mergaitei tokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 26 balandžio 2015 - 00:11
Ar esate susidūrę su lenkų Meblobed lovomis? Gal turite ką papasakoti apie kokybę? smile.gif
Atsakyti
man vienintelis stiprus pasijutęs minusas aukštos lovos, kad vaikas negalėdavo atėjęs imti ir prisėsti-reikdavo lipti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2014 01 18, 02:11)
Lova kur isigyti ar galbut pasigaminti tokia lova?


O man labai patiko spinta, kazin kaip tie burbuliukai ten "atsidure". Gal priklijavo ar kaip kitaip padaro. Gal kuri zino?
Atsakyti
Sveikos, ieškau patarimo..
Mažiukas išsikraustė miegot į vaikų kambarį; tiek sesei, tiek jam yra tokio tipo lovos su pakeliamu čiužiniu (http://www.grafu-baldai.lt/Minksti-baldai/Lovos/Kusete-1)
Mažąjam kol kas prie krašto dar pastatyta jo mažoji lovelė, - saugumo sumetimais, kad neiškristų smile.gif jis mėgsta užmigt mažoj lovytės, bet naktį persikrausto į didesnę ax.gif
Norėčiau nupirkt apsaugą nuo iškritimo, bet neišmanau, ar ją eis pritvirtinti prie tokios lovos.. g.gif
pvz. tokią: http://neidukas.lt/c...o-is-lovos.html
Kiek ieškojau, tai visos tokios apsaugos tvirtinasi po čiužiniu ant grotelių/plokštės.. Gal kas esat susidūrę su tokiu dalyku, ar tinka tokios apsaugos tokioms lovoms, ar ieškoti kitokių/ gamintis patiems?
Atsakyti
Sakykite, kokius ciuzinius ir kodel pasirinkote vaikams I lovas? Jau ryt planuoju vaziuoti lova uzsisakyti, tai ir ciuzini siulys, o net neisivaizduoju kurie geresni, internete ju rusiu begale randu, net nezinau nuo kurio galo skaityti pradeti. Vaikui 7 metai. O gal tema atskira yra? Nerandu per tel.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2015 07 13, 15:34)
Sakykite, kokius ciuzinius ir kodel pasirinkote vaikams I lovas? Jau ryt planuoju vaziuoti lova uzsisakyti, tai ir ciuzini siulys, o net neisivaizduoju kurie geresni, internete ju rusiu begale randu, net nezinau nuo kurio galo skaityti pradeti. Vaikui 7 metai. O gal tema atskira yra? Nerandu per tel.

Yra tema apie čiužinius čia
Atsakyti
as ieskau kazko tokio
mergaitiska lova, gal kuri mate kazka panasaus?
radau butent tokia kaip paveikslelyje, bet man reikia be tu kristalu ir gali buti be apmusimo g.gif
Atsakyti
Mes dabar pasinešėm kažkaip ant vandens lovų, nes prisiskaitėm apie jų naudą daug. Tai svarstom ne tik apie save, bet ir apie vaikus biggrin.gif pasiskaičiau, kad gali būti vaikiškų vandens lovų.
Gal žinote, ar jos duoda naudą vaiko sveikatai? Ta prasme, jam augant, verta sunerimti dėl stuburo. Nesinori, kad būtų problemų ateityje. Tai gal vandens lova apsaugotų nuo stuburo iškrypimo ateityje? Ar kaip tik ne? Aš pasimetus biggrin.gif
Atsakyti
na, kad būtų sveika, lova, čiužinys tiksliau turi būti kietas. vandens lovoj to turbūt nėra? vadinasi....
Atsakyti
Planuojam pirkti tokią lovą iš Ikėjos. Gal kas turite ir galite papasakoti kokie atsileipimai? Vaikas labai nori dviaukštės, ir būtent tokios, viršuje galėtų miegoti, o apačioje skaityti, žaisti, o ir kai svečiai atvažiuoja būtų kur paguldyti. Tik man kažkaip tas metalinis rėmas nelabai, ar nebus šalta miegant prisiliesti prie tų geležų?
user posted image
Atsakyti
As ziurejau sias lovas..Siaip ji tvirta. Tik kas man keista, kad ja labai daug kas parduoda..Ziurejau per skelbimus..Idomu kodel? Ar tikrai ji neturi minusu?
Atsakyti